İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Ben de burdan antalyalıları uyarmak istedim geçenlerde auraform adında bi yere gittim bi apartmanda kendini doktor diye tanıtan estetisyen bayanın resmen 4 tl dakikası 4 tl dediği işlem 1saat konuşmanın sonunda 5 TLye çıktı ne hikmetse ve Şeyda Hanım durmadan Türkiye'de sadece kendisinin bu işi düzgün yaptığını söyledi durmadan ve başka yerde randevum vardı ben de iğneli yaptırıp gitmişti randevuya bana keskin bir dille yapamam ben asla sana bu işlemi yapamam seni kovmadığma şükret dedi ayrıca çok kaba davrandı yanımda başka müşteriyle konuşup telefonu kapandıktan sonra yanındaki elemanına bundan da 200 kopardık dedi ben de işlemi yaptırmadım uzunca düşündüm bayan beni işlem yaptırmadığım halde bana kadınlar klubüne kendisi hakkında iyi yorumlar yazmamı istedi ki ben yaptırmadığım bişey için yorum falan yazamam etik değil kendisi buraya fake açıp yazıyor sanırım çünkü işleme giden de pek yok işini iyi yaptığını düşünmüyorum ben sadece merak edip gittim Allahtan kendisine işlem yaptırmamışım kendisi işleme başlayınca benim lazer görmemden dolayı tüylerimin artacağını ilk başlarda böyle olacağını söyledi o anda bana dank etti öyle bişey yok benim zaten tüylerim azaldı ben alternatif bi yer bulunsun diye gittim kendisine de allaha şükür dk klinik maymuna dönmüş yüzümü adam etti onların sayesinde yüzüm insan içine çıkılır hale geldi yani diyeceğim o ki mağduriyetinizi kullanan insanlara prim vermeyin arkadaşlar.

kizlar sizde de igne izliri kaliyor mu
Evet malesef iğneli epilasyon sonrası izler çok fazla özellikle sık sık gidiyorsanız cilt dinlenmeden iyileşmeden çok oluyo ben genelde haftada 1 yada 15 günde bir gidiyorum yüz olunca çıkanlara dayanamıyorum contractubex jel o izleri götürüyor en azından cilt soyuluyor alttan taze deri çıkıyor dikkatli kullanmak gerek tabi cildi inceltiyormuş bol nemlendirici sürmek lazım bi de ekstra medaccasol iyi geliyor bepanthen tüylenme yapıyor kendim deneyimledim iyileştirirken başarılı ama tüylendirmesi de cabası

Hormonal bir bozukluk olsa bile işe yaradığı söyleniyor iğneli epilasyonun. Bu konuda bilgisi olan var mı kızlar?

Merhaba bu yorumu yapmak durumunda kaldığım için yazıyorum. Ben yukarıdaki "GEOGRAPHY LOVE" isimli kullanıcıyım Dün yazdığım şeyden sonra hesabım engellenmiş. Burada kendine ait reklam içerikli başlıkları olan, profilinde internet adresi , iletişim adresi olan açıkca reklam yapan insanlar varken benim hesabımın " sahte profil" olarak kapatılmasını anlayamıyorum. Bana mesaj yoluyla ulaşıp size gelmek istiyoruz diyen hanımlara bile " kusura bakmayın uygun olmaz" yazmış biriyim. Yazdıklarımın hepsine tekrar imzamı atarım. Reklam amaçlı üyelik dense bir nebze anlamaya çalışırım ama hiçbir iletişim adresini paylaşmamış birini " sahte profil" olarak engellemek profesyonel değil. Sayfalarca başlığı olan , iletişim adresi , internet sitesi profilinde olanlar var öyleyse demek ki bir ücretlendirme vardır diye irtibata geçmeye çalıştım cevap verilmedi. Evet beni reklam amaçlı üyelik diye engelleyin tekrar ama " sahte profil" şeklinde engellenmeyi kabul etmiyorum. Yazdıklarım ve yorumlarımın hiçbirinde tek bir sahtelik yoktur. Ki reklam amaçlı bir üyelik de değildir. Evimi açıyorum yazmakla, iletişim adresi paylaşmayı reklam yapmayı aynı gören site yönetimi ; herkesi mekanına çağıran iğneli epilasyon uzmanlarını neden engellemiyor. Kimsenin engellenmesini dilemiyorum sadece ADİL VE MANTIKLI olun. Sahte profil ifadesini yani yazdıklarımı sahte olarak lanse edilmesini asla kabul etmiyorum. Verdiğim tüm bilgiler aldığım eğitimin ve tecrümenim sonucudur. Evet hanımlar bana asla gelmeyin, ben asla buradan müşteri edinme derdinde değilim, ki istenilse de iletişim adresimi mesaj yoluyla dahi paylaşmadım. Bu kadar tepki vermemin sebebi ; yapılan bu çifte standart.
Bu üyeliğimi de iptal edebilirsiniz buyrun.

