İki görüşmede de ocakbaşına götüren sevgili adayı

nilmil ne yaptınız görüşmeye devam ediyor musunuz?
Hayır canım, ikinci görüşmeden sonra o yazmaya devam etti. Hatta geçmişten ders aldım, yeni görüşme mekanlarına bakıyorum diye yazdı. (Hoş bakılacak bir şey yok girersin normal bir restorana oturursun) Bu arada ben de influenza oldum, her gün yazdı sordu ama benden sıcaklık görmeyince iki gündür yazmayı kesti. Bizim bir ilişkimiz olsaydı ocakbaşında yeme içmeyle geçecekti belli ki ne sinema ne tiyatro ne başka bir aktivite. Böylesi daha iyi oldu.

Hayırlısı olsun. Gönlüne göre birilerine denk gelmen dileğiyle

Welcome to bağcılar

Konuya güncelleme yapayım, hem yazmakta iyi gelecek. İki defa beni Ocak başına götüren sevgili adayına bir şans daha verdim. Sonraki 3 görüşme müze, sinema şeklinde geçti benim isteklerim yönünde. Toplam 5 defa görüştük. Sevgili olduk derken adamın evli olduğunu anlayıp itiraf ettirdim. Akşam telefon açmadığı hep sabah ve onun iş çıkışı saati konuştuğumuz için şüphelendim. Sosyal medya kullanmadığını söylerken ufak bir stalkla önce ailesinin profillerine ardından eşinin profiline ulaştım. Kadın pazar günü birlikte çekildikleri fotoğrafı profil resmi yapmış iyi ki yoksa yine anlayamazdım. Bu kadar ilgili düşünceli ve cömert erkek olmaz diye şüphelenmekle haklıymışım. İlk önce inkar etti sonra itiraf etti. Her zaman ki evliliğimde mutsuzum, çocuk için duruyorum amacım cinsellik değildi aşık oldum ilk görüşte sana yalanları. Engeli bastım her yerden. İyi ki yolun başında anladım diyorum.

ilk buluşmada e devlet kuralını hatırlayın eski kimlikleri ile aldatan pislikleri okudum çok şaşırdım umarım bir şey yaşamamışsınızdır. Zaten şlk buluşmada 20 lik rakı sürekli içkili mekanlar falan. İnşallah eşi görür bir şekilde yakalar adamı

pislik herif. hepsi de aynı yalanı söylemeseler zekasızlar ya.

Yok hiçbir şey yaşamadık el ele tutuşup yanaktan öpme dışında ama olabilirdi de. Bu arada sevgili Queen e-devlet kuralı nedir valla bilmiyorum bunu ?

Şansınız yaver gitmiş, parçaları yerine oturtmuş ve böyle bir pislikten kurtulmuşsunuz. İnşallah karşınıza dürüst güvenilir insanlar çıkar
Umarım karısı bir şekilde öğrenir.

İlk buluşmalarda bence de hoş değil, hem ocak başı hem alkollu ve duman altı mekanlar, hem sizi yönetmeye çalışması. Hoşlanmadım. (herkes belirtmiş bende belirteyim asla alkol kullanmam haz etmem ) daha sakin ortamlarda bol bol konuşacak imkanlar sunan yerlerde buluşulur ki birbirinizi tanıyasınız diye. Gerçi bu şekilde de siz iyi gözlemleyip tanımışsınız.

Ooo evli çıkmış, iyi olmuş kurtulmuşsunuz sevindim.

Teşekkür ederim yorumunuz için konunun güncellemesi daha da berbat onu başa ekleyeyim bari. Adam evli çıktı maalesef, bu sayfada güncelleme yaptım.

İlk buluşmalarda kesinlikle senin tercihlerine uygun yerlere götürmesi gerekirdi, daha ilk buluşmada kızın karşısında rakı içen öküzden daha neler beklenebilir ki, hiç mi aklın yok düşünmüyorsun?

Bence karisina arayip soylemeslisin konu sahibesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…