İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Acaba yuzunuze hala igneli yaptiriyor musunuz? Bitti mi? Ne kadar surede bitti?
1 senedir gitmiorum tatlim. Hamile kaldim hatta dogum yaptim :)) bebis 52 gunluk oldu. Hamilelikte hormonlar yuzune cenemde cok az cikti sadece. Yoksa bitmisti :) onlar icin gitcem oglum az buyusun de :) sonuc olarak memnun kaldim

S
1 senedir gitmiorum tatlim. Hamile kaldim hatta dogum yaptim :)) bebis 52 gunluk oldu. Hamilelikte hormonlar yuzune cenemde cok az cikti sadece. Yoksa bitmisti :) onlar icin gitcem oglum az buyusun de :) sonuc olarak memnun kaldim

Siz nerde yaptirdiniz? Bir de daha ben Sariyerdeyim bana daha yakin bir yer onerebilecek olan var mi?

S

Siz nerde yaptirdiniz? Bir de daha ben Sariyerdeyim bana daha yakin bir yer onerebilecek olan var mi?[/QUOTE

Sizin adiniza sevindim. Anladigim kadariyla yapan kisinin mahareti onemli. Belki benimki iyi degildir bilmiyorum. 12 seans oldu 4 ayda, ben bir fark goremiyorum. Sabrim tukenmeye basladi.

Elegance rezil bir yer !!!, ben de burdan tavsiye edildiği için gitmiştim. Şuan elegance dan birinin foruma girip olumlu yorum yaptıgını düşünüyorum.
Yorumu okuyan eşine dostuna söylesin kimse böyle bir hataya düşmesin. Orada iğneli yapan kadının iğneli hakkında hiç bir fikri olmadıgını düşünüyorum.
Ben dilek güzellik salonuna devam ediyordum ve çok memnundum. Epilasyonumu yapan kız hasta oldugu için ve yurtdışına çıkacagım için acil bir durum oldu, buradan elegance'ı okudugumu hatırladım ve oraya gittim. En son iki koltuk altımı 17 dakikada yaptırmıştım dilek güzellik salonunda, dakikası 1,4 liraydı. Elegance'daki kadın bir başladı, her iğneyi sokuşunda bir damla yaş aktı gözümden. O kadar derine sokup, o kadar çok elektrik veriyor ki, akımı içimde hissediyordum resmen. Neden o anda kalkıp gitmedim bilmiyorum, herhalde son günüm oldugu için işim hallolsun diye düşündüm. Sadece bir koltuk altımı 34 dakikada aldı!!! Bir saat boyunca kesintisiz ağladım. Eli o kadar yavaş ki.. Bir de yıllardır yapıyormuş. Yıllardır yapıyorsa demkki bilerek zaman geçsin de para yazsın diye uzatıyor. Rezalet tek kelimeyle. Neden bu kadar yavaş diyorum , "ben bölgeyi inceliyorum, özenerek yapıyorum "diyor utanmadan. Hakkımı helal etmiyorum. O işkencenin dakikasına da 1,8 lira istedi üstelik. Bana olan oldu, çok çok pişmanım. BEŞ PARA ETMEZ, GİTMEYİN, AYNI HATAYA DÜŞMEYİN !!!

merhaba arkadaşlar, daha önce de yazmıştım.. soranlar oluyor,herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.
ben işi bitince bir daha girmeyenlerden değilim.
ben bu konuda gerçekten çok çektim,o yüzden anlıyorum sizi.Hoppa

ben toplamda 1 sene de kurtuldum yüzümdeki kıllardan,ki benimkiler aşırı fazlaydı.

zeynep polat'a gittim,kesinlikle tavsiye ediyorum,şu an bebek gibi cildim :21:

merhaba arkadaşlar, daha önce de yazmıştım.. soranlar oluyor,herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.
ben işi bitince bir daha girmeyenlerden değilim.
ben bu konuda gerçekten çok çektim,o yüzden anlıyorum sizi.Hoppa

ben toplamda 1 sene de kurtuldum yüzümdeki kıllardan,ki benimkiler aşırı fazlaydı.

zeynep polat'a gittim,kesinlikle tavsiye ediyorum,şu an bebek gibi cildim :21:
Canim arkadasim benim seni tanidigim icin cok mutluyum :KK30::KK30:
Bende kesinlikle tavsiye ediyorum ilk seansima gittim ama olsun hem guler yuzlu hem elide gayet hizliydi insallah sonuc alicam Allahin izniyle..

Canim arkadasim benim seni tanidigim icin cok mutluyum :KK30::KK30:
Bende kesinlikle tavsiye ediyorum ilk seansima gittim ama olsun hem guler yuzlu hem elide gayet hizliydi insallah sonuc alicam Allahin izniyle..

oyy canım benim,bu sayede ne tatlı bir arkadaşım oldu :KK60: sen de kurtulcaksın inşallah benim gibiii Hoppa

Bisi sorcam power kısmı kacta çalışılıyor 3.4.5 kac dercelik bi ısıda cevaplarinizii bekliyorum en doğrusu kac Teşekkürler şimdiden

arkadaşlar ben de alnıma iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum ancak çok korkuyorum sizce sağlıklı mı alnım da küçük tüyler var yüzümü kapatıyor rahatsız oluyorum. ancak beyne zarar verilir mi diye korkuyorum. alnına iğneli epilasyon yaptıran var mı?
İnce ise kıllanmalar hatta tüy ise şanslısın çünkü kıl kökü zayıf olduğu için işlem görmüş bir kıl kökü tekrar çıkmayabiliyor.

Sonunda diode mağduru olarak ben de başladım.sakın arkdaslar diode yok kılı tuyu arttrmaz falan laflarına aldanmayın (aleks zaten sakın sakın )bakın en ıyı markaya bır klınıkte gıttım yuzumdekı tuylerı ınanılmaz azdırdı.iğneli de 2 seansım artık tek derdım iz kalmaması.diode elimin üstünüde azdırdı inceltse ne ıncellıgı kadar fıskırdı herbyerımden ınce yerlere yaptrmayın dostlar ıgnelıde yenı oldugmdan ızıne ya da faydasını tam aktaramam ama biraz zaman gecsın onda da objektıf bır yorum

Kizlar merhaba 21 yasindayim bugune kadar hic kil tuy problemim olmadi bacaklarimda bile cok az tuy cikiyodu ocak ayindan beri killa tuyle kafayi usuttum biraz kilo aldim hormonlarim bozuldu yuzumdeki sari tuylerin bir kismi uzadi bir kisminin rengi koyuldu gogus aramda sari ve kahve tuyler cikti burdan cok arastirdim epilasyon icin nereye gitmeliyim lazer mi igneli mi diye geceleri uyku uyuyamiyodum disari cikamiyodum sanki insanlar surekli bana ve tuylerime bakiyo saniyodum tuylerim gorunmedigi halde o kadar psikolojim bozulmustu ki okula bile ara verdim kilo vermek icin g.kubilaya bir suru para doktum verdimde hormonlarim duzeldi ama tuylerim duruyodu temmuz ayinda herkes yapma desede igneli epilasyona basladim bircok insanin merak ettigi ama kimsenin gitmedigi dharmamede basladim cok memnunum tuylerim azaldi ve kendime guvenim yerine geldi hepinize tavsiye ederim merak ettiginiz bisey olursa yardimci olmaya hazirim

X