İkiz bebeklere nasıl hamile kalınır ?

Ayb
Benimkiler 17 aylik oldular hala uyku duzenimiz yok gece biri uyaninca oteki sesine uyaniyor gelde ikisini beraber uyut cok zor
Evet canım ben tek bakıyorum epeyce zorlanıyorum ama inşallah güzelce yetişirebilirim
Biz 5 aylık olduk ben daha aynı beşikte yatırıyorum
Beraber uyutuyorum yoksa ben uykusuz kalıyorum
Zaten 3 gün oldu 1 saatlik uykuyla duruyorum
Ben bı tek ikisi bir acıkıyor ona zor yetişiyorum

Allah yardımcın olsun canım..Zor olsada onların tadı bir başkadır.

Doğumun sezeryanmıysı nasıl geçti ?

Benimkiler 5 aylikken sutten kesildiler mamayla buyuttum hep yataklarini ayirdiktan sonra daha cok rahat ettim

Rabbim san

Rabbim sana da nasip etsin insallah. Valla ben bir hatim indirdim cok istiyordum ikiz olmasini. Sukurler olsun bana nasip etti
Aminn inşallah canım ya anne tarafımda da ikiz var baba tarafımda da eşimin halalarıda ikiz .Umarım allahım banada verir

Rabbim bizlere bağışlasın evlatlarımızı inşallah
Ben henüz ikinci beşiği alamadım.bi çıkamıyorum bı yere fırsat bulup
Canim benim ikizlerim var ama evde 2 besik 2 de bebek yatagim var sagolsun akrabalar cocuklari buyuyunce bana verdiler. Benim de yokken yer dosegi yapmistim bi tanesine sen oyle dene. Benim bi tanesi geceleri sallanmadan uyumuyor bilmiyorum normal yataga nasil gecis yapicam

Ben artık bı süre daha mecburen idare edeceğim canım evimde küçük bide üç çocuk olunca sığamıyoruz:))
Ne güzel yaa akrabalarınız düşünmüş benim kimseden bı hayır yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…