IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Yaş otuz altı! Yolun yarısını bir yıl geçer.
Dantenin ortasını bir yıl geçmiş ömrün.
Delikanlı çağımızdaki cevher,
Yalvarmak, yakarmak nafile bugün,
Gözünün yaşına bakmadan gider.

Allah sevdiklerinle sağlıklı uzun ömürler versin

Ben de 1 arttırıyorum profilimde de yazar gerci cok lazim gibi yazdim oraya da Ben de 37'yim efenim.
40'a selâm ediyoz uzaktan Bakim kremlerine neylerine basladim ben bu sene

Ben de 1 arttırıyorum profilimde de yazar gerci cok lazim gibi yazdim oraya da Ben de 37'yim efenim.
40'a selâm ediyoz uzaktan Bakim kremlerine neylerine basladim ben bu sene
Allah sevdiklerinle sağlıklı uzun ömürler versin inşallah
Babanın hesap çok mantıklı haftasonu saysak bile geceleri saymamalıyız

Allah sevdiklerinle sağlıklı uzun ömürler versin inşallah
Babanın hesap çok mantıklı haftasonu saysak bile geceleri saymamalıyız
Savol canım, Allah hepimize, sevdiklerimize sağlık huzur versin.
Her yaş güzel, farklı.
Krem mrem bunlar işin esprisi ama gerçek espri

Dün
Okul, okuldan sonra alışveriş, yemek, yürüyüş, örgü, dinlenme, kapanış şeklinde günün çoğunluğunun dışarıda geçtiği bir gündü
Bugün
Kahvaltı, canlı ders, mutfak topla, örgü, çamaşır katla, çamaşır at, örgü, robotu çalıştır, arkasından silme yap, akşam yemeği hazırla, ye, dinlen, mutfağı topla, örgü seklinde süren bir döngüdeyim bakalım
Kitap okumalıyım(kendime not)
Ütü yapmalıyım(hiç istemesem de)
Yarın ola hayrola bakalımmm

Ütü demeyeydin iyiydi. Şimdi bizim White gelecek, yıl olmuş bilmem kaç bu zamanda ütü yapan mı kaldı diyecek yaa
Kendi aramizda 3 harfli ev işi filan mi desek şifreli, White kizmas belki bize hıı ne dersin
Kac günlerdir ertelesem de ben de o acı gercekle yüzleştim, şu anda 3 harfli ev işinin başındayım Az önce benim adam kendi bi tişört almis eline, kendi yaptı 3 harfli işi, dışarı çıktı (bakti benim yapasim yok her zamanki gibi...) Allah herkese böyle iyi, kendi işini yapan akıllı koca versin amin. Mâşâallah diyelim benümküne de

Ben de erteliyorum daha bakalım ne zaman yapcam. Aynen 3 harfli ev işi diyelim kızdırmayalım S Sersebzi
Aminn maaşallah maaşallah 41 kere

Aynen yaaa ne ütüsü Allah aşkına.

Ya aylardan sonra bugün elime aldım zaten ütü ütü diye konusmussunuz meğer ondanmis.
Neyse onları da utulemezdim de kurutucu dan hemen cikarmamisim eciş bücüş olmuş mecbur kaldım çocuk okula gidecek şimdi bu kadının üç harfli şeyden haberi mi yok diyecekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…