Doğuma Hazırlık iKiz KızLarıma iSim..

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
ayyy ervayı benn tavziye etmiştimm
ayy
nasıll hoşuma gittii
yanılmıyomm dimii canımm
a.s.
evet sendende duydum canım.eşimde söylemişti pek düşünmemiştim ama şimdi iyi gibi geliyor.nasıl iyi miyerimseniben:uhm:

lara
dila
özge
su
sude
irem
:emir_bebek:bunlarda güzel.Çok merak ettim karar verebildinmi bunca isimden??:nazar:

hayır bi türlü karar veremiyorum.ben çok kararsızım galiba.

hayır bi türlü karar veremiyorum.ben çok kararsızım galiba.

ne mutlu sana ikiz bebek olması güzel.allah inş. kucağınada almayı nasip eder.Bende istiyorum ama oluyor bugün canım çok sıkkın bu ayda olmadı..Sen tüp bebekden kalmışın sanırım..Bende artık düşünüyorum..her ay hayal kırıklığı yaşamak ne kötü oluyor.Allah isteyenlerin yardımcı olsun.Söylenen isimler çok güzel kızlarınında şansı güzel olur umarım.

ne zamandır olmuyo canım.bence hemen yaptır inşallah olur.allah isteyen herkese bebek nasip etsin.sanada inşallah canım.

Erva ismi önerilmis, fakat bence bu isim anlami itibariyle daha çok erkek ismi.
Anlamlari:
* Çok güzel olan genç.
* Son derece yiğit, cesur ve bahadır adam.
* Korkmak.

Bence çok değişik isimler arama, anlamları genelde beklenildiği gibi çıkmıyor.
Benim önerim daha hala Esra.
Dediğim gibi: Esra Nisa'ya anlam olarak çok güzel uyuyor.

bırbırıne uyumlu ısımler arıyorsun ama bence farklı ısımler kurman daha ıyı olur cocukların ılerde gelışımı acısından hemde karıştırılmaması acısından tabi bu senın bılecegın iş cocuk ismiyle buyur onun ıcın umarım aklıan aytan içinin ısındıgı guzel ve anlamlı bır ısım bulabılırsın cnm
nisa - nur
nisa - esra
nisa - azra
nisa - ela
nisa - nil
nisa - su

hıra
kayra
ıkra
mına
azra
nıda