İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

merhaba, bende favorilerime iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum. çok kalın ve belirginler. yüzündeki tüylerinden kurtulan var mı? varsa istanbulda önerebileceğiniz bir yer var mı? lütfen yardımcı olun bıktım artık

Kızlar meraba önce sir sonra lazer yaptırdım yuzume. En kotu kararim lazerdi. Şimdiyse igneli epilasyona başladım. Sorulari olan varsa elimden geldiginde yanitlayabilirim.

nerdeyse her yöntemi denemis biri olarak igneli epilasyonu tavsiye ederim.. sir cok etkili degil aldiktan 7-8 gun sonra cikar , lazer epilasyon yuzundeki tum ince tuyleri kalinlastirip uzamasina sebep olur , igneli epilasyonda ozellikle hic bi islem yapilmamis tuylerde bir seansta bile kesin cozem alabilirsin

2 gün önce münevver epilasyona gittim,koltuk altı için.acaip bir acısı var,tek tek kıl köklerine verilen akımı hissediyosunuz.bi kızarlık bi kanama hiç bişey olmadı bölgede.dakikası 2.5 lira.hesabınızı yapıp ona göre gidin,çünkü ne kadar süreceğini asla bilemiyosunuz,

parasına rağmen bile aklımdan gecen tek şey acısı yüzünden,ağdanın gözünü seviyim.

Munevver epilasyon hangi ildeydi acaba ismini cok duydum

herkese merhaba.sırf bu konu için siteye üye oldum.öncelikle lazer deneyimimi ve sonrasında iğneli epilasyona karar verisimi anlatmak isterim..ben de yüzüme yaklaşık 12 seans lazer yaptırmıstım 2 sene önceydi.ilk iki seans cok iyidi sonrası da iyi gibiydi derken aşırı bi artma ve boynuma yayılma meydana geldi upuzun siyah tüyler cıktı boynumda.pes etmedim zaten paket almıştım devam ettim.ama o sekilde gidiodu.8. seansımda ordaki uygulayıcılardan kaynaklandıgını dusunup bıraktım.hem diode hem ndyag uygulandı.o zamanlar ögrenciydim.okulumun orda bi güzellik merkezi vardı tüylerime agda yaptırcaktım.orda lazer olduğunu bilmiyordum.derdimi anlattım.cok güleryüzlü ve ilgili bi bayandı.size lazer yapalım dedi.ben de kesinlikle lazere olan inancımın kalmadığını söyledim.bayan hem salonun sahibi hem lazer uygulayıcısıydı.bben kendime de yaptım bitti dedi.yazık günah bu tüyü nasıl bitiremezler dedi.bu tüyler 5 seansta biter dedi.cok samimi ve ben bitiririm demişti.yeri kurtköydeydi.ben de tamam deneyelim o zaman dedim.zaten paket uygulaması yapmıyordu.seans ücreti de o zaman tüm yüz 170 tl ydi.bana tabiki çok pahalı gelmişti.ögrenciydim o zamanlar.yine de verdim 2 seans gittim ve tüylerimin %40 ı gitti.boynum tamamen bitti favorilerim cok seyreldi bıyık ve cene cok azalmıstı.ancak maddiyattan dolayı devam edemedim.eski yerimdeki 2 seans hakkımı kullandım.daha da bıraktım.o bayana cok inanmıstım etkisini de görmüştüm.simdi oraya gitmeye karar vermiştim ki ankaraya taşındığını öğrendim.bu arada yaklaşık 10 lazer epilasyon merkezini gezdim.aradım vs.vücut için lazer yaptıracagım kesin ancak kol ve yüz için iğneli yaptırmak zorunda oldugumu anladım.cildim aşırı hassas ve her bi sivilce kıldaki en ufak bi sorun leke olcak sekilde iltihaplanıyo.o yüzden simdiye kadar iğneli epilasyona yanasmamıstım.ama sanırım artık mecburum

sonuc olarak bu forumdaki arkadasları okudum ve istanbulda en iyi yerler olarak zeynep hanım, ayten hanım ve gül hanımdan bahsedilmiş.bu kişilerin telefon ve adreslerini öğrenebilir miyim :) bi de en cok hangisini tavsiye edersiniz.ya da kartal maltepe kadıköy civarı bildiğiniz iyi bi yer varmı.acilll başlamam lazım (((

bu arada küçük bi ekleme yapayım :) annem yaklaşık 27 sene önce iğneli yaptırmış yüzüne.2 sene sürmüş.ama sebebi yapanlarmıs.akımı az veriomus annem farketmişki bitmiyo.akımı fazla verdirtmiş öyle bitmiş.yapan kişiler sırf daha fazla gelesin die dozu düşük kullanabiliyorlar. bu lazerde de iğneli de de öyle malesef :/

cok geçmiş olsun ben izmirde yasadigim icin iStanbuldakileri bilmiyrm fakat bnde sizin gibi lazer magduruyum ve kimsenin sonuc aldigini da gormedim 1 hafta once igneli epilasyona basladim . benim cildim de malsef cok hassas o yuzden hen lazerden hemde epilasyondan snra kremler le sivilce olusumunu engelliyorum. Size de onerebilecegim fucicort , beklazon tarzi kremler ve suyu degdirmemek

t

çok teşekkür ederim artık bi şekilde kurtulcaz bu tüylerden :)

Fucicort veya diğer kortizonlu kremleri kullanmanızı önermem, uzun vadede yararından çok zararını görürsünüz. Ancak atopik egzama, sedef gibi çok çok gerekli durumlarda kısa süreli ve küçük bölgelerde kullanılması gerekir bu kremlerin veya merhemlerin. Bilinçsiz kullanımda cildiniz incelebilir hatta tüylenmeye bile sebep olabilir...

t

çok teşekkür ederim artık bi şekilde kurtulcaz bu tüylerden :)

merhabalar bende senelerdir lazerden çekmiş biri olarak, 2 ay önce başladım iğneliye. 2.seansa gittim boyun bölgesine, ilk boyundan başladım, azaldıkça yukarı yüz bölgesine doğru devam edicem.
çok araştırdım, bakındım forumda, dharma med'den bir çok kişi çok memnun kalmış, orayı denedim. göztepe ve kozyatağında şubesi var, ben göztepedekine gidiyorum. önerebilirim orayı,çokta memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…