İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

arkadaşlar iğnelimi,lazer mi sizce bende düşünüyorum ama karar veremedim lazerde lekelenme oluyormuş doğrumu

kızlar aslında ben de başlamak istiyorum ama bir yer bilmiyorum Ankara'da. Açıkçası pat diye de hiç bilmediğim biryerde başlamak istemiyorum. Önerisi olanlar var mı?

slm,kıl tipine bağlı,eğer kalın ve koyu renkte ise lazer,ince kıllarda ise iğneli kesin çözüm,ben lazer yüzüme yaptırmıştım ,çok pişmanım ,o arttırdı zaten bu kadar,lazer genital ve koltuk altında bir de alt bacakta başarılı ama yüze asla yapılmamalı

merhabalar
Lazer epilasyona 9. kez gidiyorum ancak hala yarısı bile azalmadı tüylerimin. iğneli içinde göbek bölgeme başladım sadece 2 seans gitmeme rağmen o kadar azaldı ki. evden çıkmadan emla krem sürüp göbeğimi serayla sarıyorum ve hiç acımıyor... baştan tüm bunları bilseydim kesinlikle iğneliye giderdim.

selam canım seni uyarmak istedim gittiğin yerin lazer yaptıgından emın misin...eğer ipl yapıyorlarsa sana tüylerin devamlı çıkmaya devam eder asla bitmez çünkü ipl in diğer adı modern agda...lazerde ilk 2 seansta bile ciddi bir dökülme görürsün ve bir kere dökülen yere bir daha asla çıkmaz... bazı ahlaksızlar lazer yapıyoruz diye insanları kandırıp paket programlar altında sözleşme imzalatıyorlar ki sonra vaz geçemeyesın diye ama maalesef yaptıkları ipl oluyor...lazerde 9 seansta yarısı bile azalmadı diyorsan yazdıklarım üzerine bir düşün derim

bir şey daha diod cihazı ile ipl cihazı birbirine çok benzediği için ve ikisi de tenle temas ettiği ve jelle yapıldıgı için bu ahlaksız işletmeler insanları kolaylıkla kandırıyor maalesef... gidip sorsan ipl yaptıklarını kabul etmezler biz lazer yapıyoruz diye diretırler sor bakaım sağlik bakanlığindan izinleri var mı ve en önemlisi o mekanda bir dr var mı?...maalesef dandik güzellik salonları bile lazer yapıyorz diyorlar ama yaptıkları ipl.....çünkü lazer yapamazlar sağlik bakanliği onlara o izni vermez zaten sen kimsin ki lazer yapıyorsun der adam bunlara..

merhaba

zeynep hnm tlf veya adresını verirmisn

çenem için gitmek istiyorum

ya kadıköyde bir yer doktor yok hayır. hemşire de yok. Birtane güzellik uzmanı var sadece nereden bilebilirim ki güvenilir olup olmadığını yaa Danimarkadan aldıkları bir cihazı kullanıyorlarmış daha önce sormuştum ama... çok sağol ayrıca bilgilendirdiğin için. ne zaman geçecek bu tüyler (

arkadaşlar iğnelimi,lazer mi sizce bende düşünüyorum ama karar veremedim lazerde lekelenme oluyormuş doğrumu

lazerin yuz,göbek ve kollara kesinlikle yapılmaması gerekiyor bence çünkü inanılmaz artırıyor koltukaltı bacakta rahatlama sağlıyor ama benim gibı ince ince lzerden sonra çıkan tuylere artık gitmekten bıkıp ağda yapınca onlar da kalınlastı beş yıllık lazer macerası beni bıktırdı iğneliye başladım tabi herkesın beklentisi farklı olabilir ben bu kadar uğraşınca tüy sıfırlansın istemştim incelmesi bana yetmedi alexandrite ve diode ikisinide lazerde denedim allahtan yüzüme lazer yaptırmamışım şimdi son umudum iğneli bakalım...

merhaba

zeynep hnm tlf veya adresını verirmisn

çenem için gitmek istiyorum

Slm ,Ben şu an özelden msj atamıyorum ,buradan vermek reklam sayılıyor ,ama sen mail adresini bana yazarsan sana gönderirim iletişim bilgilerini ,insan bu dertten çok madur olunca ve doğru adresi bulunca herkes faydalansın istiyor

ben de aynı dertten muzdaribim özele adres ve teli yazar mısınız bir de fiyatını dakikası 2 liraysa çok gelir bana maalesef öğrencilik

ben de aynı dertten muzdaribim özele adres ve teli yazar mısınız bir de fiyatını dakikası 2 liraysa çok gelir bana maalesef öğrencilik

Ben özelden msj atamıyorum ,ama sen mail adresini gönderirsen sana telefonunu iletirim dakikası 1,25 tl kol ve bacakta 1 tl,tavsiye ederim

Ben bugün Zeynep Polat'a başladım yüzüm için iğneli epilasyona, forumda yazılanları okuyordum ve gözüm korkmuştu ama hiç korkulacak bir şey yokmuş. İlk 2-3 saat kızarıklık oldu sonra o kızarıklık geçti, şu an hiçbir şey yok, ne delik ne kabuk.. Bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak:)

Merhaba Avrupa yakasında forumda okuduğum kadarıyla onun ismi geçiyor. Nasıl biryer acaba? Benimde gözüm korkuyor. ücret olarak nekadar ?

beylikdüzü'nde önerebileceğiniz bi yer var mı acaba?
yakın çevrede de olabilir...

Zeynep Hanım' ın telefonunu bana da özelden yazabilirsen çok memnun olurum. Çok teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…