Makyaj Ürünleri İlarzu' dan Makyaj Videoları

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
wallahi nazar değcek kaydirigubbakcemile3 bu gün komşuma izlettim videonu bayıldı sana maşşallah diyoo =) eee ilarzu yeni video ne zamann :içelim:

ilarzu canım sıkıldıkça açıp izliyom ohh gözüm gönlüm açılıyo kızz :jeyyar:

:roflol::roflol:
bi dahaki makyajı gülüm kolbastı oynayarak yapacam:roflol::roflol:

eğlenceli olur a.s.

wallahi nazar değcek kaydirigubbakcemile3 bu gün komşuma izlettim videonu bayıldı sana maşşallah diyoo =) eee ilarzu yeni video ne zamann :içelim:

en yakın sürede bebişim anam mahallenizin ailenizin sülalenizin kızı oldum yahu ben dee:lepi:

sen de o komşucuna söle maşallah diyen dilleri bal yisinnna.s.

bu hafta sonu çekecem çiçeğim çok büyük ihtimalle:smiley-cool:

anam güzele ne yakışmaz istersen ankara misket istersen antep çepikli sana herşey yakışır anam sengözlerimebaksanab

tek kelimeyle mükemmel bi makyaj tatlım,sanatçılarınki gibi olmuş ayrıca anlatırkende cok sevimlisin teşekkürler.. hihoyyyt a.s.

en yakın sürede bebişim anam mahallenizin ailenizin sülalenizin kızı oldum yahu ben dee:lepi:

sen de o komşucuna söle maşallah diyen dilleri bal yisinnna.s.

bu hafta sonu çekecem çiçeğim çok büyük ihtimalle:smiley-cool:
[/QUOTE]

tomom bebişşş söylerim slmını oda bana diyorki sen yapabilirmisin bu makyajı banaa kaydirigubbakcemile2 bende yaparım dedim onun üzerinde denicem kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 merakla bekliyorum cnm ben gitmeden çek senağlama

anam güzele ne yakışmaz istersen ankara misket istersen antep çepikli sana herşey yakışır anam sengözlerimebaksanab

he gülüm senin istediğin bi hava varsa onu de bana onu oynayak çiçeğemm

tek kelimeyle mükemmel bi makyaj tatlım,sanatçılarınki gibi olmuş ayrıca anlatırkende cok sevimlisin teşekkürler.. hihoyyyt a.s.

çok çok teşekkür ederim gül yüzlümm ince sözlüm o senin gönül üzelliğin canısı

tomom bebişşş söylerim slmını oda bana diyorki sen yapabilirmisin bu makyajı banaa kaydirigubbakcemile2 bende yaparım dedim onun üzerinde denicem kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 merakla bekliyorum cnm ben gitmeden çek senağlama[/QUOTE]

ayy yap gülüm yap fotosunu da çek koy emi bahar dalım öperim

ayyyyy delikafaduldendelikafadulden,
İşyerimden izledim, sesi açamadım o yüzden duyamadım benneyaptımki Ama çok merak ettim ne anlattığını kaydirigubbakcemile3 Eve gideyim sesli izleyecem..
Ama zaten görüntü yeter be abiiii :lepi:

kopacaksın eve gidince balım çenem hiç durmamış maşalaahhh:roflol:

[/QUOTE]

ayy yap gülüm yap fotosunu da çek koy emi bahar dalım öperim[/QUOTE]

koymak isterim tabide kocişi izin vermezz delikafadulden

süper olmuş...çok beğendim...kaş göz yapın ve göz renginde çok hoş......

