Ikili Testte Bhcg Ve Cinsiyet

doktorum henuz erken dedi, tahmin etmekten de cekindi, 2 haftaya ogrenirim cinsiyetini gosterirse, buraya yazarım bakalım tutacak mı teori
bakalım canım :) yabancılarda çok fazla tutan var ama benim ki gibi değerleri olanlarda tahmin etmek çok zor.

Bugun doktora gittim, bebegim bagdas kurarak oturdugu icin cok goremedi doktor, %70 erkek oldugunu dusunuyorum dedi, sanirim benim de tutmadi degerlerle cinsiyet :)

bacakları kapalı ise kemik yapısına göre mi tahminde bulundu acaba?
bilmiyorum, neye gore %70 oranini verdi onu da anlamadim acikcasi :) 20gun sonra renkli ultrason cekinicem bu sefer insallah kesin olarak ogrenirim, yine ogrenir ogrenmez yazarim buraya

Ben de bakayım tutacak mı

Kızlarr kesinlikle tutuyo.ben ikili testte değerim 17.9 du..bu haftada cinsiyetinin erkek olduğunu öğrendim bence çokkk doğru.tuttu yani

tüp bebekle sayılır mı bu teori acaba sonuçta 2 ay estrofem kullanıyoruz?free b-hcg 70 çıktı.bir fikrim yok.

Benim hcg degerim 128060 u/l yaziyor bu kac oluyor demek acaba hepiniz iki veya uc basamakli degerlerden bahsetmisisinz benim ki niye boyle acaba?

Benim hcg degerim 128060 u/l yaziyor bu kac oluyor demek acaba hepiniz iki veya uc basamakli degerlerden bahsetmisisinz benim ki niye boyle acaba?
2 li taramada bakılan free beta hcg daha farklı oluyor cnm. yani 11-14 haftalarda anne kanından bakılıyor değeri düşük oluyor genelde.

Kızlar bizim 33 çıktı ve oğlumuz oluyor. Benim yavrum tüm teorilere uydu zaten

Ya bende beta 108 yazio sizde nasil 10 20 50 yazio onu anlamadim karsisindada 2,26 yazio siz nereye bakionuz arkadaslar

Ya bende beta 108 yazio sizde nasil 10 20 50 yazio onu anlamadim karsisindada 2,26 yazio siz nereye bakionuz arkadaslar
Sizin de normaldir kız bebek yüksek çıkarmış diyen var hiç alakası yok diyen de var. Free beta HCG yazar tek zaten

Benimde 108 doktor daha sonucuma bakmadi risk mi oluomus 100 ustu olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…