Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hmm anladım canım normal yüz için kullandığımızın yanında bir de göz için nemlendirici kullanaceuk yani:) şu niveayı bir inceleyim ben saol canımmm

hmm anladım canım normal yüz için kullandığımızın yanında bir de göz için nemlendirici kullanaceuk yani:) şu niveayı bir inceleyim ben saol canımmm

evet bebeğim göz için ayrı olmalı imiş göz çevresi daha hassas bi deri olduğundan.....

ama bak o niveadan memnun kalırsın senelerin kremi ne de olsa dimi?:)))

bi de bak oxigen diye bi ürün ver roxelanne amanın elimde denedim tonik üzerine nemlendiricisini cildim danki soluk alıp veriyor inanamadım çok beğendim ama sadece toniği 19 dedi almadım

niveanın bi toniği 9:)))

ama memnunum bundan da gülüm durumlar iyi olursa nivea bitince oxigen e başlarım sen de bi testerini elinde bi dene bak çiçem

AYY BENDE DUN YAPRAK DOKUMUNE BAKTIM CANIM NECLA NIN DOĞUMGUNU MAKYAJIDA SÜPERDİ BEBİŞİMM alkisalkisalkis

AYY BENDE DUN YAPRAK DOKUMUNE BAKTIM CANIM NECLA NIN DOĞUMGUNU MAKYAJIDA SÜPERDİ BEBİŞİMM alkisalkisalkis

Eveet hayatım yaa :1shok:
Bende bayıldım resmen, okadar inceledim.
Ama nerde bende o beceri...
Ama ağladığında resmen pandaya dönmüştü kaydirigubbakcemile3

Eveet hayatım yaa :1shok:
Bende bayıldım resmen, okadar inceledim.
Ama nerde bende o beceri...
Ama ağladığında resmen pandaya dönmüştü kaydirigubbakcemile3

vallaha kızlar açıkçası ben o neclanın makyajındansa leylanın kine bittim çok güzel yapmışlardı

neclanınki göz pınarlarına sürdüğü ışıltılı farı artık abartıp burna kadar getirmişler ve al taraflara bulaşmış gibi görünüyordu çok kötü gözüküyordu

ama leylanın makyajı kusursuz du saçının topluluğu ve makyaj harika görünüyordu benceeeeCADIARZU

cranky
çiçeğem makyajın çok hoş olmuş bebişim göz pınarlarına az sürmüşsün farı orda bi eksik gibi tenin gözüküyor sanki kaş altına süreceğin beyaz yada vanilyamsı bi farla tamam olacaktır alt kirpiklere güzel sürmüşsün kalemi kirpiklerinin uzunluğu ve kıvrıklı harika fekat accuk doldur onları bi kat rimelden sonra pudra pohpohla ardından yine rimelle dolgunluğu yakalayacaksın canısı

bitanesi bu arada foto eklerken diğer göz makyajı topiğine ekle bebişim sonra karışıyor diyorlar bu senin gözün mü falan diye bebiş

öpüyorum gülzyüzündennn

tamam canımm deneyeceğimm

yapayım bebeişim bu akşam kesin yapacam dün yaprak dökümü vardı kalkamadım başından:tomato:

bu akşam yapacam

delikafaduldendelikafadulden yaşasın bu akşam büyük gün demek ki...sabırsızlıkla bekliyorum bitanem...gerçi bu akşam yemeğe davetliyiz....geç dönebiliriz......öyle bir durumda yarın merakla açmış ve izliyor olacağım canım benim.....o gül yüzünü yeniden görmek,farklı açılardan seni izlemek çok keyif verici...bağımlın oldum balım.....her açışımda makyajlarını izliyorum bitanem....:asigim: çok şekersin...:icecream: tatlı dilim,fıstığım,balım.... KK 'nın çiçeği....Allah canına sağlık versin...ki hep bizlerle burada olabilesin...:Saruboceq: öpüyorum o gül yanaklarından....:1hug:

bebısım harıkasın yıne ya.
masallah sana a.s.
ne marıfetlı gacısın sen ya

bebısım harıkasın yıne ya.
masallah sana a.s.
ne marıfetlı gacısın sen ya

deryaaammm gülüm sen nerelerdesin yahu ösledim kız ben seni yaaaaa:teselli:

o ellerini barnaklarını yidiğimmmmmcokacimcoook
ama gülüm video değil yanlış nlamayasın hee foto eklicim çiçeğim :))))
olsun bidenesi yarın bakarsın sen de çitlembiğimmm güzel gözlümm dadlu sözlüm sen de KK. nın en çitlenbiğisin bi kerem benim de sincabım:1hug::sm_cool:

ellerine saglık çok guzel olmus senı çok severek takıp edıyorum allıgın markası ve nosunu ne acaba?bı de bısey soracam yuzumuze kapatıcı surdukten sonra fondoten surebılıyormuyuz yada kapatıcı surmeden fondoten sursek olur mu?cok soru sordum galıba

çok teşekkür ederim canım bidenem

allığın markası mac canım onun bi paletinde var açık ve koyu pembe ikili ondankullandım

kapatıcı süreceksen fondoten günlük olarak sürme canısı bence ya direk fondoten sür üzerine pudrayla kapa
yada kapatıcı sür ve bırak ben ikinci yolu tercih ederim günlük makyajlarımda boşu boşuna devamlı üstüste bişeyler sürmeyi sevmiyorum bütün gün cilt gözeneklerin dolu oluyor çünkü....

cildin sorunluysu renkli nemlendiriciler varmı fondoten yerine geçen onlar işine yarabilir bitanem

tsk ederım canım cıldım bıraz sorunlu sıvılce ızlerı gozenek problemım var renklı nemlendırıcım yok hangısını onerırsın? fondoten surdugumuzde gozaltlarımıza surmuyoz kapatıcı suruyoz demı bunu yenı ogrendım

eğer sivilceli bi cildin varsa
öle bizim gibi önüüne geleni sürmemelisin canım
arkadaşımın da cildi öyleydi çok sorun ediyordu o kadar göze çarpmamasına rağmen
sonra mineral pudra fondoten gibi şeyler aldı eczaneden onlardan kullanıyorum hem de gece yatılabiliyormuş o ürünlerle:jeyyar:

renkli nemlendirici olarak da gurbaaya sorarız ben markalarını bilmiyorum pek canısı hangisi iyidir bilmiyorum sadece iyi ve kullanışlı olduğunu sölemişlerdi...

evet göz için ayrı kapatıcı almalısın çünkü fondoteni sürersin göz çewvren daha az nem aldığından fondoteni mesela yanakların gibi ememez. ve gün içerisinde çizgiler belirir kalıntılar olmaya başlar göz kapağında kat izi yapar toplanır sürdüğün far

kapatıcılar daha çok fondotenden katı bi kıvama sahip far sürdüğün zaman rengi daha iyi vermeye de yarıyor ve iyileri de (benim kullandığım da iyi çıktı bu arada meybelline) kat izi yapmaz ce göz kalemini bile daha rahat kayarak sürersin canısı

umarım detaylı anlatabilmişimdir.

canım ya cok tsk ederım sana gecenlerde maybellınenın everfresh kapatıcısını aldım sıvı seklınde o nasıl sence?kopuk fondetenını kullanıyorum ondan cok memnunum

canım ya cok tsk ederım sana gecenlerde maybellınenın everfresh kapatıcısını aldım sıvı seklınde o nasıl sence?kopuk fondetenını kullanıyorum ondan cok memnunum

ben de canım sıvı şeklinde değil de
köpük tarzından memnun kaldım çiçeğim çok iyiydi evetalkisalkisalkis

mıneral pudra fondotenın ısmını alabılırmıyım arzucum?

onlar canısı eczanelerde satılıyor cild doktorları da reçete olarak yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam canısı

önümüzdeki pazartesi o arkadaşımla buluşacağım akşam canısı ona sorar markasını alırım senin için canım o memnundu yani

yha doğalda çok güselsin ama bacım o nasıl bi bakyaj yapış yhaa...harikasın walla...denicem bnde hmn...çok saol paylaşım için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…