Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Bebişim bu ne güzellik maşallah dicek kelime bulamıyorum delikafadulden

Allah nazarlardan saklasın seni

Maşallah ilarzum :nazar: Şeniz

ilarzucum ellerine sağlık a.s.emek vermişsin çok güzel olmuş valla makyaj bölümü neşelendi sayenizde böyle video falan ekleyince.delikafaduldendelikafadulden ama herşey bi tarafa sen çok güzel ve tatlısın maşallah:nazar::nazar:

yapma yaaaaa:roflol:

gülüm bi dahakine daha iyi olur çok ağırlardan çko renklilerden yapma yeni başladıysan çiçeğim accuk daha basit smokey eyes tarzlarını dene bitanesi olacak olacak hadi pes etmek yokkkk
kuaförlere para yedirmicezz:teytey:

:roflol:çok güzel motive ediyosun cnm yaa :1hug: mavi makyajı yapabildim bi tek onu yapabildim :lepi: :ecrin_bebek:

mrb ilarzuu çok güzel makyaj yapıyosun allah nazarladan saklasınn gözlerinde çok hoşş sendee bayıldımmm makyajınaa:):)

dua et bu kadarini dedim vallah:mymeka:bi el bile sallamadin bana,cok kirildim inan tesuf ederim yane:dilcikar:

ilarzuuuuuuuuuuu,Maşallah sana ,becerine hayran kaldım...:nazar:
sabah ilk iş evdeki ve eldeki malzemelerle yapmaya çalışacağım..
devanımı almak gerekiyor artık..:roflol:
hani Baban içeri girdiye aniden:1shok:..aha dedim ilarzu gitti,,Allahdan ışığı söndürmeye gelmiş..bazen benim eşimde ben gece tv izlerken ışıkları söndürme bahanesi ile gelir...:roflol:Şeniz
çalışmalarının devamını bekliyoruz..yerimseniben

valla süpersin bayıldım keşke bende böyle güzel makyaj yapabilsem marifet işte eller ne hızlı çalışıyor öyle benim eller makyaj yaparken zangır zangır titriyor valla çok teşekkürler en kısa zamanda deniycem

zor olan işler genelde çok güzel bir sonuçla tamamlanır. işte ispatı...

çok çok güzel olmuş cnm. fotoda renkler farklı çıkıyor, videodan daha net anlaşıldı.
sana, makyajına, tonlamalarına, tekniğine bayıldım. :asigim:

:nazar: :nazar: :nazar:

Şeniz

arzucum bi defa ciddi anlamda bi el becerin var canım pratikliğin harika
renk uyumu süper sen bu işi biliyosun
lakin söylemem gereken bişey var daha önce ki makyaj paylaşımında da söylemiştim o göze o yüze ne yapsan yakışır diye
kaş aralığı ve yüksekliği gözlerin birbirine olan orantısı göz kapaklarının belirginliği yapılan makyajı harika kaldırıyor
göz kapağı düşük kaşları birbirine çok yakın ve düşük birine o makyajı yapsan sende ki kadar güzel durmaz her bakışımda diyoum Rabbim seni nazarlardan esirgesin
çok güzel bi kızsın inşallah hayatında yüzün kadar güzel olur tatlım herşey gönlünce olsun
bu arada bende güzel göz makyakı yaparım herkes beğenir ama eline su bile dökemem valla

sana kocaman kocaman kocaman maşallah canım hem çok güzelsin hem çok yeteneklisin ve bence en önemlisi çok doğal ve şirinsin...süperde anlatmışsın bide arada kesilmeseymiş... baka baka yapmaya çalışcam becerebileceğimi sanmıyorum ya hayırlsı, teşekkürler bu arada uğraştırdık baya seni

Bebeem bakıyorum da; meşhur olma yolunda yavaş ve emin adımlarla ilerliyosun... Aman "maşşallah" diyim nazar değmesin sana..

Allaaam seni kem gözlerden korusun... Gül yüzüne güzellik katsın, arada bize de ikram etsin.. Çöl devesi gibi kalmayalım yanında soonna :Saruboceq:
hihoyyythihoyyyt

ilarzucum ellerine sağlık a.s.emek vermişsin çok güzel olmuş valla makyaj bölümü neşelendi sayenizde böyle video falan ekleyince.delikafaduldendelikafadulden ama herşey bi tarafa sen çok güzel ve tatlısın maşallah:nazar::nazar:

çok teşekkür ederim almagasterim benimmmmdelikafadulden

mrb ilarzuu çok güzel makyaj yapıyosun allah nazarladan saklasınn gözlerinde çok hoşş sendee bayıldımmm makyajınaa:):)

teşekkür ederim hayatımhihoyyyt

dua et bu kadarini dedim vallah:mymeka:bi el bile sallamadin bana,cok kirildim inan tesuf ederim yane:dilcikar:

tamam nan saa el sallıcam bi dahakine

ilarzuuuuuuuuuuu,Maşallah sana ,becerine hayran kaldım...:nazar:
sabah ilk iş evdeki ve eldeki malzemelerle yapmaya çalışacağım..
devanımı almak gerekiyor artık..:roflol:
hani Baban içeri girdiye aniden:1shok:..aha dedim ilarzu gitti,,Allahdan ışığı söndürmeye gelmiş..bazen benim eşimde ben gece tv izlerken ışıkları söndürme bahanesi ile gelir...:roflol:Şeniz
çalışmalarının devamını bekliyoruz..yerimseniben

ayy canım orda ben de koptum babamın ne yapacağı belli olmaz girer bakar benle uğraşır yok benim de bııkları kes bilmemn ne diyebilir diye endişelendimkaydirigubbakcemile3

valla süpersin bayıldım keşke bende böyle güzel makyaj yapabilsem marifet işte eller ne hızlı çalışıyor öyle benim eller makyaj yaparken zangır zangır titriyor valla çok teşekkürler en kısa zamanda deniycem

sağol bebeişimmmmmkaydirigubbakcemile5

zor olan işler genelde çok güzel bir sonuçla tamamlanır. işte ispatı...

