İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

özelden atarım sana bende bu forumdan ulaştım yardımcı olan arkadaşlara gerçekten çok teşekkür ediyorum

banada özelden atarmısnız lütfen benim gittğm yer istedğm her bölgeye iğneli yapmıyor lütfen yardımcı olun teşşekkürler şimdiden

lütfennnn adresi banada yazın lütfennn

arkadaşlar ben bi yere iğneli yaptırıyorum kolaltı göbek ve göğüs memnunum ama kadın diğer yerlerime istememe rağmen yapmıyorrr. ben de genitalden çok şikayetciyim. lazerden fayda görmedim iğneli istiyorum. lütfen iğneli yaptırabileceğim bilen biriniz varsa özelden adını telefonunu yazsın lütfen yardımcı olun bıktım artık yaaaaaaaaaaaaaa =((((

benim epilasyoncu zeynep hanım çok memnunum,yapıyor her bölgeyede,özelden msj hakkım yok ,sen yollarsan mail adresine yazabilirim

arkadaşlar bıyık için gitmek istiyorum bendekiler ince ve gri sayılır 2 haftada belirginleşiyor aldıktan sonra. 1-kaç seans sürer? 2-çıktıkça gidebiliyor muyuz? 3-seans başına fiyat ne?

diode lazer yaptırmak istiyorsanız benim gittiğim yer çok iyi özelden yazdım çünkü çok yer değiştirdim epilasyon için o kadar memnunumki ve o kadar minnettarım dilara hanıma o yuzdne yazmak istedim. internetten araştırın bakın dilara özdil güzellik salonu.. sende eminimki güveneceksiniz kalitleli ve temiz bir yer.

Merhaba Avrupa yakasında forumda okuduğum kadarıyla onun ismi geçiyor. Nasıl biryer acaba? Benimde gözüm korkuyor. ücret olarak nekadar ?

Bn 2. Seansıma da gittim memnunum şimdiki herhangi bir terslik yok, ne kabuk oluyor ne iz, ilk 2-3 saat kızarıklık oluyor, sona geçiyor. o konuda gerçekten çok memnunum. Ücreti ise dakika başına 1.75 tl, iğne sanırım 18 tlydi. 3. Seansına 12 gün sona gideceğim

Son düzenleme:
Merhaba. Benim de çene bölgemdeki tüyler son zamanlarda inanılmaz rahatsız etmeye başladı.
İğneli epilasyon yaptırmaya karar verdim.
Anadolu yakasında Üsküdar-Kadıköy-Ümraniye çevresinde gidebileceğim güvenilir yerler var mı?
Ümraniye'de bir yerden fiyat almıştım, dakikası 2 TL dediler. Ancak forumu biraz okudum ve dakikası 1 TL olan yerler olduğunu gördüm.
Bu konuda da bilgi verebilirseniz sevinirim.

Yüzünü fiyata göre mi emanet edeceksin güzellik uzmanıyım diye geçinen ama hiç tecrübesi olmayan birine? 1 TL kar edeceksin diye bu riske değer mi?

Fiyata göre değil uzmanın deneyimine göre yap bence araştırmanı..

Son düzenleme:

Tabi ki hayır. Mesajımdan bu sonuca nasıl ulaştınız anlam veremedim.
Cemile hanım isminde bir bayandan bahsediliyor forumda. Onun bile dakikası 1 TL olduğu yazıyor ve çok övülen bir bayan.
Buna rağmen hiç kimsenin bilmediği bir yere gidip dakikasına 2 TL vermek mantıklı mı?
Zaten dikkat ettiyseniz mesajımda "Güvenilir yerler" aradığımı görürsünüz.
Mesajımdan anlaşılması gereken de, fiyat hakkında da bir fikir almak isediğim. Dakikası genellikle ne kadar oluyor, bunu öğrenmek istedim.

