Ikili Testte Bhcg Ve Cinsiyet

ßende 11+4 iken 2'li Test Yaptırdım T-Hcg Değerimiz 79. Kasımın 15inde Kontrolüm Var ßakalım Cinsiyet Ne oLucak =)

dün görünce merak ettim,akşam eve gidince baktım.78 çıkmış benimki. Doktor da kız diyor inşallah. Hayırlısı bakalım.

bu sadece bir tahmin teori bence,
benim ikili testte beta hcgm 24 çıktı ve şuan bir kız bekliyorum

Son düzenleme:
Benim ikili testte beta değerim 98 çıktı ve bebeğim erkek. Bu tamamen kadının hormonlarıyla ilgili bir durum bence cinsiyetle pek ilgisi olduğunu sanmıyorum, tahminimce....

Bende de tuttu bhgc 74 ve bebegm kiz_

Benim degerim 47 cikti doktorum bi tahminde bulunamadi bakalim 3 hafta sonra ogrenicez rabbim hepimize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin insallah...aminnn...

Haftasi onmli 12. Haftada yapldiysa kesin dogru bnm kardesim ve pek cok arkadasimdada dogru cikti bn inaniyorum

İlk kizimda 12+6 da 50 nin altindaydim simdi 11+3 de yaptirdim gene 50 nin altinda gene kizim geliyoo yuzdn inanmiyorum ben :))

Bt hcg degerim 22.7 cikti kizlar 12+0 da bakildi. Sonucu ben de cok merak ediyorum. Doktorum cinsiyet yorumunda bulunmadi hic 1ay beklicez gormek icin dedi

12. haftada ikili test yapıldı (12+3). Bhcg değerim 156. Cinsiyeti bugün öğrendik erkek

Bende ne çin takvimi, ne nabız ölçümü, ne ikili test bhcg. Hiç biri tutmadı. Herşeye göre kız görünüyordu ama erkek yavrum

Başından beri erkek hissediyordum. Herhalde anne hissi

Tabii ben istisna da olabilirim. Ama bende hiçbir tahmin tutmadı arkadaşlar. Allah hepimize sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

benim 57 çıkmış sonuçta , bakalım ayın 12 sinde randevum var,bebeğim kendini gösterirse öğrenicez...

birde bhcg düşük olan annelerde mide bulantısı da daha az oluyormuş.dolayısıyla bulantısı az olanların oğlu olabilir diyorlar.

İlk kizimda 12+6 da 50 nin altindaydim simdi 11+3 de yaptirdim gene 50 nin altinda gene kizim geliyoo yuzdn inanmiyorum ben :))

Bu tür şeylere inanmıyorum. Bilimsel gelmiyor bana. Cinsiyeti erkek belirler ve hamilelik kişinin bünyesine göre değişir. Benim hiç bulantım olmadı, göbeğim sivri ve hep tatlı yedim ama kızım olacak mesela.
O yüzden bu tür şeylere itibar etmeyi doğru bulmuyorum.

Buna itibar edip de bir şey yapmıyor aslında kimse ama heyecan işte, öyle mi böyle mi derken günleri geçiriyoruz hep beraber. Mesela biz eşimle okudukça aaaa bak kızmış yüksek ihtimalle deyip kızımız olursa ne olur diye konuşuyorduk tatlı tatlı. Ama garip bir şekilde ikimiz de erkek olacağını düşünüyorduk. Konuşuyordu göbeğimle seslenirken hep oğlum diyordu Ben de kızım doğsun sana küsecek oğlum dediğin için diyordum

Tahmin etmeye çalışmak tatlı bir heyecan. Bunda sakınca yok tabii kendini kaptırmamak herşeyi buna göre hesaplamamak şartıyla. Neticede Allah'ın dediği oluyor

kızlar bende tuttu bimiyorum doğru mu bazı annelerin bthcg değeri baya yüksel oluyor ve kız erkek farketmez çok mideleri bulanıyor. benim iki tane kızım var birinde ikili testte bthcg 150 diğerindede 58 bundada 36 ve bu üçüncü Allah izin verirse ve doktor yanılmadıysa erkek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…