İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Elime ve koluma yaptırdın 1 seans devam etseydim
iyiydi ama kol maddi olarak zorladı bıraktım belki ilerleyen zamanlarda devam ederim. Ellerde ve parmaklarda nokta nokta yara oluyor is yerinde sormayan kalmamıştı ne oldü diye 1 ay sonra geçiyor yaralar bende oyle olmuştu (telefondan yazıyorum yazım hataların oldu ise kusura bakmayin )
Teşekkür ederim soruma yanıt verdiğiniz için. Iki soru daha sorabilir miyim? Birincisi, siz iğneli epilasyon yapmadan önce ellerinizdeki kılları aldırıyor muydunuz? Ikincisi, bir seans sonrasında nasıl bir değişiklik oldu?

Daha önce hiç aldirmamistim elimi ve kollarimi ilk igneli epilasyon ile aldirdim; % 30 civarı azalma oldu bende sadece

Daha önce hiç aldirmamistim elimi ve kollarimi ilk igneli epilasyon ile aldirdim; % 30 civarı azalma oldu bende sadece
20170319_122243.jpg

Arkadaşlar göbeğime 3-4 seans iğneli epilasyon yaptırdım ve o kadar dikkat etmeme rağman kahverengi benek benek izler kaldı çok üzgünüm :KK43: Bu durumda olup sonra izleri geçen var mı? Hafif cilt soyucu tretin gibi bir krem kullansam işe yarar mı? Bilgisi olanlar lütfen yardım edin.

Korkmayın cilt yapınızla alakalıdır :) bende bu konuyla ilgili başlık açmıştım düşünün :) hatta yaptırmıcam bidaha dedim. 6 ay sonra hepsi geçti. Bende tüm karına yaptırmaya başladım. Tabi sık gittiğim için ara verince geçicek hepsi. Sizinde cilt yapınızla alakalı bazısı 2 senede anca geçti yazıyor.

Gerçekten çok yıpratıcı bir süreç herkese sabırlar dilerim bende 2 farklı alet lazerden sonra iğneliye geçtim sorunu olan kesinlikle gitsin kurtulsun dayanilmayacak bir acı değil

Ben sadece yüzüm için gidiyorum (diğer bölgelerde süreç uzun yada kısa olabilir fikrim yok) memnunum bakırköyde keriman hanıma gidiyorum capacitynin karşısında

İğneli sonrası çukurlar oluşuyor küçük küçük yüzümde geçmedi bi türlü 2 ay oldu neredeyse sizin ne kadar sürede geçti yada çukur oldu mu benim uzman 5 6 ayı bulur geç geçiyor çukurlar dedi ama ne kadar doğru bilmiyorum. Aynı problemi yaşayıp izleri geçen oldu mu ona göre cildiyeye gitmeyi düşünüyorum

Merhabalar ben önceden lazer yaptırdım yüzüme ve hiç bir işe yaramadı artarak çıktı yanak kısımlarımda çok fazla yoktu ama şimdi fazlalaştı. Memnun kalmadığım içinde izmitte kaliteli bir yere gidiyorum anca 1 1 buçuk ayda bir param oldukça gidiyorum alınan bölgelerde tekrardan tüyler çıkıyo sizde de bu durum oluyor mu ? Normal mi süreç ? Oraya uzun zamandır gidenler çok memnun. Psikolojimi bozdu lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim :KK43:

Merhabalar once hormon testi istediler bende benimde alexdra ile yuzumde artmisti once hormonlar bakildi ve ilk sranstan sonra bile cogu azalmisti konyaya gelince bir arkafasin tavsiyesi ile baskadim inci guzellik yerin adi tel bulun bir danisin isyetseniz size yardimci olur size bir yol gosterir merak etmeyin tez zamanda kurtulursunuz insallah

iğneli için 600 dakikası 1000 lira uygun mu? paket program olarak böyle bir şeye denk geldim ama kararsız kaldım. karın bölgesinden başlayıp gidişata göre başka bölgelere devam etmeyi düşünüyorum

Merhabalar hanımlar. İzmir'de iğneli yaptırıp memnun olanlar genelde aysel epilasyon, munevver epilasyon, madame janine ve ilayda gul hanımdan bahsetmiş. Fiyat olarak biraz dengesizlik var aralarında ve ben hangisine güvenmem gerekli bilemiyorum. Tecrubeli olanlar tavsiyede bulunabilir mi,olabildiğince kısa sürede bitsin ve iz kalmasın istiyorum.

Merhabalar hanımlar. İzmir'de iğneli yaptırıp memnun olanlar genelde aysel epilasyon, munevver epilasyon, madame janine ve ilayda gul hanımdan bahsetmiş. Fiyat olarak biraz dengesizlik var aralarında ve ben hangisine güvenmem gerekli bilemiyorum. Tecrubeli olanlar tavsiyede bulunabilir mi,olabildiğince kısa sürede bitsin ve iz kalmasın istiyorum.
Bnde dusunuyorum bu dedikleriniz hangi semt

Merhabalarr bi kaç haftada öncede İzmitte iğneli epilasyona gittiğimi yazmıştım. Çok şükür yüzümdeki tüylerden kurtuluyorum. Çok mutluyum darısı isteyen herkesin başına :)) Nermin Hanıma teşekkürlerrr

Merhabalarr bi kaç haftada öncede İzmitte iğneli epilasyona gittiğimi yazmıştım. Çok şükür yüzümdeki tüylerden kurtuluyorum. Çok mutluyum darısı isteyen herkesin başına :)) Nermin Hanıma teşekkürlerrr
Aci cok oluo mu cnm. Bi de bn yuz degilde koltukalti bacak fln istiom mantikli mi acaba ya yoksa normal lazer daa mi ii

X