İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

ben yaklaşık 6 ay önce Madam Janine'e gittim. hiçbir fikrim olmadan gittiğim için tam değerlendirme yapamadım canım ama çok temiz bir yerdi, her yerde diploma belge falan vardı zaten. Bayan yüzümü inceledi, çene bölgem lazer gördü cımbızla aldım diye hem yoğun hem de sert kıllar oluştu. Onları görünce zaten yüz biraz geç cevap veriyor ama 1 ile 1.5 sene arasında tamamen kurtulursun demişti, çok sevindim bunu duyunca ama o sırada çok yoğundum başlayamadım. Ben yüzümde leke kalmasından çok korkuyordum ki hala da korkuyorum. Madam Janine yaklaşık 25 yıllık olan bir yermiş bu durum bana güven verdi ama yine de bilemiyorum gidip tekrar bire bir konuşmam lazım :/

ben Janinle ilgili ne varsa okumaya çalışyorum şu anda. Ama bir iki hafta içinde başlamaya niyetim var. Cesaret edip gidersem burada paylaşırım senin için de. Aysel hanımla görüştün mü peki? Randevu sıkıntısı varmış oraya da mı uğrasam bilemiyorum, delircem artık

İncelme var azalma ne zamana gözle görülür olur

Esink89 işte tam da sormak istediğim şey benim yüzümdeki tüyler hiç alınmadı yani hepsi incecik inceyse niye epilasyon istiyorsun diyebilirsiniz çünkü uzunlar ince olduğunda seans sayısı da azalıyor değil mi

senin ilk seansta bile bitebilir, forumun nerdeyse tamamını okudum herkes böyle diyor. hadi maksimum 2-3 olsun hemen biter seninki

benim 6 oldu ama azalma yok nedense.

6 seansta mutlaka gözle görünür azalma %100 olur makineleriyle alakalı olabilir mi çok şaşırdım gerçekten
Gittiğim yeri değiştirdim. Boynumda lazer kaynaklı tüyler var ve inceler. Daha da inceldi ama gözle görülür azalma yok yani ben fark etmedim. Üstelik 2 hafta arayla gittim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…