Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
çok güzel canım sen bu işte profesyonel olmuşsun senin önderliğinde ben de geliştirmeye çalışıyorum kendimi hihoyyyt

çok tatlısın cnm yhaa kaydirigubbakcemile2çok başarılısın walla süper oldu makyajın

bizlerle paylaştıgın saol a.s.

sekerparem ellerine sağlık makyajsızda çok guzelsin tatlım makyajlıda süpersin:lepi:

çok güzel canım sen bu işte profesyonel olmuşsun senin önderliğinde ben de geliştirmeye çalışıyorum kendimi hihoyyyt

çok sağol bideb-nesi

ilk bölümünü de ekledim kızlar izleyebilrsiniz artık artis sağolsun yaptıııŞeniz

yani ilarzu kaş göz gerisi söz demişler
bu ne anacım bu ne güzellik resimlerden daha güzelsin yaww:1shok:
bu arda makyaj süper olmuş.kesinlikle düğün makyajını kendin yap
çok kaliteli makyaj takımlarından alırsın onların düğün makyajı için olan ürünleri farklı oluyo bi de makyajı donduran sprey aldınmı tamamdır
sen yüzünü çok iyi tanımışsın herkes bu kadar güzel renk cümbüşünü bi arada kullanıp da bu kadar sade ve görkemli bi makyaj çıkaramaz:1closedeyes:
ayrıca senden bi ricam olucak biliyorum zor oluyo ama tüm yüzüne makyaj uygula bi kere de çok merak ediyorum sonucunuŞeniz
bu arada o gamzelerin gözümden kaçtı sanma çoook yakışıyo sana canım:lepi:
kız nişanlına söyle loto tutturmuş gibi yani her erkeğe nasip olmaz böyle kız kıymetini bilsin yani yoksaaa:mymeka:
çook öpüyorum canım Şeniz

Son düzenleme:

çok teşekkür eder
m balım valla ilk video kesik kesik olmuş bazı yerler eksik yapmışız herlde ama anlaşılıyor şimdi ben de baktımmmm

malzemeler gördüğünüz gibi ahım şahım şeyler değil yani elimizedkilerle de gayet güzel makyajlar çıkartabiliriz çiçekler

bi gün de öyle yaparız dadluşumm ama kısa olanınadn yaparız çünkü kanser oolacaktım nerdeysekaydirigubbakcemile3

cok begendim ya.. masallah gözlerde güzel yüzde güzel...

valla tekrardan masallah yani ama aldım püf noktanıelde aplikator goze getirip sabitliycem vucudumun geri kalanı oynuycak:lepi:sırnaşık şey yerim senin tatlılığını valla nişanlık çok sanslı ya erkek kardesimde benle izliyo goz mu koydu ne CADIARZU

amaaannnkafamçokkarıştı

vallaha kan çıkar nişnlım beni vuriirrrrr vuriiirrrrr

:jeyyar:

aynen öle yapacan önce likiti sabitle gerisi oynasın farketmez bebek :))))

arzum senin havanı cilveni yisinler emikaydirigubbakcemile3
makyaj yapma kuralları
1. müzik desteee şarthihoyyyt
2. ogünkü takınacagımız yüzü belirliceza.s
3.kulak çıbığımız olcek
4.farları önce üfürüklücez
5. son ve altın kural ilarzunun barnaklarını ödünç alcaz :roflol:

evde oldugum bi gün deniyim bakalım..nekadan beceremicemi görürüm barii:lepi:

yayında ve yapımda geçen herkese teşekkürler emegine saglık ilarzu çok begendim yaaa.s.a.s.

Şenizcanım benim tabi haklısın çok zor olmuştur ama bu yüzde bitmiş bi makyaj dehşet durur gerçekten
düğün malzemelerinin kaliteli olması lazım canım çünkü sürekli şapır şupur bi haldesin bi de gelinlik valla hiç bişe kalmıyo yüzde
canım almış fıstık gibi hatunu söyle nişanlına onu da o alsın:jeyyar:
ama şööyle iyice dinlenip ilerki günlerde bitmişini de yap olurmu canıııııııııım benim nooolur :Saruboceq:

allahım:roflol::roflol:

tamam bibeemmm koy bak bekliyorum hem ben de görürüm bakalım anlatabilmişim mi

tatlım günlük makyaj örneğide koyabilir misin

tamam canısı kaydirigubbakcemile5

güldanem o yapacağımı günlük yapayım o zaman tam makyaj olsun ama biraz zaman geçsin çiçeğimm :ecrin_bebek:

Çok güzel olmuss gülüm ellerine kollarına saglık :lepi:
O gülüş o gamzeler tüüü 41 kere maşallah
Devamını takip edicem emeği gecen herkese teşekkürler a.s.

Çok güzel olmuss gülüm ellerine kollarına saglık :lepi:
O gülüş o gamzeler tüüü 41 kere maşallah
Devamını takip edicem emeği gecen herkese teşekkürler a.s.

çok sağol tatlımmm

sabırla bekleye herkese ben de teşekkür ederimm:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…