İlahi Adalet

Neden izin veriyorsun?
belki şu yüzdendir. onu en son gördüğümde aramız böyle kötü değildi. sonra o bambaşka bir insan oldu psikolojisi bariz şekilde bozuldu. ama benim elimden hiçbir şey gelmedi. ailesi de sadece izledi. onu bi doktora götürebilirlerdi. kimse bişey yapmadı. her gün daha kötüleşti psikolojisi

belki şu yüzdendir. onu en son gördüğümde aramız böyle kötü değildi. sonra o bambaşka bir insan oldu psikolojisi bariz şekilde bozuldu. ama benim elimden hiçbir şey gelmedi. ailesi de sadece izledi. onu bi doktora götürebilirlerdi. kimse bişey yapmadı. her gün daha kötüleşti psikolojisi
Tamam boşver artık aşırı sorunlu bir adamdan kurtulmuşsun, engelle, şükret, önüne bak

Kesinlikle engelle.
Hem onu hemde ailesini. Annen babanda engellesin.
Lütfen yapma böyle. Maddi durumun varsa hemen bir terapi yeri kendine. Bu gidişle hasta olursun.
evet gidicem terapiye. ailesini sosyal medyamdan yeni çıkarttım. hala gerizekalı gibi silmemiştim onları. yeni sildim. çünkü ne yaptılar ki el gibi izlediler. sadece ortada bişey yok ne ayrılması deyip durdular kendi kendilerine

Allah korumuş, aynı eve girseydiniz hiç ayrılamazdınız.
Normal değil bu adam.
Anlıyorum, şu an hala duygularınız yoğun sanırım, olabilir, elimizde olmuyor bazen.
Ama gerçekten Allah korumuş sizi. Yıllarınız da gidebilirdi.

Çok tanıdık geldi bu konu bana…. Aynı eve girmeden en baştan bitmesi hayrına olmuş. Zaten mantık evliliğiydi (belki de öyle değildi, olanlar zoruna gittiğinden öyle dedi) demenin ne alemi var, ayrıl git işte
ama ben onunla max iki haftada olsa onunla kaldım. siz tamamen yanına gtmeyi dediniz sanırım. keşke bu kadarı da olmasaydı. daha önce yaşamadığım şeyleri onunla yaşadığımdan da böyle olduğumu düşünüyorum

evet gidicem terapiye. ailesini sosyal medyamdan yeni çıkarttım. hala gerizekalı gibi silmemiştim onları. yeni sildim. çünkü ne yaptılar ki el gibi izlediler. sadece ortada bişey yok ne ayrılması deyip durdular kendi kendilerine

Demekki deli oğullarina laf geçiremiyorlar.
Belki siz normal bir aile ortamında büyüdünüz. Bu tip dengesiz bir oğula sahip olan aileler genelde üc maymunu oynarlar. Dengesizi kakalayamadiklari için üzülmüşlerdir. Kendi başlarından atma çabası.
Allah bilir 30 küsür yaşındaki herif kaç tane kiza aynısını yapti. Bu adamin ilki degilsin. Aile bile normale bağlamiş

Demekki deli oğullarina laf geçiremiyorlar.
Belki siz normal bir aile ortamında büyüdünüz. Bu tip dengesiz bir oğula sahip olan aileler genelde üc maymunu oynarlar. Dengesizi kakalayamadiklari için üzülmüşlerdir. Kendi başlarından atma çabası
evet onlar onu benimle evlenir çocuğu olur düzelir gözüyle baktılar. kardeşi ağzından kaçırmıştı. çocuğu olunca düzelir demişti

ben buraya bunları yazdım. benim yaptığım aptallıkları kimse yapmasın. en sonunda ben kendime baş başa kaldım. seviyorum diyen o bambaşka bir insan oldu, ailem kendi hayatlarıyla meşgul şu an. ben kandım kimse kanmasın.

evet onlar onu benimle evlenir çocuğu olur düzelir gözüyle baktılar. kardeşi ağzından kaçırmıştı. çocuğu olunca düzelir demişti

Resmen manyağı size kakalamaya kalkmışlar. Çocuğu olunca düzelirmiş? Görümce yapip verseydi dengesiz abisinin eline! Sen ve olacak bebek deneme tahtasimi? Böyle insalara söylenecek laf çok ama banlanmak istemiyorum

öncelikle böyle bir psikopatttan krtuldugunuz için şükredin . Her yerden engelleyin , alabiliyorsanız terapi alın gezin tozun. Onu unutun , sürekli üzerine düşünürseniz o enerjiden kurtulamazsanız . En iyisi akışa bırakmak .

Resmen manyağı size kakalamaya kalkmışlar. Çocuğu olunca düzelirmiş? Görümce yapip verseydi dengesiz abisinin eline! Sen ve olacak bebek deneme tahtasimi? Böyle insalara söylenecek laf çok ama banlanmak istemiyorum
İlaç kullanıyormuş adam. Alkol de alınca tabi bom oluyo kafa. Allah bilir ne sorunu var manyağın. Görücü usulünde bunları kakalıyolar millete işte, azcık huyunu suyunu gören alıp başına bela etmiyor çünkü.

İlaç kullanıyormuş adam. Alkol de alınca tabi bom oluyo kafa. Allah bilir ne sorunu var manyağın. Görücü usulünde bunları kakalıyolar millete işte, azcık huyunu suyunu gören alıp başına bela etmiyor çünkü.

Hap olayini kaçırmışım. Resmen ipini koparmış delileri kakaliyorlar.
Birde çocuk olursa iyileşir diyormuş ailesi.
Kaonusahibi yetmedi birde zorla el kadar bebeği yakma cabasi

teşekkür ederim yol gösterici mesajlarınız için. onu engelleyip kafamda tamamen bitireceğim. bir ablam yok destek olan hala teyze yok. herkes kendi havasında. belki beni bu yğzdende sindirdi bilmiyorum. neyse..

Hap olayini kaçırmışım. Resmen ipini koparmış delileri kakaliyorlar.
Birde çocuk olursa iyileşir diyormuş ailesi.
Kaonusahibi yetmedi birde zorla el kadar bebeği yakma cabasi
Bir üye vardı, kocasının bipolar olduğu ailesi tarafından gizlenmiş kadından, çocukla boşandı. Herif hala diyodu hizmetli tutarım işin hafifler dön diye. Dönerse gidecekleri yer Allahan dağı, adam öğretmen bi de çünkü, nerden bulacaksa orda çalışacak insanı. Oyalayabildiğim kadarı kâr diyo heralde. Vaadi kendinden komikti.

X