ikini evlilik yapılmalımı yapılmamalımı

evet boşandıktan sonra kendimi cok sersem hisettim hani derler ya boşluktayım diye aynen öyle istemedigim 1 evliligi bitirince bunları hissedecegimi hiç düşünmemiştim üstelik 1 de kücük kızım vardı buna alışmam kısa sürdü desem yalan olur 1-2 yıl cok tedirgin oldum hep ama sonrasında alıştım cokta güzeldi evet calışıyordum onunda etkisi büyüktür kendimi toparlamamda,şimdiki eşime gelince ben hep evlenmiş ayrılmış cocuklu istiyordum yani kendim gibi beni en iyi onlar anlar diye ama hep bekarlar istiyordu beni ama nihayetinde kendim gibi biriyle evlendim onun şimdiki eşimin cocugu annesinde kalıyor ama sonucta ben gibi kızımada benden cok daha iyi davranıyo anlayacagın cok mutluyum

aradıgım özellikler herşeyden önce arkadaş dost olabilmekti ve öylede oldu en başta evi olsun arabası maaşı olsun falan diye tutturmadım gerci maaşı vardı ama evi falan yoktu yani ama bak evliligimizin 2. yılında dubleks evimiz oldu sonucta zamanla herşey olur mal varlıgından önce anlaşabilecegin birini ara canım inşallah gölüne göre birini bulursun elimden gelen bişey olursa yardımcı olurum filiz kendini boşlukta falanda hissetme

Doğru kişiyi bulabilirseniz neden olmasın. Kötü bir evlilik yaşandı ve bitti ama hayat bir
noktada devam ediyor. Çocuğunuz henüz çok küçük, belki biraz daha zamana ihtiyaç var.
Ama artık evlenmeyi düşündüğünüzde iki ölçünüz olacak ; çocuğuma iyi bir baba olabilirmi?
benim için iyi bir eş olbailirmi? Dilerim ikisinede gönülden evete diyebileceğiniz ve bu fikrinizde
sizi hiç yanılgıya düşürmeyecek bir insanla karşılaşırsınız.

aradıgım özellikler herşeyden önce arkadaş dost olabilmekti ve öylede oldu en başta evi olsun arabası maaşı olsun falan diye tutturmadım gerci maaşı vardı ama evi falan yoktu yani ama bak evliligimizin 2. yılında dubleks evimiz oldu sonucta zamanla herşey olur mal varlıgından önce anlaşabilecegin birini ara canım inşallah gölüne göre birini bulursun elimden gelen bişey olursa yardımcı olurum filiz kendini boşlukta falanda hissetme

teşekkur ederım canım sağol alalh mutluluğunu daim etsın inşalalh.boyle kışılerle tanışmak guzel gerçekten kendımı yanlız hıssetmıyorum enaznıdan.çok sevındım senın adınada doğru ınsanla evlendığıne alalh herkesı hayırlı ınsanlarla karşılaştırsın inşallah.

kimse her şeyi ilk denemede başaracak diye bir şey yok, becerenler şanslı tabi, ama insan kendine ikinci şansı tanımalı bence, yalnızlığı çekmeyen bilemez.

X