İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

İğneli epilasyon bitirmiyor!!!

Arkadaşlar bu 2.gittiğim yer. İlkindeki seansları saymadgggm halde 2.sinden itibaren 3 kere üst kollarım a yaptırmama rağmen sadece inceldi ve hala yoğun!!! 3.seansta tek tük çıkacağı yalanıni söylemişti, cok iddaalıydi ama sadece paramı alıyor!!! Napicam ben yaa offf!!!

Arkadaslar merhabalar ben yuz bolgesine igneli yaptiriyorum ve ignenin girdigi her yer belli oluyor (kucuk kucuk igne izleri var) boyle bir durum yasayan var mi gecer mi ?yardimci olursaniz sevinirim

Arkadaslar merhabalar ben yuz bolgesine igneli yaptiriyorum ve ignenin girdigi her yer belli oluyor (kucuk kucuk igne izleri var) boyle bir durum yasayan var mi gecer mi ?yardimci olursaniz sevinirim
merhaba canım bende yeni yaptırdım aynı durum bende de var. ama geçecek. emin ol. rahat olabilirsin. ilk etapta böyle olur zaten

Merhaba, sirf bunun icin uye oldum. Mesaj da atamiyorum sanirim. Nerdeyse tum sayfalari okudum.lutfen biri bana handan hanim ve cemile hanimin numaralarini atabilir mi

Merhaba, sirf bunun icin uye oldum. Mesaj da atamiyorum sanirim. Nerdeyse tum sayfalari okudum.lutfen biri bana handan hanim ve cemile hanimin numaralarini atabilir mi

Merhaba arkadasim bencemile h.n farkli bolgelerime aralikli olarak epilsyona gitttim
Site mesajlarini okuduysan kollarina daha onceden lazere gidip magdur olmus biriydim simdi herkese ozellikle yuz kol gobek gibi bolgeler icin siddetle igneli epilsyonu tavsiye ediyorum ve benim gibi nice tuysuz gunlere diyorumAma sabirla ve cbayla oluyor bu isler

ben ayten hanima gidiyorum ama degistiricem sanirim. aslinda uygun vede hizli* gibi gorunuyo ama uzun suredir faydasini gormuyorum. bana vaadettigi sekilde azalma olmadi. 20 yasindayim bununlami bir ilgisi var bilmiyorum. istanbul anadolu yakasinda bir yer ariyorum ama beylikduzu gibi uzaktada olmasin.

*hizlidan kastim evet 1 saatlik randevuysaniz 1 saatte bitiyo veya 2 saatlik randevuysaniz 2 saatte bitiyo. ama bana dahada hizli bitirebilir gibi geldi. bazen cok kucuk tuylerle cok ugrasiyo ve bu benim sinirime dokunuyo.

neyse benim yuzumde yakindan bakinca kucuk beyazliklar var. bunlar ilerde kalici olurmu korkmaya basladim.

en sonda yuzumde cok buyuk bi sivilce cikti. boynumda da (oralara da yapiliyor) 3 tane. ozel gunumde oldugum icin de cikmis olabilir ama ben epilasyondan memnun olmadigim icin ona sucu attim direkt. siz ne diyorsunuz?

bide en onemli soruyu unutmusum. %100 bitiriyor mu? cunku kadina sorarsaniz evet ama bence oyle degil... kac seans gittigimi sorarsaniz yazarim.

unutmadan kollarimdada cikti sivilceler.

bide en onemli soruyu unutmusum. %100 bitiriyor mu? cunku kadina sorarsaniz evet ama bence oyle degil... kac seans gittigimi sorarsaniz yazarim.

unutmadan kollarimdada cikti sivilceler.
Abkabm Merhaba, Kaç seanstır gidiyorsun iğneliye? Uzmanın hangi seanstan sonra azalma başlar dedi sana? % kaç azalma oldu yüzünde? Bir de yüzünün durumu nasıldı? Mesala ben yüzüme öncesinde 1 buçuk yıl lazer yaptırdım ve şu sn yanak, alın, favori bölgesi, boyun komple yayıldı. Hem de tüy değil bildiğin kıl, böyle kalın saç gibi.

Abkabm Merhaba, Kaç seanstır gidiyorsun iğneliye? Uzmanın hangi seanstan sonra azalma başlar dedi sana? % kaç azalma oldu yüzünde? Bir de yüzünün durumu nasıldı? Mesala ben yüzüme öncesinde 1 buçuk yıl lazer yaptırdım ve şu sn yanak, alın, favori bölgesi, boyun komple yayıldı. Hem de tüy değil bildiğin kıl, böyle kalın saç gibi.
neden sordunuz ki :) ben memnun degilim hic... ben yuze 2 kere yaptirdim ama kola daha fazla... 3ten sonra tek tuk kalacak dedi ama 5.ye gittim ben... yuzumde hic azalma goremiyorum... kollarimdada keza... benim de senin gibi yuzumde coktu, lazerden sonra igneliye gectim... 4 sene falan lazere gittim ben... aynen benimde alin, favori, boyun killarla dolu, ayniyiz yani... vucudumun diger bolgelerindede hicbi fark olmadi 4 yilda.

kadin isini iyi yapsa, butun vucuduma gidicem ama yuzumden ve kollarimdan fayda goremedim ki, o kadar parayi helal edeyim... 4 sene lazerle ugrasmis insanim, bi 4 sene daha igneliye gidip de hic sonuc alamamaktan korkuyorum... dedigim gibi %100 cozum diyorlar ama benim kisisel gorusum %0!

