İğrenç bir baba

777mutluluk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2018
2.536
2.392
27
Merhaba, umarım iyisinizdir.Benim babam küçüklüğümüzden beri sorunlu bir tipti.Hiç sevmedim,sevmiyorum.El iyisi biridir.Bize karşı hep cimriydi.Hiçbir zaman destek olan,arkamda dimdik duran bir babam olmadı.Hep özendim öyle insanlara.Atandım ve anneme destek oluyorum.Koltuk takımı eskimişti,koltuk takımı aldım.O kadar kavga çıkardı ki babam,bir sürü söylendi.Hiçbir şekilde kendisi para vermedi,ben aldım ama yine de bir sürü şey söyledi.Yaşım daha 27 ama bu adam yaşam enerjimi söndürdü.Etrafta neşeli yaşıtlarımı görünce dönüp kendi bıkmışlığıma bakıyorum.Eve geldiğimden beri huzurum yok,paramda zaten evi ben geçindiriyorum.Pazar parası bile vermiyor,aranmadan öncede annemin kaç kere pazar parası için kavga ettiğini biliyorum.Etrafta doğru kişiyi bulan arkadaşlarımı görüyorum,hepsi öyle mutlular ki.Çünkü olumlu enerjileri var ve bu enerjiyle doğru kişiyi çekiyorlar.Gezip tozan arkadaşlarıma imreniyorum.Benim param evin ihtiyaçlarına gidiyor,anneme de bir şey diyemiyorum.Saçımı başımı yaptırmak,gezip tozmak bende istiyorum ama buna ne enerjim kalıyor ne de param.Üstelik babamı da hiç sevmiyorum,arkasında babası dimdik duran kadınlar çok şanslılar.Babamın bu olumsuz enerjisinden nasıl kurtulurum bilmiyorum.

Tedavi olmaz destek almazsanız kurtulamazsınız siz ölene kadar sizinle gelir o duygular.

Üzgünüm ama gerçekler böyledir.

Siz kaçsanızda , babanız ölsede (Allah geçinden versin) en ufak bir olayda bu duygular sar başa olacaktır.

Dediğim gibi beyinden silmek gerek , af etmek gerek başarabilene sevgiler.

Aldırın annenizi yanına bosansin kurtulsun. Yasayabiliyorsa tek yaşasın. İyi olduğu "EL" baksın ona.

Anneniz bu adamı niye çekiyor, mazoşist mi?? Zaten aldığınizi annenize veriyorsunuz başka bir yerde kurulu düzeniniz var alın annenizi gidin Olmaz dimi ,anneniz kurtulsa çok önceden kurtulurdu, başımda erkek olsun ,odundan olsun diyen kadın tipindeyse acimayin gidin düzeniniz kurulu yerde yaşayın,gezin ,kendinize , bakın, eğlenin.Kendini kurtarmak için çabası olmayan (anne bile olsa) insanlar için gencliginizi heba etmeyin, deymez,deymiyor.Hayat tecrübesi yabana atmayın...........

bu adam sonradan değişmemiştir hep böyledir. anneniznde bir şikayeti yokki hala evli

hayatınıza bakın. böyle bir eve gelinmez

Evli değilsiniz galiba.Annenizi alın yanınıza baba kalsın tek başına.Dik durun bu babalara.Baba olmayan babalara.Maaşlı kızına evin geçimini yüklemiş. İzin vermeyin alıştırmayın

herkes annesini yanına almasını öğütlemiş fakat henüz hayatının baharında bir kadının asla kendisinin katkıda bulunmadığı tercihler sonucunda bu denli büyük bir sorumluluk alması gerçekten size mantıklı geldi mi? annesi bu yaşına değin hayatı ve evliliği ile ilgili tercihler yapmış. şimdi ortaya çıkan nahoş tabloyu neden bu kadıncağız düzeltmeye çalışsın? onun da bir hayatı var.

Aynen öyle. Ayrıca eve para vermek zorunda da değil. Yarın öbür gün evlenmeye kalktığında onunla yaşayan annesi ne olacak? Zamanında kızına acımayıp evliliğini devam ettirmiş bu o annenin tercihi. Şimdi kızından hayatını annesine göre yaşamasını beklemek çok büyük haksızlık.

Evli değilsiniz galiba.Annenizi alın yanınıza baba kalsın tek başına.Dik durun bu babalara.Baba olmayan babalara.Maaşlı kızına evin geçimini yüklemiş. İzin vermeyin alıştırmayın
Annemi yanıma alamam,köy okulunda ögretmenim.Bir lojmanda 4 öğretmen kalıyoruz.Zaten onlarda annemi istemezler yanımda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…