İki muhabbet kuşum var ve sevgililer.

İnsan sevdiği kişiyle hayatı paylaşmak ister herhalde ama şu anda o boyut çok uzak bana.
Ya inan her şeyin hayırlısı... Aynı duygularla yola çıkıyorsun sonra bi bakıyorsun aldığın karpuz kabak çıkmış, e napayım yiyim mi,mecbur atıyorsun... Hayatı paylaşacağım diye yola çıkıyorsun yeri geliyor hayat zindan oluyor... Böyle olacağına hiç olmasaydı, hiç olmasın daha iyi diyorsun.

Öyle tabii. Hayatın ne sunacağını kestiremiyor insan. Hayırlısı diyelim.

Bence ikinci baharı yaşıyordur. Aklı yeni başına gelmiştir. İkinciler kıymetli olur

Valla Apple in ceosu olmak gunumuzde su ozellikler de erkek bulmakdan daha kolay.Hayir en romantigi bile bir zaman sonra evrim gecirip okuze bagliyor.Nasil bir evrimse artik ayni su emojideki gibi donup kaliyorsun,gozun segiriyor falan.

sesli güldüm

o romantizm kızı kendine bağlayana kadar sonra içindeki öküzcüğü çıkarırlar.

aynı sebepten ben bir nevi apple'in ceo'su olma yolunda ilerliyorum erkeklerin köküne kibrit suyu

Bizim kuşlarda çiftlessin diye yapmadıgımız kalmadı ama yok anacım onlarında bi türlü yavrucukları olmuyo
Yani şu hayatta kuş olsan bile derdin bitmiyo

Valla oyle degil biz senelerce baktik
Ten uyumu olmazsa surekli dovuyolar birbirlerini
Es olmalari sans
Birde erkekleri harbiden cok romantikler yaaa yerim onlari
Ay yok ben çok kuş besledim . Yanyana koyduğum tüm karşı cinsler çiftleşip 2şer 2şer yavruladılar eşe dosta evlatlık verdim. Brnimkilerde mi vardı bir sapıklık acep

Buradaki çoğu kişi yalnızlığımı paylaşsam birini bulsam diye beklerken buldu evlendi nişanlandı sözlendi sonra halt mı vardı evlenmek için ne diye acele ettim dedi şaka bir yana yaşadığın hayatın tadını çıkar daha çok gez daha çok oku daha çok uyu daha çok geliş onun da zamanı gelir

Aynen ama işte yaşamadan bilinmiyor

Çift kişilik yalnızlıktansa tek başına yalnızlık bana göre çok daha güzel.
Belki şu an evli olup , kocanızla hiç bir iletişiminiz olmayacaktı ve bu çıkmaz yüzünden bir depresyon yaşayacaktınız.
Bir şeyler olmuyorsa sebebi mutlaka vardır. Sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…