İki görüşmede de ocakbaşına götüren sevgili adayı

Kadın da bir acaip adam her akşam bir yerlerde, eve geç geliyor insna mı hiçbir şey demez?

Keşke onlardan olsaymış, evli çıktı adam:)
Adam derken, ağız alışkanlığı işte.

Kadın da bir acaip adam her akşam bir yerlerde, eve geç geliyor insna mı hiçbir şey demez?
Haftada 2 gün görüşüyorduk. Çok yoğun çalıştığını söylüyordu. Hatta müze gezisi yaptığımızda bir iş günü izin kullanmıştı hafta içi. Bir pazar günü de kahvaltıya gitmiştik. Hafta içi olduğundan kadın işte sanmıştır adamı. Pazar günü için ne yalan söylemiştir bilmiyorum. Beni şüphelendiren hafta içi akşam telefon etmemesiydi.

Yine kadın suçlu oldu. Konudaki yorumları okuyun ilk buluşmada rakı içen çok insan olmuş. Cidden ayıp bu yazdığınız.

güncelemeyi okuyarak yazıyorum gerçekten iyi anlamışsınız fakat evli olmasa bile ilk buluşmada ocak başına götürüp üstüne rakı içmek tam bir hanzoluk. tanışmaya gidiyorsunuz sonuçta ilk birkaç buluşmada alkol almak beni direkt sogutur ve hoşlanmadıgınızı söylediginize ragmen 2. defa götürmüş. görüşmeyi orada kesmek daha saglıklı olurdu. ben olsam eşine söylerdim ve merak ediyroum yaşlarınız kaç

Bir şans daha vereyim düşüncesiyle hareket ettim ama gerek yokmuş haklısınız. Eşine söyleme cesaretim yok inanın, kadını tanımıyorum beni suçlu çıkarabilir. Yazışmalar ortada ama bazı kadınları bilirsiniz, kabul etmezler. İkimizde 30lu yaşlardayız.

Yine kadın suçlu oldu. Konudaki yorumları okuyun ilk buluşmada rakı içen çok insan olmuş. Cidden ayıp bu yazdığınız.
Kadını suçladığımı nerden çıkardın, ilk buluşmada dürümcüye gidip rakı içen sözde erkeği suçladım ama kadını da halen onunla sevgili olduğu için suçladım..

Karısı ocak başına gitmiyordur bence, sizi ısrarla ocak başına götürmesi oralarda karısını tanıyacak biri çıkmayacağından olabilir.

tabi ki haklısın sizi de suçlu bulabilir, umarım tekrar size ulaşmaya çalışmaz. ve ayrıca gerçekten sizi tebrik ederim bu evli erkeklerin yok eşimle aram kötü yok ayrı yatıyoruz yok boşacanagım gibi yalanlarına inanmadıgınız için

Çok geçmiş olsun, ilişkiniz ilerlemeden farkedip ayrıldığınız için çok şanslısınız. Eminim çok üzülmüşsünüzdür ama daha ilerledikten sonra çok daha üzülürdünüz.

Karısı ocak başına gitmiyordur bence, sizi ısrarla ocak başına götürmesi oralarda karısını tanıyacak biri çıkmayacağından olabilir.
Kesinlikle mekan tercihlerini buna göre yaptığını düşünüyorum. Çok haklısınız. Mesela AVM'de sinema izlemek fikrine pek sıcak bakmamıştı bahanesi de AVM sevmemekti.

Bir tanışma-flört uygulamasında. Kendi fotoğrafı ve adı vardı. Eşe dosta yakalanır korkusu olmadan yüklemiş. Allah eşini kurtarır umarım.

Ben de sormustum, internetten mi diyecektim. Cunku sosyal cevremizde cogunlukla biliriz medeni durumunu.

Aman aman, bir daha Tinder'dan falan biriyle tanisirsaniz ilk bulusmada medeni durumuna bakin edevletten. Bosanmissa da mahkeme kagitlarini okuyun derim. Bir de o tarz uygulamalardan tanistiginiz biri icinize sinmiyorsa gorusmeyi en bastan sonlandirmak daha mantikli.

Tinder değil farklı bir uygulamaydı daha nezih olduğunu düşündüğüm ama yanılmışım.

Peki e devletini mi açmasını isteyeceğim ilk buluşmada :) daha önce hiç böyle bir şey yapmadım.

e devlete bakılmaz tabiki daha ilk tanışmada:)evli adamlar eninde sonunda belli oluyor zaten sizinde farkettiğiniz gibi akşamları ortadan kayboluyorlar anlamak çok basit:)

Tahmin edeyim: Bumble mi?

Ben internetten tanisma konusunda tecrubeli degilim ama bir etkinlikte tanistigimiz halde esimin kimligine bakmistim ilk bulusmada Ama ben cok netim, guvenmiyorum sana, bakmak istiyorum derim direkt.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…