neden sordunuz ki :) ben memnun degilim hic... ben yuze 2 kere yaptirdim ama kola daha fazla... 3ten sonra tek tuk kalacak dedi ama 5.ye gittim ben... yuzumde hic azalma goremiyorum... kollarimdada keza... benim de senin gibi yuzumde coktu, lazerden sonra igneliye gectim... 4 sene falan lazere gittim ben... aynen benimde alin, favori, boyun killarla dolu, ayniyiz yani... vucudumun diger bolgelerindede hicbi fark olmadi 4 yilda.

kadin isini iyi yapsa, butun vucuduma gidicem ama yuzumden ve kollarimdan fayda goremedim ki, o kadar parayi helal edeyim... 4 sene lazerle ugrasmis insanim, bi 4 sene daha igneliye gidip de hic sonuc alamamaktan korkuyorum... dedigim gibi %100 cozum diyorlar ama benim kisisel gorusum %0!
Ben de yeni başladım ve sonuç alamayanların sebebini merak ediyorum. Çok kötü bir lazer dönemi geçirdim ve iğnelide de aynı şeyin başıma gelmesinden çok korkuyorum. iğneli ile 100 yorum varsa 80'i olumlu normalde. sen çok özel değilse hangi şehirde yaptırdığını paylaşır mısın? istanbulsa hangi yaka? Yüzünü parça parça yapıyorsa 2.sinde anlamayabilirsin . Benim msl dün ilk işlem oldu, yarım saat, her hafta yarım saat çalışcak ve herhalde bir beş turda tüm yüzüme anca müdahale etmiş olur o denli çok:KK43: ben de kollarıma yaptırmak istiyorum, ama senin söylediklerinden sonra endişelendim:KK43:

Merhaba arkadaşlar, 2 yıldır handan hanıma gidiyorum çok memnunum ama geçen gün rehberimdeki bütün numaralar silindi. Bana acil handan hanımın numarasını yazabilir misiniz ?

merhaba canım bende yeni yaptırdım aynı durum bende de var. ama geçecek. emin ol. rahat olabilirsin. ilk etapta böyle olur zaten

Nerede ve kime yaptırdığınızı bilmiyorum. Sadece yazınızı gördüm ve içinizi rahatlatmak istedim.
Geçecek ve hatta daha güzel bir cilt olacak :) En azından benim öyle oldu.
Siz iyi koruyun yeter :)

Merhabalar,

çok uzun zamandır siteye girmiyordum. Özelden de bir kaç mesaj almışım bu arada, o yüzden buradan bilgi verme ihtiyacı duydum.
Yüz için önce Alexandrite, daha sonra Diode Lazer ile dünyanın zamanını ve parasını harcadım.
Sonunda iğneliye karar verdim. Buradan araştırarak Göztepe Dharma Med'de Derya Hanım'ı buldum. Büyük korku ve endişe ile gitmiştim.Ancak kısa zamanda sonuç aldım. Neredeyse bitti diyebilirim.
Alınan bir yerden bir daha çıkmıyor. Ne leke, ne iz kaldı. Tabii bende çok güzel, çok özenli baktım cildime ...
Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Ben buradan çok araştırma yaptım. İnsanlardan çok tavsiye aldım ve bana yol gösterici oldular.

Umarım benimde yazdıklarım şüphesi- endişesi olan herkese yol gösterici olur.

Hepinize sevgiler,

Merhabalar,

çok uzun zamandır siteye girmiyordum. Özelden de bir kaç mesaj almışım bu arada, o yüzden buradan bilgi verme ihtiyacı duydum.
Yüz için önce Alexandrite, daha sonra Diode Lazer ile dünyanın zamanını ve parasını harcadım.
Sonunda iğneliye karar verdim. Buradan araştırarak Göztepe Dharma Med'de Derya Hanım'ı buldum. Büyük korku ve endişe ile gitmiştim.Ancak kısa zamanda sonuç aldım. Neredeyse bitti diyebilirim.
Alınan bir yerden bir daha çıkmıyor. Ne leke, ne iz kaldı. Tabii bende çok güzel, çok özenli baktım cildime ...
Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Ben buradan çok araştırma yaptım. İnsanlardan çok tavsiye aldım ve bana yol gösterici oldular.

Umarım benimde yazdıklarım şüphesi- endişesi olan herkese yol gösterici olur.

Hepinize sevgiler,
Merhaba telatabik. Ne kadar zamandır iğneliye gidiyosun, bir de hangi bölgelerine. Ben yüzümü ndyag ile artırdım. Mahvoldu her yerime sıçradı. Bir hafta olsu iğneliye başkayalı ama gittiğim yer hafta sa bi kere yarım saat çalışıyo. Bu gidişle hayatta bitmez:KK43:
Derya hanım nasıl çalışıyor? Eli hızlı mı? Yüzünüze uzun çalışıyor mu? yani kısıtlaması var mı? Bir de kılun çekildiğini hissediyor musun?

Merhaba, şişli taraflarında iğneli epilasyona giden ve memnun kalan var mıdır acaba? Zeynep Polat'ı aradım dakikasına 2.25 dedi. Ben uzun süredir Cemile hanıma gidiyorum ve çok da memnunum, fakat arkadaşıma uzak olduğu için Şişli taraflarında bir yer bakıyoruz ona. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

bana iğneli epilasyon hakkında detaylı bir bilgi veririmisiniz ben bolu ikamet ediyorum burdaki güzellik salonundaki yetkili bıyık için 1-1,5 yıl sürer seanslarımız dedi bukadar uzun mu gerçekden yaa,, ve söylenilen kadar ağrılımı kararsız kaldım ve göbek bölgesine de yaptırıla bilirmi, sır ağda kesin bir çözüm veririmi cevaplarınızı bekliyorum teşeşklür ederim
bolu neresinde

X