İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Arkadaşlar göğüs bölgesi için iğneli epilasyon yaptıranlar var mı ? Sonuçlar nelerdir?

arkadaslar genıtal bölgeye iğneliğ yaptırdıktan bı kac saat sonra dus alsak nolur ben hiç bi yere dokunamıyorum yoksa :KK43:(

kızlar bir sorum var.iki yere iğneli epilasyona gittim koltuk altım için.biri 1tl den yaptı 15dk da 15tl aldı.canım çok yandı yaparken ve bir hafta koltukaltımı bile oynatamadım(buraya yazmıştım).şimdi başka bir yer buldum oraya geldim.1.5tl den 40dk yaptı 60tl tuttu.ama canım yanmadı rahatsız olmadımda ama fiyat beni biraz zorladı.siz olsanız ne yapardınız?hangisine gitmek mantıklı yada daha farklı bir yer mi denemeliyim acaba?:18:

ADANA'da bilindik güvenebileceğimiz kaliteli bir yer önerebilir misiniz?? lütfeeeenn.. :KK43:

kızlar gobegime igneli epilasyon yaptırıyorum. son seansımın ustunden 2 bucuk ay gecti ama kucuk kahverengi noktalar duruyor hala. epilasyoncum mutlaka gecer diyor ama endişeleniyorum. bazı yorumlarda 1 yıl olmasına ragmen gecmedigini soyleyenler olmuş. bazıları da gectigini ama gobek bolgesinin biraz daha uzun surede gectigini yazmış. fito krem suruyorum her gun. bu nokta şeklindeki kahve lekeler zamanla gecti diyen var mı? epilasyoncuyla ilgili sorun oldugunu sanmıyorum. yuzume ve gobegimin orta kısmına da yaptırdım. iz yok. sadece gobegimin ust kısımları ve bele yakın olan yan taraflarda kaldı bu lekeler. oradaki deri daha hassas olabilir.
kısacası bu lekeleri bikac ay taşıyan ama sonunda gecti diyen var mı?

merhaba arkadaşlar taksimde şenay hanım varmış,aranızda kendisinin ieltişim bilgileir olan avrsa verebilirmi lütfen...gittiğim yerden artık memnun değilim ve değiştirmek istiyorum taksimdeki şenay hanımı çok duydum bilen eden varmı lütfen acil yardımcı olurmuusnuz teşekkürler şimdiden...

merhaba arkadaşlar daha öncede defalarca yazdım lazer epilasyona gidipte hem paranızdan hemde sağlığınızdan olmayın asla ve asla kesin çözüm değil azalıyor ama bitmiyor ve uzun vadede lazerin vücuda verdiği zararlar bilinmiyor.genital bölge koltukaltı bacak kaş bıyık hepsi tamamen bitti iğneli epilasyon sayesinde inanılmaz bir rahatlık ve hiç bir şekilde iz kalmadı.tabiki yapan kişinin ustalığı sayesinde kendisi 2.kuşak iğneli epilasyonculardan kursa gidip sertifika alan kişiler hiç bir tecrübeleri olmadan kendilerini epilasyoncu ilan ediyorlar bir çok kişininde sağlığıyla oynuyorlar her seansta azalma olmuyorsa gittiğiniz yeri bırakın lütfen alsa sonuç alamazsınız epilasyonda önemli olan kıl kökünün yönüne doğru iğneyi batırmak o yönde batırılmıyorsa izde kalır sonuçta alamazsınız

merhaba nerede bahsettiğiniz kişi ismi nedir??

kızlar gobegime igneli epilasyon yaptırıyorum. son seansımın ustunden 2 bucuk ay gecti ama kucuk kahverengi noktalar duruyor hala. epilasyoncum mutlaka gecer diyor ama endişeleniyorum. bazı yorumlarda 1 yıl olmasına ragmen gecmedigini soyleyenler olmuş. bazıları da gectigini ama gobek bolgesinin biraz daha uzun surede gectigini yazmış. fito krem suruyorum her gun. bu nokta şeklindeki kahve lekeler zamanla gecti diyen var mı? epilasyoncuyla ilgili sorun oldugunu sanmıyorum. yuzume ve gobegimin orta kısmına da yaptırdım. iz yok. sadece gobegimin ust kısımları ve bele yakın olan yan taraflarda kaldı bu lekeler. oradaki deri daha hassas olabilir.

kızlar bilen yok mu?