Merhaba bu yorumu yapmak durumunda kaldığım için yazıyorum. Ben yukarıdaki "GEOGRAPHY LOVE" isimli kullanıcıyım Dün yazdığım şeyden sonra hesabım engellenmiş. Burada kendine ait reklam içerikli başlıkları olan, profilinde internet adresi , iletişim adresi olan açıkca reklam yapan insanlar varken benim hesabımın " sahte profil" olarak kapatılmasını anlayamıyorum. Bana mesaj yoluyla ulaşıp size gelmek istiyoruz diyen hanımlara bile " kusura bakmayın uygun olmaz" yazmış biriyim. Yazdıklarımın hepsine tekrar imzamı atarım. Reklam amaçlı üyelik dense bir nebze anlamaya çalışırım ama hiçbir iletişim adresini paylaşmamış birini " sahte profil" olarak engellemek profesyonel değil. Sayfalarca başlığı olan , iletişim adresi , internet sitesi profilinde olanlar var öyleyse demek ki bir ücretlendirme vardır diye irtibata geçmeye çalıştım cevap verilmedi. Evet beni reklam amaçlı üyelik diye engelleyin tekrar ama " sahte profil" şeklinde engellenmeyi kabul etmiyorum. Yazdıklarım ve yorumlarımın hiçbirinde tek bir sahtelik yoktur. Ki reklam amaçlı bir üyelik de değildir. Evimi açıyorum yazmakla, iletişim adresi paylaşmayı reklam yapmayı aynı gören site yönetimi ; herkesi mekanına çağıran iğneli epilasyon uzmanlarını neden engellemiyor. Kimsenin engellenmesini dilemiyorum sadece ADİL VE MANTIKLI olun. Sahte profil ifadesini yani yazdıklarımı sahte olarak lanse edilmesini asla kabul etmiyorum. Verdiğim tüm bilgiler aldığım eğitimin ve tecrümenim sonucudur. Evet hanımlar bana asla gelmeyin, ben asla buradan müşteri edinme derdinde değilim, ki istenilse de iletişim adresimi mesaj yoluyla dahi paylaşmadım. Bu kadar tepki vermemin sebebi ; yapılan bu çifte standart.
Bu üyeliğimi de iptal edebilirsiniz buyrun.

Şimdi sazı bir de ben elime alayım ....

ikbalepilasyon bu hesap size ait değil mi ? 2015 yılında aynı sebeple üyeliğinize son vermedik mi ?
_reyhan34_ peki ya bu hesap ? Bunu da kendiniz iptal ettiniz.

Geography Love bu bir reklam bir de üyelik iptalinden sonra alınan hesap değil mi ?

Evet öyle şimdi neyin adaletinden bahsediyorsunuz ? Bu sebeple sakın mağdurum da mağdurum mesajı ile kendinizi temize çıkarmayın. Tabi geçmişe ait bu hesapları bildiğimizi hesap edemediğiniz için esip gürlemişsiniz.

Çok net evinizde böyle bir çalışma yapamazsınız, site kuralları da bu tür bilgilendirme mesajlarına izin vermemektedir.

eğitimini stajını yapmış sertifikasını almış 4 senelik bir iğneli epilasyon uzmanıyım

Bu duruma göre 2015 yılında uzmandınız. 2. üyeliklerden yazdıklarınıza baktığım da 2015 yılında adını vermeyeceğim bir kadına yönlendirme yapıyordunuz ?

El insaf, söz uçar yazı kalır....

