Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

ciğerimin bursa köşesi ben bunları alalı 1 aydan fazla oluyo ama sıra gelmemişti kullanmaya bi türlü
bu sabah iştahlandım sürüp renkleri gösteriyim dedimzemuszemus
ama var ya birbiriyle kariştirip daha onlarca renk elde edilebilir
pigmentlerin bu güzelliği var
bi de çok bereketli arzum
geçen sene aldıgım taylor farlarımın hala yüzde 80i duruyor
gerçi sadece özel günlerde kullaniyorum ama olsun :kedi:
detayları nezman istersen konusuruz aşkım sefkilim

amanınn renklere bakkk.
bütün renkleri satın almışsın canım... .
hepsinin tonları harika.
güle güle kullan....

deli bu bee
zengin kocayı buldu tabe ohh ohhhhh kendin nişanda istemiştir bu bunları:roflol:

biz ucuza gitik yanarım yanarım ona yaarım bibeemmm:roflol:

deli bu bee
zengin kocayı buldu tabe ohh ohhhhh kendin nişanda istemiştir bu bunları:roflol:

biz ucuza gitik yanarım yanarım ona yaarım bibeemmm:roflol:
nişana istedim de kullanabildim sanki mafoldumben
olm valla hala herşeyimi kendi paramlan aliyom :smiley-cool:

nişana istedim de kullanabildim sanki mafoldumben
olm valla hala herşeyimi kendi paramlan aliyom :smiley-cool:

vallaha en iyisini sen yapıyon çiçeem
yarın bi gün derse benim parları sürdün orana burana çıkarıp ta atamazsın suratına dimi:roflol:

haklısın kendi şeyimi sürdüm olum dersin böylece:icecream:

canım özel mesajım geldi dimi dün attım

bitanem geldi cevap yazacaktım da on milyon bin saniye bekleyiniz dedi sistem siirlendim atamadım bi türlü mesaja yazdığımı buraya yazayım o zaman çiçeğim

canım geldim dün yoktum msait olunca hepsine tek tek bakacağım bitanem tamam mı

ayyyyyyyyy ne tatlı kızsın sen öyle kaşın gösün çok güselll:) 1001 kere maşallahzemuszemus dudaklarının kendi rengimi canım öyle kiraz kiraz

bitanem tamam gelecek vallahi gelecek şu yoğun işlerden bi sıyrılsam allahım:Saruboceq:

yok bebem çekem mi çiçeemmmzemuszemus

allah kolaylık versin bidenem umarım hemencecik biterde şu topiğe girdiğimde üzgün çıkmam ya:çok üzgünüm:her gün girip bakıorum balam vidyo koymuşmu diye kolay gelsin bitanem benim opuyorumnanaktan

allah kolaylık versin bidenem umarım hemencecik biterde şu topiğe girdiğimde üzgün çıkmam ya:çok üzgünüm:her gün girip bakıorum balam vidyo koymuşmu diye kolay gelsin bitanem benim opuyorumnanaktan

haay yiyim seni bernm gel anam yaaa temem gülüm ya bunu didin ya koyacam en kısa zemanda bebiş öpreim yanaklardannnnn yalap şalapppŞeniz

haay yiyim seni bernm gel anam yaaa temem gülüm ya bunu didin ya koyacam en kısa zemanda bebiş öpreim yanaklardannnnn yalap şalapppŞeniz

opuyorumnanaktan canımsın bidenemsin balamsın nurdanem birdanemsin balam ya ben seni çok ama çok seviyorum ben seni öpmeden bırakırmıyım şimdi gel bakem burayakaydirigubbakcemile Şeniz oh be ne dalu bişeysin sen ya kib bebemmmmm

kız mesajını okurken sıfatımda bi sırıtışşş kendi kendimee

öpmüş gibin oldun haa çiçeem:))))))Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…