çok çok güzel olmuş cnm. fotoda renkler farklı çıkıyor, videodan daha net anlaşıldı.
sana, makyajına, tonlamalarına, tekniğine bayıldım. :asigim:

:nazar: :nazar: :nazar:

Şeniz
,
evet canım kamera da farklı fotoda farlklı çıkıyor aslında orjinaline yakını yok bile yaniigamyoncuiremsu

arzucum bi defa ciddi anlamda bi el becerin var canım pratikliğin harika
renk uyumu süper sen bu işi biliyosun
lakin söylemem gereken bişey var daha önce ki makyaj paylaşımında da söylemiştim o göze o yüze ne yapsan yakışır diye
kaş aralığı ve yüksekliği gözlerin birbirine olan orantısı göz kapaklarının belirginliği yapılan makyajı harika kaldırıyor
göz kapağı düşük kaşları birbirine çok yakın ve düşük birine o makyajı yapsan sende ki kadar güzel durmaz her bakışımda diyoum Rabbim seni nazarlardan esirgesin
çok güzel bi kızsın inşallah hayatında yüzün kadar güzel olur tatlım herşey gönlünce olsun
bu arada bende güzel göz makyakı yaparım herkes beğenir ama eline su bile dökemem valla

çok teşekkür ederim bitanesi ama bence en önelisi gözünü iyi tanımak yinede:delphin:

sana kocaman kocaman kocaman maşallah canım hem çok güzelsin hem çok yeteneklisin ve bence en önemlisi çok doğal ve şirinsin...süperde anlatmışsın bide arada kesilmeseymiş... baka baka yapmaya çalışcam becerebileceğimi sanmıyorum ya hayırlsı, teşekkürler bu arada uğraştırdık baya seni

tamam bebekkk sonra bize de göster amaaa:jeyyar:

Bebeem bakıyorum da; meşhur olma yolunda yavaş ve emin adımlarla ilerliyosun... Aman "maşşallah" diyim nazar değmesin sana..

Allaaam seni kem gözlerden korusun... Gül yüzüne güzellik katsın, arada bize de ikram etsin.. Çöl devesi gibi kalmayalım yanında soonna :Saruboceq:
hihoyyythihoyyyt

:roflol::roflol:

meeşur olmuşek biz kızım seni tanır mıyım artıg ben yaaaahuuu

çok teşekkürler bebişimmmmm

arzucum dün gece açtım videonu izledim ve pratikliğine hayran kaldım
bi ara eşim geldi yanıma bakiim ne izliyosun dedi
dedim ki hani KK'da bi arkadaşım vardı ya göz makyajı yapıyordu bende denemiştim şimdi de video eklemiş sözlü anlatıyo dedim
eşimde geldi yanıma beraber izledik :roflol:
ben çok beğendim makyajını gerçekten el becerin ve pratikliğine bayıldımm
gözlerini iyi tanıyorsun ki böyle güzel makyajlar yapıyorsunn
maşallah sana :nazar:

arzucum dün gece açtım videonu izledim ve pratikliğine hayran kaldım
bi ara eşim geldi yanıma bakiim ne izliyosun dedi
dedim ki hani KK'da bi arkadaşım vardı ya göz makyajı yapıyordu bende denemiştim şimdi de video eklemiş sözlü anlatıyo dedim
eşimde geldi yanıma beraber izledik :roflol:
ben çok beğendim makyajını gerçekten el becerin ve pratikliğine bayıldımm
gözlerini iyi tanıyorsun ki böyle güzel makyajlar yapıyorsunn
maşallah sana :nazar:

ay allahım yaaa
millet eşiyle çoluğuyla çocuğuyla izlemiş anam yaaaa

amma gülmüşlerdir bana çiçeğim yaaaaa

manyak bu kız diyeeedelikafadulden

Henüz izlemedim, ama izlesemde bişe değişmez. Amaaaan:dilcikar:

Hüsnüüüü, öğlen arasında izliycem malum işteyim la:nazar:

çok hoş ya :nazar:, şimdi izledim bayıldım makyajına a.s.

çok teşekkürler çiçeem

Henüz izlemedim, ama izlesemde bişe değişmez. Amaaaan:dilcikar:

Hüsnüüüü, öğlen arasında izliycem malum işteyim la:nazar:

sen izlesen de bişey değişmez kuzu kapama delikafaduldendelikafadulden

bana bak izleyince yaz izledim de bana pamuğumcokacimcoook

allah nazarlardan saklasın kaş göz süper bide el becerisi olunca duble güzel ellerine emeğine sağlık harika olmuş çokda güzel anlatmışsın :nazar::nazar:a.s.

X