İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

yüz için gittim. açıkçası ben çok düzenli gitmediğim için bitmedi yani çok aksattım bazen 2 ayda bir bazen ayda bir gittim.şimdiye kadar çoktan biterdi düzenli gitseydim eğer.hala çenemde beni rahatsız edenler var canım malesef amaa eskisine göre çok çok iyi.

yüz için gittim. açıkçası ben çok düzenli gitmediğim için bitmedi yani çok aksattım bazen 2 ayda bir bazen ayda bir gittim.şimdiye kadar çoktan biterdi düzenli gitseydim eğer.hala çenemde beni rahatsız edenler var canım malesef amaa eskisine göre çok çok iyi.

bende zeynep polata gidiyorum 6 seans falan oldu da.3 aydir gidiorum. bende bi an korktum sen1 sene falan diyince:)

yok canım korkma tamamen benim ihmalkarlığımdan kaynaklanıyor:) sen hangi bölgeye yaptırıyosunn

:))anladim canim.bende yuz icin gidiorum.bitse de kurtulsam biktim vallahi.yarin yine seansim var.ben 20 gunde bir falan gidiyorum.

Nerede acaba gittiğiniz yer? Bir an önce başlamak istiyorum ben de ancak gerçekten memnun kalacağım bir yere gitmek istiyorum.
Boşuna zaman ve para kaybetmek istemiyorum.
Anormal derecede takıntı yaptım. Sanki herkes benimle konuşurken, çeneme bakıyor gibi geliyor.

Ben kadıköyde gidiyorum ,hangi yakadasın bilmiyorum ,ben memnunum ,iyi bir epilasyoncu,eli, çok hızlı ve yarada olmuyor ve azaldı

Ben kadıköyde gidiyorum ,hangi yakadasın bilmiyorum ,ben memnunum ,iyi bir epilasyoncu,eli, çok hızlı ve yarada olmuyor ve azaldı

Ben de anadolu yakasındayım. Ister buradan ister özel mesajla iletişim bilgilerini verebilir misiniz gittiğiniz yerin?
Fiyatı hakkında da bilgi verebilirseniz sevinirim.

arkadaşlar lütfen bana moda daki zeynep hanımın telefon numarasını özel mesaj atabilir misiniz? lütfen arakadaşlar :KK43:

Caddede beyhan kurtuluşun güzellik salonunda yaptırıyorum en son sistem bir cihaz kullanıyor emla uyuşturucu kremini süremeden epilasyon yaptıramayan ben sürmeden bile rahatlıkla iğneli epilasyon yaptırabiliyorum.Çok az acıyor ve sadece iğneli kılda kesin çözüm..Ve hiç kabuklanma yapmadı bende, tavsiye ederim.

merhabalar bende yeni üyeyim ve geçen perşembe beyhan hanımda ilk seansımı yaptırdım yüz ve boyun bölgemde.Fakat boyun bölgemde hala izler geçmedi :KK43: sende de böyle durumlar oluyor muydu kabukların ne kadar sürede düşüyordu? Ve son olarak senin bitti mi ? Şimdiden ilgine teşekkür ederim.

bu arada birşey sormak istiyorum, iğneli epilasyonda bacaklar için ortalama kaç seans gereklidir? yada belli bir süreye mi bağlı?

bu arada birşey sormak istiyorum, iğneli epilasyonda bacaklar için ortalama kaç seans gereklidir? yada belli bir süreye mi bağlı?

selam,
tüylerinizin yoğunluğu ve kalınlığına göre değişiklik gösterir seans süreleri.bir anda komple bacak yaptırmak yerine sık sık giderek azar azar başlamanızı tercih ederim çünkü bir anda komple bacağı bitirmek 7-8 saatten fazla zaman alabilir :KK66:

Üsküdar'da Cemile hanım ve Kadıköy'de Handan hanıma gidenler yorum yapabilir mi lütfen?
Tavsiyeye ihtiyacım var.
2 ay sonra kuzenimin düğünü var ve benim bir an önce epilasyona başlayıp, düğüne kadar çenemdeki tüylerden kurtulmam lazım.
Gidenlerin görüşlerini bekliyorum.

merhabalar bende yeni üyeyim ve geçen perşembe beyhan hanımda ilk seansımı yaptırdım yüz ve boyun bölgemde.Fakat boyun bölgemde hala izler geçmedi :KK43: sende de böyle durumlar oluyor muydu kabukların ne kadar sürede düşüyordu? Ve son olarak senin bitti mi ? Şimdiden ilgine teşekkür ederim.

İz namina hicbirsey kalmadi ama ben hamile oldugum icin cok uzun suredir gitmiyorum tekrar agdaya donmek zorunda kaldim :KK43: tekrar baslicam ama

Bu senin kil yogunluguna, kilin dayanikliligina ve yapana gore degisir.Belli bir seans soylenebilecegini sanmiyorum belki uzman kisi gorurse tecrubesinden dolayi belki tahmin edebilir

Kalıcı çözümlerdendir. İnce ve yumuşak iğnelerle kıl köküne girip zayıf akımlı elektrikle köklerin yakılması yöntemidir. Tahrip olan kıl daha sonra cımbızla çekilerek alınır. Elektrik akımı zayıf olduğu için pek acı duyulmasa da hassas bölgeler için lokal anestezi yapılabilir. Seansların sayısı, yapılan bölgedeki tüy yoğunluğuna ve tüylerin alınmaya uygun gelişmişlik evresine göre değişir.
Hamilelerin uygulamaması gereken bir yöntemdir.

Riskleri: - İğneler nedeniyle ciltte geçici küçük izler oluşur.
- Tüm tüylerin temizlenmesi için uzun süreli seanslara katılmak gerekir.

Uygulama önerileri:- Uzman kişilere yaptırılmalı.
- Uygulamanın yapılacağı yer ve iğneler hijyenik olmalı.

ben sorun yasamiyorum,yuzumde ve diger bolgelerde iz yok...temiz,hizli bir cozum...ustelik uygun fiyata da yapiliniyor...
herkese tavsiye ederim...

kızlar ben koluma iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum ama sanırım büyük bir alan olduğu için oldukça hızlı çalışan biri olması lazım istanbulda tavsiye edebileceğiniz biri var mı?

Cemile hanımın iletişim bilgilerini rica edebilir miyim?
Illa ki vardır birilerinde, özel mesaj atarsanız çok sevineceğim.

Willingness merhaba,
ben de yüzüme iğneli epilasyon yaptırıyorum. Ve başlamadan önce çok tedirgindim iyi bir uzman bulma konusunda.
Bağdat caddesindeki yeri bilmiyorum ama şuan gittiğim yerden çok memnunum. Ataşehir migrosa çok yakın. İsterseniz numarasını verebilirim.
.

Merhaba bana ataşehirdeki epilasyon merkezinin iletişim bilgilerini verebilirmisin? Siz sonuçtan memnunmusunuz?

X