kızlar merhaba
bende bir çok bayan gibi tüylerimden şikayetçiyim. denemediğin hiçbişey kalmadı en sonunda lazer epilasyona gittim 1,5 sene içinde 2 farklı yere gittim ama ikiside hüsranla sonuçlandı. açık tenli ve sarı tüylü olduğum için bir sonuç alamadım başlarken 2 side bu konuda beni uyarmadı bile. şimdi iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum ama nerede yaptıracağıma bilemiyorum . sizden ricam yaptıran ve ciddi anlamda sonuç alan arkadaşlar warsa, istanbul da, mecidiyeköy, beyoğlu , taksim civarlarında yaptırıpta memnun kaldıkları bir yer tavsiye etmeleri çünkü çok sıkıldım artık tüyleyimden kesin çözüm istiyorum . ilginize şimdiden teşekkürler :44:

merhaba kızlar ben bembeyaz bir tene (nalet olsun ki) simsiyah kıllara sahibim ve cildimde hassastır. daha önce hiç bi yöntemle göbek bölgemi temizlemedim ama beni rahatsız eden tüylenme var. ilk lazer düşünüyordum göbek bölgesi için. araştırınca cansız tüyleri besleyip daha kötü hale gelebileceğini okudum forumlarda lazerden vazgeçtim. iğneli yaptırayım diye düşündüm sanırım 'KESİN ÇÖZÜM' alınıyormuş ama bu seferde 'LEKE İZ' kalabiliyormuş :KK43:. birinin 4 senedir falan izlerinin kaldığını okudum ve tedirgin oldum. kıl iz leke vs. şeylere karşı aşırı takıntılıyımdır o yüzden korkuyorum. sizler ne önerirsiniz kızlar kıllardan tüylerden kurtulmak istiyorum ama bu seferde kalıcı lekelerden korkuyorum. benim gibi özelliklere sahip olup ta yaptıranlar var mı acaba varsa ne durumla karşılaştı? lekeler çok belirgin mi oluyor? cildiye vs. doktora gitsem bu lekeleri tedavi edemiyorlar mı? gerçekten kalıcı sonuçları olabiliyor mu? kıllar dökülmez de daha şiddetli çıkarsa bu sefer onları düzenli temizlemem de gerekecek( buna da hiç bulaşmamak en iyisi galiba ) kılların dökülmeyip şiddetli çıkma ihtimali de var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim :)

paranomanyak arkadaşım bana özelden mesaj atmışsın ama cevap yazamıyorum sana maalesef. çok teşekkür edereim ilgine verdiğin numarayı hemen arayacağım :)

merhaba kızlar ben bembeyaz bir tene (nalet olsun ki) simsiyah kıllara sahibim ve cildimde hassastır. daha önce hiç bi yöntemle göbek bölgemi temizlemedim ama beni rahatsız eden tüylenme var. ilk lazer düşünüyordum göbek bölgesi için. araştırınca cansız tüyleri besleyip daha kötü hale gelebileceğini okudum forumlarda lazerden vazgeçtim. iğneli yaptırayım diye düşündüm sanırım 'KESİN ÇÖZÜM' alınıyormuş ama bu seferde 'LEKE İZ' kalabiliyormuş :KK43:. birinin 4 senedir falan izlerinin kaldığını okudum ve tedirgin oldum. kıl iz leke vs. şeylere karşı aşırı takıntılıyımdır o yüzden korkuyorum. sizler ne önerirsiniz kızlar kıllardan tüylerden kurtulmak istiyorum ama bu seferde kalıcı lekelerden korkuyorum. benim gibi özelliklere sahip olup ta yaptıranlar var mı acaba varsa ne durumla karşılaştı? lekeler çok belirgin mi oluyor? cildiye vs. doktora gitsem bu lekeleri tedavi edemiyorlar mı? gerçekten kalıcı sonuçları olabiliyor mu? kıllar dökülmez de daha şiddetli çıkarsa bu sefer onları düzenli temizlemem de gerekecek( buna da hiç bulaşmamak en iyisi galiba ) kılların dökülmeyip şiddetli çıkma ihtimali de var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim :)
igneli aslında mukemmel bi yontem. gobek icin de.alınan yerler cıkmıyor artık.lekeler de normalde 2-3 haftada gecer. ama ciltle alakalı sanırım orta kısımlar diil de bele yakın olan kısımlardaki lekeler 3 aydır gecmedi benim.sanırım oranın derisi daha ince ve hassas.once kucuk bi kisma dene bence.

paranomanyak arkadaşım bana özelden mesaj atmışsın ama cevap yazamıyorum sana maalesef. çok teşekkür edereim ilgine verdiğin numarayı hemen arayacağım :)

rica ederim canim:) yardimci olabildiysem ne mutlu bana:) insallah hemencecik kurtulursun:)

