Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hihoyyyt arzu arzu bekliyossss :jeyyar:

şimdi silzere şincik taze taze yaptığım renkleri istediğim gibi olan fakat burda belli olmayan makyajımı tanıtacamkaydirigubbakcemile3

beklerken canımız sıkılmasın bakalım

şimdi silzere şincik taze taze yaptığım renkleri istediğim gibi olan fakat burda belli olmayan makyajımı tanıtacamkaydirigubbakcemile3

beklerken canımız sıkılmasın bakalım

bende geldim
seni bekliom
kaydirigubbakcemile3

bekliin mi kızz valla googledan hala beklemedeyiz biz de gülüm uykusuzlaktan gebercem artıgınnn

şekerler ben yatıyorum artık siz googledan
ilarzu gündüz makyajı yazın çiçekler zaten google a yüklenince otomatikman gözükecek
ben siteye yarın koyarım şimdilik googledan izlersiniz güller reçeller

ama hala beklemedeyiz yani
ara ara bi deneyin gülüm biz yükkledik sadece googleın yüklemesi gerekli bizden çıktı yani şekerlşer:))))

öperim hepinizi beni beklediğiniz için çok teşekkürler
sabah 6 da kalkıyorum çiçekler ondan yani bırakmazdım normalde ama ben de sizler gibi beklicem diye yatıımm nasıl olsa yüklenin ce googldan hepimiz göreceğiz gülerim

iyi geceler yarın görüşüürz çiçekelr siteye yüklediğimde:)))

iyi geceler bebeğim =) tatlı rüyalarr biizm yüzümüzden uykusuz kaldın kötü hissetim kendimi

hala yüklemedi yaa google ne gıcık bişey dimi

neyse artık kesin yattım
ay ben de merak ettim kızlar dönüp dönüp bakıyorum ama kesin yattım bu sefer öptüm hepinziii

uyu hemen
kıyamam sana
iyi geceler
:1hug:

kızlarrr yüklendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
şimdi siteye yüklücem

kızlarrr yüklendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
şimdi siteye yüklücem

canım günaydınnnlarrrrrrrrrr ŞenizŞeniz kız iki gündür gözümüz yollarda kaldıııııııııı bi göremedik şu videoyuuuuuuuu :teytey::teytey::teytey:

günaydun fahrişimmmm geldi geldi barış anca yükletyebildi dedi abla bu ne uzun yaaa yuh artık :)))))

günaydun fahrişimmmm geldi geldi barış anca yükletyebildi dedi abla bu ne uzun yaaa yuh artık :)))))

eeee anacım uzun metrajlı filmmi çektin naptınnn delikafadulden
eee hadi koyda görelim artık şunuuu kızz iki gündür makyaj yapmıyorum seninkini izleyip yapacam diyeeeeeeeeeeeeee:roflol:

olmadı ya arzu. açılmıyor......derkennn ,2ci denemede açıldı. izliyeyim...........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…