İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Bendekiler de inatçı yada biz sabırsızız yüz en geç cvp veren bölge diyor uzmanlar ve iğneli epilasyon yapıp bitenleri okudum bu forumda

Ya anlayamadım ben. Ama azalma göremiyorum. Gittiğim yeri değiştirdim bakalım sonuç ne olacak. Psikolojimi kötü etkiliyor tabi.
Ben Nişantaşı'nda Nagihan hanıma gidiyorum gayet memnunum fiyat olarakta uygun bende tüm vücut yaptırıyorum ve bayağı azalma var bende epifirst iğneli epilasyon merkezi

B
Ben paket aldım 600 dakikası 1000 tl ye 320 dakika yaptırdım oldukça fazla tüylerden kurtuldum vallahi buradaki arkadaşlar böyle sorunlarını yazınca üzülüyorum hem maddi hem manevi kayıp
Bende yaklaşık 160dk çalıştı gözle görülür azalma yok henüz

Yüz hassas o nedenle akımı düşük tutuyorlar buda seansı uzatıyor bence
İşlemi yapan uzman ve kullanılan makina çok önemli ben seansa gittiğimde seansa gelenlerle konuşuyorum ama bu kadar inatçı tüyle karşılaşmadım iyi araştırmak lazım

İşlemi yapan uzman ve kullanılan makina çok önemli ben seansa gittiğimde seansa gelenlerle konuşuyorum ama bu kadar inatçı tüyle karşılaşmadım iyi araştırmak lazım
Bana tavsiye eden patronumdu o yıllar önce gitmiş uzun yıllar bu işi yapan bir insan dedi ama bilemiyorum tabi

Daha önce lazer yaptırdım ama şu an iğneli yaptırıyorum asla lazer yaptırmam artık. Ama 6 kere gittim henüz azalma yok gibi.
Lazer çok kötü tüyleri kalınlaştırıyor sen en iyisi başka bir yere git 6 kere gidipte hala gözle görünür bir fark yoksa hem Zaman'ına hem parana yazık

Tüyler inatçı olsa bile iğneli epilasyonda 3 kere aynı yere işlem yapılsa mutlaka biter
Mutlaka biter diye bir sey soyleyemezsiniz malesef ki 3 seans cok cok az, insanlar yillarca devam edebiliyor bu igneli epilasyona. Ozellikle kalin ve inatci tuyleri olanlar icin gecerli tabi bu dedigim, digerleri nasildir bilemiyorum.

Mutlaka biter diye bir sey soyleyemezsiniz malesef ki 3 seans cok cok az, insanlar yillarca devam edebiliyor bu igneli epilasyona. Ozellikle kalin ve inatci tuyleri olanlar icin gecerli tabi bu dedigim, digerleri nasildir bilemiyorum.
Bende çok uzmandan duydumbitmesinin uzun sürdüğünü

X