Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yav sen makyajsız da taş gibisin mışşalla çok duru bi yüzün var sesini de sezen aksuya benzettimkaydirigubbakcemile3 çok da güldüm ama şahane yani emek veren herkesin ellerine kollarına sağlık:içelim:

yav sen makyajsız da taş gibisin mışşalla çok duru bi yüzün var sesini de sezen aksuya benzettimkaydirigubbakcemile3 çok da güldüm ama şahane yani emek veren herkesin ellerine kollarına sağlık:içelim:

sesim de konuşmam da sezen aksu gibi böyle önden önden dişlerden çıkmış gibi çok acayip aslında öyle değil ama neden böyle çıkmış ben de anlamdım çiçeğim

Son düzenleme:
masallah cok guzelsiniz anlatigiminizida cok begendim gunluk makyaj videousuda isteriz:)

yaaa süper olmus arzucum elline diline sağlık çok da güzelsın allah nazardan saklasın.
yarın bende hemen alış verişe gidiorum kendime rengarenk farlar ve fırçalar alıcamkaydirigubbakcemile3

yaaa süper olmus arzucum elline diline sağlık çok da güzelsın allah nazardan saklasın.
yarın bende hemen alış verişe gidiorum kendime rengarenk farlar ve fırçalar alıcamkaydirigubbakcemile3

tamam metre metre gülümmm
bize de göster aldıklarını amaaaa

ay bayıldım hemen makyajını deniycem ben 19 yaşındayım makyajın m sinden anlamıyorum sıfırım yani senden baya şey kaptım bu videolardan bigün deniycem koycam resmimi bakalım beğenicekmisin bayıldımm gerçekten süpera.s.

sağol balım dene vallaha yardımcı oluyoruz tüm KK olarak çiçğim:enbuyukkk:

ay vbebeğim benim 2 videoda süper yhaaaaçok göze gelceksin vallahi 41 kere maşşalah nazar değmez inşallahŞeniz

canım çok guzelsın yaaa Şenizbu arada çokda guzel makyaj yapıyorsun ama makyajsız halınde çok guzelll

ay vbebeğim benim 2 videoda süper yhaaaaçok göze gelceksin vallahi 41 kere maşşalah nazar değmez inşallahŞeniz

valla göreec bitanemm bakalım haber alamazsanın artık bu fatiha ekleyin yazıp şuraya

canım çok guzelsın yaaa Şenizbu arada çokda guzel makyaj yapıyorsun ama makyajsız halınde çok guzelll

ooh okuduğum en güzel yazı çiçeğim

makyajsız kendimi çok eksik hissediyorum ama doğal olmayı çok istiyorum şöle makyajsız da :1rolleyes:

ya sen böyle seker olmak zorundamisin yaaaaa, oynuyorda sarkida söylüyor makyajinda süper bea :)))

canim cok güzelsin ya. ellerine emegine saglik. makyajsizda cok güzelsin.
makyaj da bir insana ancak bu kadar yakisabilir.Şeniz

kız allah iyiliğini vermesin hacerle ikiniz nasıl konuşuyosunuz öylee sanki karşında biri var gibi :roflol: çokk ta güzelsin hani fıstık Şeniz

kız sen müziksiz yap zıpladın bi ara zıp zıp bende tam anlayamadım benneyaptımki

ya sen böyle seker olmak zorundamisin yaaaaa, oynuyorda sarkida söylüyor makyajinda süper bea :)))

kaydirigubbakcemile3

canim cok güzelsin ya. ellerine emegine saglik. makyajsizda cok güzelsin.
makyaj da bir insana ancak bu kadar yakisabilir.Şeniz

:utangac:
ay canım benim yaaa nişanlım da makyajsız daha iyisin diyor ama ben kıskandığından göze batmayayım diye söylüyor sanıyordum...kaydirigubbakcemile3

demek makyajsız da bişeye benziyormuşuz ohh çok sevindim çiçeğimmm

:roflol::roflol:Şeniz

ayy çiçeğim yaaaa kız ortda zaten bişey yapmıyorum sürüyorum alalade:roflol:

bacaklarımın üzerinde oturuyorum ya tutuldular hareket etmeyince uyuştu iyice acuk da ondan zıpladım öleeeelaelaelaelaelae

Kız bu ne tatlılık nan! Allahım seni nazarlardan korusun,şeker cadı seni,makyajın da çok hoş,emeğine sağlık Şeniz

canım makyajında sende çok güzelsin Allah nazarlardan saklasın maşallahhbu makyajıda denicem evlilik yıldönümümdea.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…