İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

annesindeydi annesi bakmıyor gezmeye düşkün sürekli nafaka arttırma davası açıyordu velayeti babası aldı geçen ay belki bana güvendi de aldı

Burda sözüm kadına değil, adamın çalışan kadın istiyor olmasına ve kadından velayet almamak için cocuga bakmıyor diye bahanelerle velayeti kendi almasına benim sözlerim

Sözünüzün kadına olmadığına emin misiniz ?

Hic kimse icin eviniz arabanizi satmayın. Bastan hersey ortak kira fatura mutfak masrafi vs vs cocuklara herkes kendi masraf yapar diyin .
Dedim neden senin ev varken kiraya cıkalım dedi bende o eve bizim gözüyle bakma oğluma bıraktı babası dedim önceliğin oğlun sanırım dedi tabi ki oğlum dedim ozaman sana oğlunla mutluluklar dedi

Dedim neden senin ev varken kiraya cıkalım dedi bende o eve bizim gözüyle bakma oğluma bıraktı babası dedim önceliğin oğlun sanırım dedi tabi ki oğlum dedim ozaman sana oğlunla mutluluklar dedi
Hayirlisi olsun bosverin biraz zaman verin beyfendiye baktiniz ayni kafada yeni asklar sizi bulsun

Bence boşanmış insanlarin dava dosyasına bakmak ve eski eşiyle konuşmak çok normal. Ben kesinlikle konuşurdum. Hatta bize sorun olacak mı diye nabız yoklamak isterdim. Bir evladın var, beni tanı, çocuğunun benimle yaşamasına iznin var mı diye kadınla kesinlikle konuşmak isterdim. Bence o konuda kesinlikle iyi yapmissiniz. Diyelim ki adam karisina şiddet uygulayan biri bunu nerden ogreneceksiniz ki. Adam der mi ben karımı dövdüm. 3 karisini da öldürüp evlilik programına çıkmış adam vardı.

Güzel kardeşim kaç git şu midesiz adamdan evliyken kullanilan yatak odasina gelip yerlesecek adama adam bile demem ben .. eve karsilik araba güzel plan . Yersen .. 1 ev kac araba aliyor onuda dusunmusmu

Adam olan adam sizin evinizi esyanizi yok sayar sıfırdan bir hayat kurmak ister zaten.. sizin malınız üzerinden hesap kitap yapan herifin nazikliği anca imzayı atana kadar sürer. Uzaklaşın derhal düşünmeye bile gerek yok.

Yorumu tekrar okuyun; sonuna "belki bana güvendi de aldı" yazılınca ilk başta kadın için söylenen söz geri alınmış olmuyor.

Aynen öyle beni evim olmadan da istemeli seviyorsa biri

Yorumu tekrar okuyun; sonuna "belki bana güvendi de aldı" yazılınca ilk başta kadın için söylenen söz geri alınmış olmuyor.
Eee burda kadına nasıl bir olumsuz durum var mesela. Bir de şunu merak ediyorum. İnsanların arkalarından konuşulmasından rahatsız oluyorsaniz neden bdv de takiliyorsunuz. Çünkü sevgilisi hakkında da olumsuz konuşuyor. Kv hakkinda konuşan da olumsuz konuşuyor.
Sanki çok etikmis herşey de bu kısım kötüymüş gibi hassas yorumlar beni benden alıyor. Ama amaç bu değil. Amac her konuda olduğu gibi bir yerden bir açık bulayım da konu sahinini lincleyip günlük hırsımi alayım. Bazı insanlar burayı stres topu niyetine okuyor galiba artık buna inanmaya başladım. Her konuda aynı şey.

yani adam belki velayeti nafaka ödememek için aldı benim evime güvendi kadın cocuga bakmıyor dedi diye yazdım ama tüm suc bende gibi yazmışlar

konunuzu daha okumaya başlarken, kapımı açıyor montumu tutuyor yazinca, bakalım bu fazla kibarlığın sonunda ne var acaba diye içimden gecirerek okuyordum ki hiç saşırmadım yani.
senin evin benim arabam eşyada almayalım ohh armut piş ağzima düş.
birde önceliğin oğlun demiş yok canım ne münasebet önceliğiniz o olmalıydı öz çocuğunuzda kim oluyor yani.
nezaket evet iyi bir şey keşke her nezaketin arkasında bir şey aramasak ama maalesef yani bizim toplumun erkeklerinin bir çoğu sadece çıkar planlarinin oldugu yere nezaket gösteriyor oda köprüyü geçene kadar.
Yerinizde olsam gönül ilişkileriniz evet olabilir tabiki ama evlenmem en azindan çocuğum kendini kurtarana kadar.
şurda iki üç sene sonra oğlunuz ergenlige girecek evin içinde kim oldugu hakkinda bir fikrinin olmadığı bir adam üstune birde o adamın oğlu olacak düzen bozmaya değer biri değil bence sevgiliniz

Yorumumun tamamını okuduysanız, itiraz ettiğim kısımları da görmüşsünüzdür.

aynen öyle uzun bi süre tövbeliyim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…