Ben de burdan antalyalıları uyarmak istedim geçenlerde auraform adında bi yere gittim bi apartmanda kendini doktor diye tanıtan estetisyen bayanın resmen 4 tl dakikası 4 tl dediği işlem 1saat konuşmanın sonunda 5 TLye çıktı ne hikmetse ve Şeyda Hanım durmadan Türkiye'de sadece kendisinin bu işi düzgün yaptığını söyledi durmadan ve başka yerde randevum vardı ben de iğneli yaptırıp gitmişti randevuya bana keskin bir dille yapamam ben asla sana bu işlemi yapamam seni kovmadığma şükret dedi ayrıca çok kaba davrandı yanımda başka müşteriyle konuşup telefonu kapandıktan sonra yanındaki elemanına bundan da 200 kopardık dedi ben de işlemi yaptırmadım uzunca düşündüm bayan beni işlem yaptırmadığım halde bana kadınlar klubüne kendisi hakkında iyi yorumlar yazmamı istedi ki ben yaptırmadığım bişey için yorum falan yazamam etik değil kendisi buraya fake açıp yazıyor sanırım çünkü işleme giden de pek yok işini iyi yaptığını düşünmüyorum ben sadece merak edip gittim Allahtan kendisine işlem yaptırmamışım kendisi işleme başlayınca benim lazer görmemden dolayı tüylerimin artacağını ilk başlarda böyle olacağını söyledi o anda bana dank etti öyle bişey yok benim zaten tüylerim azaldı ben alternatif bi yer bulunsun diye gittim kendisine de allaha şükür dk klinik maymuna dönmüş yüzümü adam etti onların sayesinde yüzüm insan içine çıkılır hale geldi yani diyeceğim o ki mağduriyetinizi kullanan insanlara prim vermeyin arkadaşlar.
:KK57: Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Bende olumlu yazılar okumuştum kendisiyle ilgili hep. Hiç olumsuz yazan yok. Belkide hep kendi tanıdıkları ve kendisi hesap alıp alıp reklamını yapmıştır.

Kızlar İstanbul'da var mı önerdiğiniz klinik? ben de yaptırmak istiyorum ama bir türlü karar veremedim

:KK57: Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Bende olumlu yazılar okumuştum kendisiyle ilgili hep. Hiç olumsuz yazan yok. Belkide hep kendi tanıdıkları ve kendisi hesap alıp alıp reklamını yapmıştır.
Evet muhtemelen öyle bizzat bi arkadaş yazmış antalyada iğneli epilasyon başlığına bakarsan Şeyda Hanım kendi reklamını yapıyor burda o yüzden itibar etmeyin kendisi yazıyor sizle ilgilenmek yerine kadınlar klubüne kim ne yazmış ordan devamlı bir takip içinde işini hak yemeden yapan insanlar lazım antalyaya çok az malesef sayı olarak yok denecek kadar :110:

Kızlar bir sorum olacak , iğneli epilasyon siyah noktalara iyi gelir mi acaba

ben taksimde sevinç hanıma gidiyorum sembol güzellik salonu ben bıyık bölgesi ve kaşlara yaptırıyorum ilk zaman daha sık gidiyordum şimdi daha uzun sürede gidiyorum hem de yaptırdığım süre azaldı

numara rica edebilirmyim ?? şuanki sıonuç naısl

Merhaba yüzüme iki seans iğneli epilasyon yaptırdım ama dudaklarımın kenarlarında fazla büyük olmayan çukurlar oldu yada gözeneklerim büyüdü normal mi

Merhaba yüzüme iki seans iğneli epilasyon yaptırdım ama dudaklarımın kenarlarında fazla büyük olmayan çukurlar oldu yada gözeneklerim büyüdü normal mi
Aynı şekilde bende de var bi sürü azalıyor zamanla dediler yüzünüze eğer besleyici değilse tüyleri o konuda net bi fikrim yok kantaron yağını sadece lekelere sürün geçiriyo benim de kocaman leke olmuştu kabul tutmuştu o bile geçtiyse sizinki de geçer

Merhaba. El ve parmaklarımdaki kıllarımdan rahatsızım. Ağda yapıyorum ama o da güçlendirecek diye korkuyorum. Çare iğneli epilasyon olacak. Ama korkuyorum izi kalacak diye. Daha önce ellerine yaptırmış olanlar yardımcı olabilirler mi?

Elime ve koluma yaptırdın 1 seans devam etseydim
iyiydi ama kol maddi olarak zorladı bıraktım belki ilerleyen zamanlarda devam ederim. Ellerde ve parmaklarda nokta nokta yara oluyor is yerinde sormayan kalmamıştı ne oldü diye 1 ay sonra geçiyor yaralar bende oyle olmuştu (telefondan yazıyorum yazım hataların oldu ise kusura bakmayin )

Yüzüme de yaptırıyorum yüzde dediğim yaralar olmadı el daha cok kemik olduğundan midir nedir bilmiyorum daha cok nokta nokta yara oluyor.

X