teşekkür ederim çieğimmmm sen de çok incesin gülüm

ayy yap gülüm yap fotosunu da çek koy emi bahar dalım öperim[/QUOTE]

koymak isterim tabide kocişi izin vermezz delikafadulden[/QUOTE]

artist nişanlısından gisli gizli koyuyor yapıp koyarsın ben bakarım önerilierimi sölerim anladığım kadarıyla gülüm sonra kaldırırsın bunda bişey olmaz sanırımŞeniz

teşekkür ederim çieğimmmm sen de çok incesin gülüm

ayy yap gülüm yap fotosunu da çek koy emi bahar dalım öperim

koymak isterim tabide kocişi izin vermezz delikafadulden[/QUOTE]

artist nişanlısından gisli gizli koyuyor yapıp koyarsın ben bakarım önerilierimi sölerim anladığım kadarıyla gülüm sonra kaldırırsın bunda bişey olmaz sanırımŞeniz[/QUOTE]

tomom o zamannn :ecrin_bebek:

koymak isterim tabide kocişi izin vermezz delikafadulden

artist nişanlısından gisli gizli koyuyor yapıp koyarsın ben bakarım önerilierimi sölerim anladığım kadarıyla gülüm sonra kaldırırsın bunda bişey olmaz sanırımŞeniz[/QUOTE]

tomom o zamannn :ecrin_bebek:[/QUOTE]

hihoyyythihoyyyt

harikasınız ya,makyaj gerçekten bi sanat herkes gerçekten iyi yapamıyo bazı kişiler iyi yapıyorum sanıyo ama boya küpü oluyorlar haberleri yok siz harikasınız ya ben bi makyaj yapma özürlü olarak size çok özendim yaaa( birde şey soracağım size bana mascara ve fondoten markası verirmisiniz ne önerirsiniz karma bi cildim var şimdiden teşekürler

Son düzenleme:
Ilarzu abla supersin yaaaaaaa hayatimda gördugum en tatli insan gamzen cok yakisiyor sana :))
cok guzel yaptin valla annemle oturduk seyrettik annem masallah masallah diyor her dakka yaa
cok tesekkur ederiiiiiiiz a.s.

canım güzel sözlerin için çok teşekkür ediyorum bitanemm çok zarifsin dadlum

şimdi gülüm yaşın kaç öncelikle fondoten için bunu sorayım iğer 20 lerde isen ve sivilcen falan yoksa hiç gerek yok kullanmana ben dışarı çıkarken sadece allıkla çıkıyorum elimden geldiğince fontoten pudra kullanmamaya çalışıyorum
bunun için renkli nemlendiriciler varmış ben de gurbaadan öğrendim çok mantıklı geldi bebişim onlardan al canısı

rimel olarak loreal çift taraflı wolume shockink kullanıyorum iki tarafı da fırça olan tarak değil. ama sen git orda deneyerek al canısı uğraşmalı benimkisi bi tarafnı sür sonra diğer.... 5X loreal varmış arkadaşım kullınyordu o da iyi bak basit kullanımlı fakat takma kirpik görüntüsü vermiyorr gür gösteriyor kirpiği

fondoten de illaki almak istiyorum özel günler için diyorsan gurbiğe bi danış tatlım ben onun kadar anlamıyorum bende avonun bi fondoteni var sıkışınca onu sirerim alta ii bi nemlendirici kullanarak sonrada avonun bi pudrası tamamdır ama gurbik geçen estee laudeer pudra almış bayıldım canım acciip bişey gülüşümm ışıltılı fotosu var bak istersen bakarsın çiçeğim öptüm

Ilarzu abla supersin yaaaaaaa hayatimda gördugum en tatli insan gamzen cok yakisiyor sana :))
cok guzel yaptin valla annemle oturduk seyrettik annem masallah masallah diyor her dakka yaa
cok tesekkur ederiiiiiiiz a.s.

ayy canımm benim bitanemmm çok teşekkür edrim bitanesi çok sağol anneciğinle mi izledi öperim ben onun ellerini yanaklarını çiçeğimmm bu gece makyajıydı hafta sonu günlüğünü çekeceğim bibeeemmmkaydirigubbakcemile2

Abla yaa
ben taa kucuklugumden beri fondoten suruyordum hem de en adi ucuz markalari 14 yasimda filan basladim :S annem yapma derdi gene yapardim

simdi ise yanaklarim burnuma dogru olan kismi delik cok buyuk deliklerden degil ama var iste o yuzden devamli fondoten kullaniyorum veeee cildim kuru ne kremi kullandiysam fondoten surdugumde putur putur oluyor kabuk kalkiyor heleki burnuma surdugumde igrenc duruyor

bebis ablacim ne yapacam ben bi fikrin var mi guzeliim :) öptum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…