Iki ucu atesli değnek

Ay-hal

05.05.2015
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2016
4.231
4.199
Oncelikle herkese merhaba .. Yazacagim konu kuzenimle alakalı dusuncelerinizi merak ediyorum.

Kuzenimin suan bi sözlüsü var bi kac ay once istenme oldu , sonrasinda kuzenimin ailesi damat tarafiyla alakali bi kac problemleri oldu aralarinda biraz sogukluk oldu..
Aradan cok gecmeden nişana bir ay kala cocuk hastanelere gitti rahatsizliklari olmus ve ogrendi ki kanser suanda kendisi kemoterapi göruyor 3 kür gorecekmis , kuzenim onu seviyor ama ailesi bide bunu duyunca iyice sogudular birak diyorlar o da birakmiyor dogal olarak hem sevdigi icin hemde suanda en cok morale ihtiyaci oldugu an icin.. Eylulde dugunleri olucakti kemoterapi aldigi icin sperm dondurmalari gerekiyormus 5 yil cocuk yapmamalari gerekiyormus kemoterapinin etkilerinden oturu , neyse sperm donduracaklari icin hastaneye gittiler bi baktilar ki spermde hucre yokmus herseyin bukadar ust uste gelmesi her iki tarafida cok yipratti bir yanda kuzenim ailesinin derdinde bir yanda sevdiginin derdinde cocuk olayini ailesine anlatmadi bu sefer hic kabul etmezler diye .. Bu sürecte kuzenim hep onun gonlunu yapiyor ne dese o iyi olsun diye hep yaninda duruyor ama damat da kuzenimin uzerine cok gelmeye basladi en ufak birseyde senin ailen boyle şöyle diye onu kiriyor hakli oldugu konular var elbette o da soyluyor ama aileme saygi duymak zorundasin diyor nekadar sevmesende .. Bir tarafta aile bir tarafta sevgili ve hastalik var anlayacaginiz bazi konularda cok zorluyor hasta olmasa birakirdim diyor bilemedik napicak suan icin tek dusundugumuz iyilesmesini beklemek Rabbim tum hastalara şifa versin insallah ..

En sağlıklı insan bile bir anda hasta olup ölebilir ya da kaza geçirebilir. Hasta olduğu için sözlüsünü bırakmayan kuzeninizi tebrik ediyorum. Herkes bu kadar sağ duyulu olmayabiliyor. Şu an sözlüsü çok zor bir dönem geçiriyor. Moral verip destek olsun ve ailesinin olumsuz yönlerini yansıtmasın. Evliliği erteleyebilirler bir süre ama ailelerin anlaşamadığı, daha başında saygısızlıkların olduğu bir evlilik baştan nokta koyulmuş gibi geliyor bana. Bizzat tecrübeyle sabittir. Aile konuları ne yazık ki evliliği çok yıpratıyor. Bene şu an ikisi de stresten uzak aileleri dışarıda tutarak zaman geçirsin ve kuzeniniz yanında olduğunu hissettirsin. Allah şifa versin çok zor...

Kuzeniniz ailesinin kaygılarını sözlüsüne anlatmasın. Sadece olumlu yorumlarını aktarsın. Aynı şekilde ailesine de tedaviyle ilgili olumlu gelişmeleri aktarsın. Zaten söxü kabul etmiş aile belli ki çözülemeyecek bir karşı çıkma yok ortada. Biraz diplomasi sergileyerek başarılı bir şekilde yönetebilir bu süreci.

Allah şifa versin. Şuanda ayrılmak olmaz gibi ama sırf hasta diye de evlenecekmi? Şuanda çocuk sorun değil gibi görünsede zamanla kuzeniniz çocuk istese neolacak? Aileler anlaşamıyor, damat kızın üzerine geliyor daha en baştan ilişkileri bu haldeyse evlenmesinler. Yok kuzen seviyor, hertürlü kabul diyorsa yapacak birşey yok. Aileler de zamanla kabullenir

Cok tesekkur ederim kuzenimin ailesiyle zaten suanda gorusmuyorlar kuzenimin herzaman onun yaninda tek basima oluyor o yansitmamasina ragmen bianda cocuk konuyu oraya bagliyormus

Inan hic anlatmiyor kendisi kendi kendine kuruluyormus

Cok tesekkur ederim kuzenimin ailesiyle zaten suanda gorusmuyorlar kuzenimin herzaman onun yaninda tek basima oluyor o yansitmamasina ragmen bianda cocuk konuyu oraya bagliyormus
O da haklı. Hepsi üst üste gelmiş olmalı. Kuzeniniz sabırlı davransın. Emin olun mükafatı büyüktür hastaya sabretmekte.

O da haklı. Hepsi üst üste gelmiş olmalı. Kuzeniniz sabırlı davransın. Emin olun mükafatı büyüktür hastaya sabretmekte.
Evet kendini okadar bahtsiz goruyor ki nisani iptal oldu davetiye bastirmisti dagitamadi elbisesini giyemedi kac kisinin basina boyle gelir diyor gelin gorunce benim ne eksigim vardi diyor hersey beni buluyor diyor mutlu olmak haram diyor yani..

Geçmiş olsun ne kanseri? Hangi evrede tedavi ne kadar sürecek?

Geçmiş olsun ne kanseri? Hangi evrede tedavi ne kadar sürecek?
Sagolun ilk etapta yumurtaliginda varmis birini aldilar yumurtaliginin. Sonrasinda bobreginde cikti simdide akcigerine ufak bi sicrama olmus ve bugun ogrendimki iki bobregindede sorun varmis birini kurtarabilirlermis suan iki kürü kaldi ,kürler bitince pet cekilcek ozman belli olucakmis hersey

Evet kendini okadar bahtsiz goruyor ki nisani iptal oldu davetiye bastirmisti dagitamadi elbisesini giyemedi kac kisinin basina boyle gelir diyor gelin gorunce benim ne eksigim vardi diyor hersey beni buluyor diyor mutlu olmak haram diyor yani..
Allah şifa versin gerçekten çok zor bir durum. İnşallah üstesinden gelir bir an önce...

Çok geçmiş olsun vücuduna yayılmış kanser.

Kuzeninin ailesi anne baba olarak evlatlarını düşündüğü için haklılar ama anne baba olarak dediğim gibi. Kuzeniniz hasta olduğu için ayrılsa başkasıyla evlense onun hasta olmucağının garantisi var mı yok. Bu arada çevremde böyle 2 kişide oldu kızın annesi istemedi damat hasta diye sonra kızında hastalık çıktı. Nişanlısının sinirlilik halide hastalığından dolayıdır kolay bişey yaşamıyo sonuçta hem kanser olduğunu öğrendi sonra spermlerinde hücre yokmuş bi erkek için kolay bişey olmasa gerek. Allah şifasını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…