İhanet ve gayrimeşru çocuk. Söylemek mi susmak mı?

Kanitim varsa soylerim yoksa soylemem .en azindan bosanirken tazminat alir .cicuklari buyukse onlarada bunu enlostayla gonderebilirsin yada kapiya mektup birakip falan .Cocuk olmasa bosver deedim ama cocuk var bence soyle

Ben olsam söylerdim vebal alamam çünkü öğrendim artık ufak tefek bişeyde değil gizlide değil dünya alem biliyor o kadar emeği var kadının boşansa sonradan öğrense kahrolur nafaka da yanmış olur söyle bence.

Bence kadın biliyor. Yurtdışı ziyareti yapan,giden gelen,belki de uzun süre kalan biri için aklına gelmez mi? İlla ki gelir. Bu durumlar eski zamanlarda da vardı. Almanya'ya gidenlerin aileleri Türkiye'de kalıyordu. Orada ikinci eşi ve çocuğu bile oluyordu. Bilerek yaşayanlar da vardı yani.
Adam boşanmak istediği için kadın da kabul etmiş görünüyor. Adamın boşanmaya niyeti olmasaydı kadın umursamazdı. İlla ki biri ima etmiştir. Konu geçmiştir. Yani hele ki sosyal medyada çarşaf gibi olacak da kimse bilmeyecek. Bana pek inandırıcı gelmedi.

Bilmiyorum artık borcu harcı ne yaptı. En kötü anası babası iki üç ev tarla satar ödeyiverirler. Hepsi mal zengini zaten. Ama sorsan kuruşun hesabını yaparlar.

Valla adam bir değişik Katip. Konu dallanıp budaklanmasın diye yazmadım da, nikahlı karısının karşısına geçip bu böyle devam etsin boşanmayalım, sen kumayı kabul et ben de iki evi idare edeyim diyecek kadar aşağılık bir adam. Olmadı çocuğu getireyim sen bak büyüt demiş kadına. Böyle yüzsüzlük, pişkinlik ne gördüm ne duydum. Abla da suratına tükürüp bir güzel ağzına geleni saymış. Çok güzel yapmış.

Adamı bir tanısanız tipini halini tavrını görseniz, o asla bu kadar haltı yiyemez yemeye çalışsa da beceremez dersiniz. Öyle de silik bir tip.

Metres kadın da değişik. Adamın evli olduğunu ta en başından biliyormuş. Ona rağmen rahat rahat çocuk peydahlamış. Bir de üstelik belki resmiyette kadın da başkasıyla evli o da belli değil. Bizim abla ismen biliyormuş bu kadını, fotoğrafını falan görmüş. Kocası o ülkede iş yaptığı kişinin evli ablası olarak tanıtmış zamanında.. Tam birbirlerine göre tencere kapaklar anlayacağınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…