Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
İlarzu makyajsızda çok güzelsin çok tatlısın :nazar:
yaptığın makyajda çok güzel olmuş süpersin :nazar::nazar: herzamanki gibi..:

Kız bu ne tatlılık nan! Allahım seni nazarlardan korusun,şeker cadı seni,makyajın da çok hoş,emeğine sağlık Şeniz

allaahhhhh hihoyyythihoyyyt

sırtım yere gelmez benim çiçeğeemmmm çok sağolun kızlar yaaa utandırdınız beüüüüü:eek:

canım makyajında sende çok güzelsin Allah nazarlardan saklasın maşallahh:nazar::nazar:bu makyajıda denicem evlilik yıldönümümdea.s.

dene bebeğim aslında kolay da uğraşmalı birazz

ben bilerek uğraşmalı bşiey yapayım dedim ki lazım olur özel günşerde günlük zaten pek uğraşmadan yapıp çıkıyoruz bu elinizin altında bulunsun dedim.. farklı renklerle denersiniz diyekaydirigubbakcemile5

abbov gaciya bak yaa oplaya ziplaya makyaj yapiyo ben gene kolumu nereye koyucami sasiriyom.Ama haksizlik bu yauv yuce rabbim sana bu meziyeti verirken beni neden es gecmis kiibenneyaptımki

seni kokoşşş senii süper olmuş hayatım yaaa elceğizine sağlıkkk:)

hatunda 5 oda bi salon kaş göz var anacım 15 çeşit boya kalem sürdü taşıdıda taşıdı :kızgın:
bizdeki 1+ 1 tek boyada nakault oluo :mymeka: kıskandim şimdii senağlama :dilcikar:

arzucum çok hoşsun hiç sıkılmadan izledim oynaya zıplaya şarkılar söyleyerek ve babacığının katkılarıyla :roflol: süper bir video ellerine emeğine sağlık a.s. :nazar: :nazar:

Son düzenleme:
ellerine sağlık cnmm çok güzel olmuş wallaaa kaydirigubbakcemile2 bende denicem :roflol: becerebilirsem tabi kaydirigubbakcemile5

canım çok güzel yapmışsın tebrikler.bi de ben yapabilmeyi öğrensem :)
eline sağlık.
kendin de pek güzel insansın Kısmetin de yüzün gibi güzel olsun..

cok guzelsin yaa,,,cok guzelde anlattin,harikasin:lepi::lepi:

anam senden bu kadar masum bi yorum alacağımı beklemiyordum elisim vallaha şaşırdım ahaaa:1shok:

çok teşekkür ederim çiçeemmmm

abbov gaciya bak yaa oplaya ziplaya makyaj yapiyo ben gene kolumu nereye koyucami sasiriyom.Ama haksizlik bu yauv yuce rabbim sana bu meziyeti verirken beni neden es gecmis kiibenneyaptımki

alışınca gül tikenim amuda da kalksan oluyor vallahaaadelikafadulden

seni kokoşşş senii süper olmuş hayatım yaaa elceğizine sağlıkkk:)

:roflol::roflol:

çk sağol bitanesi

hatunda 5 oda bi salon kaş göz var anacım 15 çeşit boya kalem sürdü taşıdıda taşıdı :kızgın:
bizdeki 1+ 1 tek boyada nakault oluo :mymeka: kıskandim şimdii senağlama :dilcikar:

arzucum çok hoşsun hiç sıkılmadan izledim oynaya zıplaya şarkılar söyleyerek ve babacığının katkılarıyla :roflol: süper bir video ellerine emeğine sağlık a.s. :nazar: :nazar:

hee accuk genişim çiçeğim maalesef bedenen dee

göze kaşa da yansımış bak:jeyyar:

gözünü tanıyınca nasıl olursa olsun bi makyaj tarzını tutturuıyorsun dadlumm

ellerine sağlık cnmm çok güzel olmuş wallaaa kaydirigubbakcemile2 bende denicem :roflol: becerebilirsem tabi kaydirigubbakcemile5

dene gülüm dene uğraşmayınca olmazzkaydirigubbakcemile5

canım çok güzel yapmışsın tebrikler.bi de ben yapabilmeyi öğrensem :)
eline sağlık.
kendin de pek güzel insansın Kısmetin de yüzün gibi güzel olsun..

çok sağol canım çok incesinhihoyyyt

ilarzu ellerine sağlık makyajını izledim bayıldım ama keşke aynısını yapabilsek her zman tutturamıyorum ben makyajları

denememmi senin o resimlerle anlatığın 31. sayfadaki makyajı yapmaya çalıştım sonuç felaket :roflol: gözün en tepesine sürdüğün kırmızıyı o kadar fazla sürmüşümki kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çok kötü oldu :eek:

inşallah canım denicem ama bayılırım makyaj yapmaya.hatta arkadaşlarım akrabalarım falan bana yaptırırı ama bu kadarını yapmamıştım:nazar:

ooooooo görmek isterim ben de makyajlarını bebeğimmmmm

en kısa sürede ekle bebişimm

denememmi senin o resimlerle anlatığın 31. sayfadaki makyajı yapmaya çalıştım sonuç felaket :roflol: gözün en tepesine sürdüğün kırmızıyı o kadar fazla sürmüşümki kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 çok kötü oldu :eek:

yapma yaaaaa:roflol:

gülüm bi dahakine daha iyi olur çok ağırlardan çko renklilerden yapma yeni başladıysan çiçeğim accuk daha basit smokey eyes tarzlarını dene bitanesi olacak olacak hadi pes etmek yokkkk
kuaförlere para yedirmicezz:teytey:

ilarzu buraları yıkılıyo senden yıkılıo :dance:
maşşallah :nazar:

X