IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Senin de iyi ki şu beş harfli robotun var.
Bizde yok tabi sene bilmem kaç olmuş bir beş harfli alamamisiz. Bırak beş harfliyi hala kabloluyla uğraşıp duruyoruz.
Kablosunu tak çıkar yapmamak için de bilmem kaç metre uzatma takıyorum.
O fiş prizden çıkınca tüm motivasyonum gidiyor evi supuresim gelmiyor.
Tembelim ben biraz.

De mi yaa, robotum var diye yaziyo, ben beeele ohhh cekiyom Wunder'in yerine

Yaa çok tatlısınız ben de tembelim telefondan komut vermenin yeteceği robotu bile çalıştırmaya üşendiğim oluyor düşün, insanın içinde olacak yaa
clara cim ismi lazım değil üç harfli markete kablosuz süpürge geliyormus.
Orijinal değil mi baksana?

Eki Görüntüle 2867973
Kesinlikle bi de gırgıra uzaktan kumandalı araba bağlandığı versiyonu var o daha teknolojik

clara cim ismi lazım değil üç harfli markete kablosuz süpürge geliyormus.
Orijinal değil mi baksana?

Eki Görüntüle 2867973
Bu mu süpürge
Ya ama bi sey diyim mi ben bunlari süpürge gibi göremiyorum yaa olmaz cık cık cık.
Süpürge dedigin kablolu olur, süpürürken arada üstünden atlarsın filan, bazen takilir düşersin benim gibi, daha harika hareketli eglenceli enerjik ritmik dinamik
Böyle süpürge olmaz yanlış üretiyorlar. Halbuki bana sorsalar.... İşte bilmiyorlar. Napalim satsinlar bakalim

Begenmeme ve kızgın ifadesi atmak espriden, lütfen alınmayınız. Süpürge ve üreticileri alinabilir, alinmalidir, hatta alinmalari şarttır. Nokta. Gidiyom ben, uyuycam.

Uzatmayla birleşince o kablo var sen benim halimi düşün.
Dolanıyoruz birbirimize cozulemiyoruz felan.
O çekilen elektriği hissedeceğim süpürgede diğer türlü tatmin olmam gibi geliyor. Bilmem kaç tane mini şarjlı almışım, bozulmuş daha da cesaret edemiyorum.

Bi de şey olucak onu unuttum ya
Kızım kabloyu tutup arkamdan oynayacak filan, cocuk oyalamaya da yarayan bi şey kablolu

Aksam gecikmeyeyim diye buna yorum yazamadim
Ama bu akla saygilarimi sunarım efenim
Dur bi daha okuyayim,
Gırgıra uzaktan kumandali araba bağlamak
Hımm harika fevkalade çok yaratıcı

Akşam erkenden uyudun apla.
Biz WunderLost la birlikte gençler olarak gecelere aktık, Urfa senin Trakya benim gezdik.
Demee
Kızın okulu var diy yatalim dedik, uyumak ne mümkün...
dis fırçalama törenimiz yarim saat sürdü zaten. Benim, sakin emma'nın sinir harbi oldu tabii. Kiz yatagin icinde debelenip dururken de yarım saat gecmistir.
Uyuduğumuzda yine 00.00 olmustur, arabam balkabagina dönüşmese gelirdim kizi bırakıp.
Ben de sabah ne düşündüm, bu White kesin İstanbul'da yasiyordur, Wunder Urfali degil ama nereli falan filan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…