İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Ya kizlar az once bi arkim mesaj atti diyorki benim hala biyiklar gitmedi filan ki taa ne zamndir yaptiriyor yillar gecti heryer ole dedi azaltio ama gitmedi hala gobegide gitmemis mesela sizinkilerde olemiydi ben kokten gitsin istiyorum hepsiiiii

Benm 3 ay oldu hormon bozukluğum vardı 3 ayda müthiş derecede azalma oldu ayva tüyüne dndü yada beyazladı gerdan bölgeside yeni yeni inceldi kesin sonuç veriyo önceden arkadaşlarım yaptırdı onların tavsiyesiyle gittim ben memnunun uzman yapmalı bu işi akım güç ayarı çok düşüksede sonuç vermiyo birazda acıya dayanıklı olmak lazım zatn güzellik için çekmediğimiz kalmıyo :) Buda böyle bişey

Nereye gidiyorsun acaba iletisim ad filan verir misin fiyat konusunda da bilgide verirsen cok memnun olurum tesekkurler :)

akmerkezin karşısında nüans güzellik var. yıllarını vermişler hemen anlıyosun zaten iyi olduklarını. tavsiye ederim

merhaba bende yüzümdeki tüyler için gitmek istiyorum iğneli epilasyona trabzonda yer önerebilecek olan var mı acaba ? :)

Arkadaşlar Zeynep Polati aradim yani acan kisiye favori bolgem icin ne kadar sure gerekli diye sordum ama bir sey demedi bende 1.5 saat dedim Zeynep hanim hizli calisiyor denildigi icin subatin 2.haftasi verebilirim dedi ben sehir disinda okuyorum izlerin bu yariyil doneminde gitmesini istiyorum. Neyse, numaram alindi iptal olunca arariz denildi.Ararlar mi sizce ? Zeynep hanimdan epilasyon uygulamasi alanlar 1 haftalik surecte insan icine cikabilir durumda olabilir miyim ?

Yüzde düşük akımla çalışılıyor ayrıca bir alet var kızarıklığı gideriyor şükür benim yüzümde hiç yara olmadı ben çok memnunum hiç sorun yaşamadım

Yüzde düşük akımla çalışılıyor ayrıca bir alet var kızarıklığı gideriyor şükür benim yüzümde hiç yara olmadı ben çok memnunum hiç sorun yaşamadım
Tesekkurler, Zeynep hanima gidiyorsunuz degil mi ? Ben göbek bölgem için Süsen güzellige gitmistim kabuk bagladi ve delik delik kaldi ve gecmesi uzun surdu. Ama 2.seansta dunyalar kadar fark olusmustu cok azalmisti. Bir de sizce ilk seansta iki favori bolgesinin temizlenmesi ne kadar surer kac dk almaliyim sizce ? Cene bolgemde yok sadece favoriler boyun altina kadar iniyor biraz ama hepsi ince hicbiri kıl sertliginde degil. Sarartmayla besledim ve uzadilar

hayır ben ankaradayım su güzellik salonuna gidiyorum ama yüzde benim çene boyun altı fuallerim heryerde kıllarım var buna rağmen etkisini gördüm ki yara durumu bende hiç olmadı yüzde. Yüz bölgesi farklı çünkü dksı ele bağlı bişey benim yüzüm 40 dk'yı buluyor

Nereye gidiyorsun acaba iletisim ad filan verir misin fiyat konusunda da bilgide verirsen cok memnun olurum tesekkurler :)
Bende iğneli epilasyon yaptırdım canan hn ama uzun sürdü ama artık bitti bazen ufak kabuklar oldu ama gecti ve hiç iz kalmadı

Tesekkur ederm ben istanbuldayim ya yokmu bi istanbulda iyi yer solicek :/
İst nerdesiniz anadolu yakası canan hn atasehir ve galiba artık bide bostancı eskiden suadiyedeydi .bide ümraniye carsıda varmış baska bir hn ben gitmedim âmâ benim yengem gitmiştioda memnundu isterseniz telefonlarını buluruz

Kızlarrrrr izmirde iğneli epilasyon uzmanı arayan varsa düşünmeden münevver epilasyona gitsin. Kısaca ba yıl dım !! Bir insan iğne ile kıl tüy vasıtasıyla sanat yapar mı? :)))) yapılıyormuşşşş :))) Esra hanıma hiçç düşünmeden gidin... Başka yerlere gidip paranızdan olmayın boşu boşuna... Bir işi ehline yaptırmalı insan.zaten esra hanımın annesi bu işi yıllarca yapmış ehil insanlardan biri.. Annesi bu kadar iyi olursa kızı nasıl kötü yapabilir ? Akıl var fikir var... Gidin görüşün... Sonra bana teşekkür etmeyi de unutmayın... Acı yok ve çok ucuza yapıyorum diyenlere de itibar etmeyin...

Arkadaşlar, izmirde iğneli epilasyon için yer önerebilecek kimse yok mu
İzmirde kesinlikle Münevver epilasyonu öneririm...okadar memnunum ki neredeyse artık yolda birinde tüy sorunu farketsem çevirip tavsiye edesim geliyor... Gitmiş görmüş yaptırmış biri olarak mükemmel bir uzman... Boşuna üzme kendini... Daha ucuz,daha acısız diye reklam yapanlara kanma...

sen yine de arada ara bir kontrol et, iptal eden oldu mu diye,ve evet insan içine çıkabilirsin ben uygulamadan 3-4 saat sonra arkdaşlarımla buluşuyodum,sıkıntı olmaz yani

Merhabalar, İstanbul Avrupa yakasında (bakırköy-halkalı tercihim) iğneli epilasyon yaptırabileceğim bir hastane araştırıyorum, yardımcı olabilirseniz çoook sevinirim.

Arkadaşlar bende uzun yıllardır lazer yaptırdım fakat sonuç aynı hatta ayva tüylerim bile sertleşti yaklaşık 1.5 ay önce igneli epilasyon yaptırdım ama ignelerin girdiği yer oyuk oyuk kaldı çıldıracam kaş yapayım derken gözden olduk ((((

merhaba ben DE iğneli epilasyon için boludan ankaraya gidicem kaç seansta bitti benım gideceğim yer ilk defada %75 bıter dıyor

yüze yaptırmayalım mı

ben bu oyuk izlerinden sonra asla igneli epilasyon yaptırmayı düşünmüyorum igne girdigi her yerden kıl çıkmadı zaten tamamına acısından dayanamamıştım sımdı yuzuk oyuk oyuk ve psikolojim bozuk 1.5 aydır aynaya bakmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…