Oncelikle iyi gunler, ben daha once igneli icin bi merkezle gorustum ve gorustugum yer her aldigim 5 kildan 1 tanesi geri cikar sadece dedi. İlk duydugumda cok heycanlandim harika diye ama sonra daha ilk seanstan %80 basari demek ve mumkun mu boyle birsey yaptiranlara veya uzmanlara sormak en dogrusu diye dusundum. Yardimci olursaniz sevinirim onceligi para olmus insanlar cok fazla..
Herkese kilsiz tuysuz mutlu gunler :)

merhabalarrr ben yüz bölgeme iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum ama bu aylarda yaptırmak uygun değil diye duydum bu doğru mu :KK14: birde bakırköyde bu işlemi yaptıran var mı nolur yardım edin bacılarr :KK14:

bahsettigim lekeler icin doktora gittim bugun.en fazla 1-1.5 yılda solar lekeler dedi.ama net bişey de soyleyemiyorum cilde gore farklı sonuclar olabilir dedi. moralim bozuldu acıkcası. yani merak etme kesin gecer diyemedi. celeritt spf 25 diye bir krem verdi.bitkisel bir krem. umarım sonuc alırım. 2 ay kullanıp kontrole gidecegim. gelişmeleri yazarım. benim gibi lekeleri gecirmeye calışan varsa onların da yorumlarını bekliyorum. bu arada esmer tenlerde leke riski daha cok oluyormuş.

Oncelikle iyi gunler, ben daha once igneli icin bi merkezle gorustum ve gorustugum yer her aldigim 5 kildan 1 tanesi geri cikar sadece dedi. İlk duydugumda cok heycanlandim harika diye ama sonra daha ilk seanstan %80 basari demek ve mumkun mu boyle birsey yaptiranlara veya uzmanlara sormak en dogrusu diye dusundum. Yardimci olursaniz sevinirim onceligi para olmus insanlar cok fazla..
Herkese kilsiz tuysuz mutlu gunler :)
eger daha once hic almadıgın zayıf tuylerse dogru. cogu cıkmıyor tekrar ilk alımdan sonra. ama aldıysan ve sert olanlar incelerek cıkmaya devam ediyo. sonra bitiyo.

bahsettigim lekeler icin doktora gittim bugun.en fazla 1-1.5 yılda solar lekeler dedi.ama net bişey de soyleyemiyorum cilde gore farklı sonuclar olabilir dedi. moralim bozuldu acıkcası. yani merak etme kesin gecer diyemedi. celeritt spf 25 diye bir krem verdi.bitkisel bir krem. umarım sonuc alırım. 2 ay kullanıp kontrole gidecegim. gelişmeleri yazarım. benim gibi lekeleri gecirmeye calışan varsa onların da yorumlarını bekliyorum. bu arada esmer tenlerde leke riski daha cok oluyormuş.

Merhaba, bende de leke problemi olmuştu geçen yıllarda. Yapan kadın tüyleri bitirme konusunda başarılıydı Allah için ama biraz fazla mı yakıyordu neydi artık göğsümde göbeğimde hep açık kahve lekeler olmuştu. Birkaç ay durdular, 1 senenin sonunda filan tamamen gittiler. Şu an hiç yok varsa da görmüyorum hiç :) Merak etmeyin derim ben azala azala giderler. Bu arada siz nerede yaptırıyorsunuz iğneli?

Merhaba, bende de leke problemi olmuştu geçen yıllarda. Yapan kadın tüyleri bitirme konusunda başarılıydı Allah için ama biraz fazla mı yakıyordu neydi artık göğsümde göbeğimde hep açık kahve lekeler olmuştu. Birkaç ay durdular, 1 senenin sonunda filan tamamen gittiler. Şu an hiç yok varsa da görmüyorum hiç :) Merak etmeyin derim ben azala azala giderler. Bu arada siz nerede yaptırıyorsunuz iğneli?
ohh rahatladım biraz.kendiliginden mi gecti krem falan surdun mu?
ben seni hatırlıyorum. aynı zamanlarda epilasyoncu arıyoduk :) cemile hanıma gidiyorum.yuz bitti sayılır. onu bıraktım.gobekte de cok memnundum. ama ozellikle orta kısım diil de bele yakın olan yan kısımlarda oluştu.epilasyoncuyla alakalı oldugunu sanmıyorum. olsa diger yerlerde de olurdu.ortalar bitti hic leke de yok.1yıla razıyım. gecsin de. sen bi yer bulabildin mi?

X