diode lazer yeni bir teknoloji değilki sen yeni haberdar oldun heralde kimse sıkıntı meraklısı değil giıdıpte 2-3 saat tek tek iğneyle tüyünü aldırsın diode ve alexten sonraki meccburi durağımız oldu iğneli daha gidecek uzuuun bir yolun var benden söylemesi

ne kadar sert cümleler kurmuşşun arkadaşım bir tl kar edeceksın dıye falan yazmıssın ama insanların 1000tl 1500tl kazandığı bir ülkede yasıyoruz daha gecen hafta istanbul iktisat mezunu kuzenim 800tlye iş bankaSINA GİRDİ YANİ BİZİM DUNYAMIZ MAALESEF MADDI ACIDAN KISITLI OLDUĞU İCİN KUSURUMUZA BAKMAYACAKSIN BİR ZAHMET AYRICA 1TL DIYEREK KUCULTTÜGÜN ORAKAM 1SAATTE 60 2 SAATTE 120 3 SAATTE 180 TL YAPIYOR YANİ 1000 TL NİN NERE DEYSE BEŞTE BİRİ YANİ MAAŞIN BEŞTE BİRİ BELKİ 10 DK BİR İŞLEM YAPTIRACAKSANIZ ÖNEMLİ DEĞİL AMA KOLARINIZ GÖBEĞİNİZ BELİNİZ GİBİ BOLGELERİ SIFFIRLAYARAK BİTİRMEK İÇİN HAFTADA 2 SAAT FALAN GEREKİYOR BUDA AYDA 480 TL EDE R BU RAKAM DAKIKASI 1 TL RAKAMI EĞER DAKİKASI 2 TL OLURSA AYNI İŞLEM İÇİN 960 TL ÖDEMENİZ GEREKİR ELBETTE KİMSE NE YÜZÜNÜ NEDE GÖZÜNÜ RİSKE EDER FAKAT EPİLASYONCULARINDA BURASI İSVİÇREYMİŞ GİBİ FİYATLANDIRMA YAPMALARINI ANLAMIYORUM DAKİKASI 1TL DE ZATEN UCUZ FALAN DEĞİL TOPLAMDA 10 SAAT KOL YAPTIRDIM 600 TL VERDİM 2TL DEN YAPTIRSAM 1200 TL VERİCEKTİM OZAMAN SİZ HESAPLAYIN GOBEKTİ BELDI YÜZ ŞU BU BEN HEM FİYAT HEMDE UZMAMNA GÖRE ARAŞTIRIRIM EĞER HERKES BÖYLE YAPARSA MAKUL İNNSANCIL ÜLKE MAAŞLARIYLA ÖRTÜSEN FİYATLAR BULABİLİRİZ DIYE DÜSÜNÜYORUM BİRAZ FAZLA UZATTIM AMA TÜYLERİNİ BİTİREBİLME HAKKININ HERKESE AİT OLMASINI SAVUNUYORUM SADECE SAATİ 500 LİRADA OLUR BU GİDİŞLE BU İŞİN

Forumda bahsi gecen Zeynep hanim, ortaklar cad. mecidiyekoy de yeri olan bayan mi?
Simdiye kadar okuduklarim arasinda Ist-Avrupa tarafinda surekli onun ismi geciyordu. Sonuc alanlar paylasabilir mi acaba deneyimlerini? memnun kaldiysaniz ben de hemen bu hafta baslayayim diyorum.
Tesekkurler

! tl veya 1,25 tl gayet makul bencede 2tl pahalı ve iyi olacağınında garantisi yok ,bence önemli olan doğru kişiye rastlamak ,benim gittiğim epilasyoncu da 1 25 tl ama iz falan olmuyor kabuk bile tutmuyor yüzüm çok memnunum ,

Nerede acaba gittiğiniz yer? Bir an önce başlamak istiyorum ben de ancak gerçekten memnun kalacağım bir yere gitmek istiyorum.
Boşuna zaman ve para kaybetmek istemiyorum.
Anormal derecede takıntı yaptım. Sanki herkes benimle konuşurken, çeneme bakıyor gibi geliyor.

arkadaşlar ben de başlıcam iğneliye. daha önce hiç aldırmadım yüzümü. ancak hassas bir cilt yapım var. bıyığımı sirle aldırınca ufak ufak sivilceler yapıyo. hazırlıklıyım 3 - 5 gün kızarıklık vs olmasına ancak umarım daha büyük bir cilt problemiyle karşılaşmam:S

arkadaşlar ben zeynep polata gidiyorum açıkçası 1 senedir falan gayet memnunum fakat taşındıgım için su an kendime daha yakın bir yer arıyorum.cemile hanımında iyi oldugunu duydum acaba bana numarasını bilen arkadaşlar özelden atabilirlermii?cemile hanımdan memnunmu giden arkadaşlarr

canim 1 senedir hangi bolgen icin gidiosun?yani 1 senedir bitmedi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…