IKIGAI(Hep meşgul kalarak mutlu olma)

Dün sabah eşimin ayakkabı, kıyafet ihtiyacı için AVM ye gittik.
Sakindi Allah'tan.
Ama maskeyle öyle koştur koştur alınca eve geldim baş ağrısı tuttu.
Hiç sevmiyorum AVM ye gidince nevrim dönüyor.
Neyse öğleden sonra pert.
Zar zor mutfağı toplayip çocuklara yemek koyabildim.
Çok şükür uyuyunca geçmiş.
Normalde aylık dönemde tutuyor ve iki gün geçmiyor ağrı.
Yani birşey yapamadım.

Geçmiş olsun her şeyin başı sağlık, önce iyi hissetmek gerek ki verimli geçsin günler, bende de migren var tuttuğu zaman yapabilecek hiçbir şeyim olmuyor gözüm iş güç görmüyor yani. Sağlıklı olalım da gerisi mühim değil

Sabah kahvaltı, mutfak toplama, öğleden sonra canlı ders.
Eşimle temizlik yaptık, ders aralarında kısım kısım yaptım bana düşen görevleri, ders bittiğinde kalanları yaptım, akşam yemeği hazırlığı, yine mutfak toplama, çamaşır atma, pasta börek yapmam gerekiyordu uzun vakit geçirdim mutfakta, bugün pek fazla kitap okuyamadım, mutfak işlerim bittiğinde gece yarısı olmuştu, oturdum internet üzerinden üniversite sınavı için deneme araştırdım, bi tane de cıktı alıp çözdüm bu saat oldu anca yatağa girdim
Dolu dolu bir gündü
Yarın ola hayrola

Merhaba
Egzersizleri hangi program/uygulama/site vs de yapıyorsunuz ?

Ne kadar neler çekiyorsunuz tesbihte ?

İnstagramda takip edip faydalandığınız sayfalar var mı , varsa yazar mısınız , özelden de olur

Olumlamalardan aklınızda kalanları paylaşır mısınız

Çekim yasasından bahşeder misiniz

Reactions: H M
Harikaaa. Takipteyim

Bugün de rutin ev toparla, süpür, hazırla pişir, yıka, yerleştir geçti.
Bitmiyor eve işi ama gün bitiyor.
Ancak;
Elhamdülillah ala külli hâl.
Sağlığımız yerinde hamdolsun.
Kendime vakit ayiramadim pek ama bugün de böyle olsun artık.
Canımız sağolsun.

Bugün sabah canlı ders, öğleden sonra iki arkadaşım geldi birkaç saatliğine onlarla geçti, sonra evi toparla, bulaşık, mutfak işleri, kitap okuma çay faslı derken gün bitti benim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…