İki muhabbet kuşum var ve sevgililer.

Is arkadaşım 38 inde evlendi 40 ta kızları oldu gayet de çok mutlular ben 32.de ikinci evliliğin sonundayim yani canım belki de zamanı vardır sabreden derviş muradına ermiş...bu durumda olmaktansa yerinde olmayı tercih edebilirdim herşey nasip ❤

Yaa burda öyle şeyler okuyoruz ki acaba diyorum amca karısıyla değil de sevgilisiyle öyle konuşuyor olabilir mi Mübarek gün günahlarını almayalim da eşidir inşallah
Aaa gercekten yaa bu ihtimali hic dusunmemistimhic oldumu ama bir bdv takipcisi olaraktan bunu hic yakistiramadim kendime
Yazik ama karisidir bence gunahina girmeyelim amcanin:))

Aaa gercekten yaa bu ihtimali hic dusunmemistimhic oldumu ama bir bdv takipcisi olaraktan bunu hic yakistiramadim kendime
Karısıdır canım ya benim Rahmetli dedem de anneannem arada öyle şeyler söylerdi tabi anneannemden hiç duymadım o ayrı

Vayy vayy rahmetli meger cok capkinmis:))topragi bol olsun nur icinde yatsin..
Eee anneannen de kacmakta hakliymis desene
Eski topraklarda az degil hani:)))
Allah rahmet eylesin dedemi daha çok severdim
Allah isteyen herkese ömürlük eş nasip etsin

Onlar kesin birbirlerinin ikinci eşi falandır, ikinci baharı yaşıyorlardır

Yaa burda öyle şeyler okuyoruz ki acaba diyorum amca karısıyla değil de sevgilisiyle öyle konuşuyor olabilir mi Mübarek gün günahlarını almayalim da eşidir inşallah
Karısı olduğunu düşünüyorum akşam geç saatti amca da işten geliyordu belli. Akşam akşam moralimi bozmuştu amca hahahah

Havalar ısınınca yalnız bayanlar çift olarak geZme arzusuna kapıldı sanırım, her gün okuyoruz bu başlıkları Allah gönlünüze göre versin ne deyim

Karısıydı çünkü çocukları falan da sordu ama ben olayın başka boyutundaydım İşten geldiği belliydi akşam geç saatti zaten. Burda konu okuya okuya insanın inanası gelmiyor hahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…