İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

kaş epilasyonu

Hem kadınlarda hem de erkeklerde ortak görülen istenmeyen tüy şikayetlerinin en sık görüldüğü yüz bölgelerinden birisi de kaş arası ve kaş çevresi denilen kısımlardır. Aşırı tüylü ve kalın kaşlar, birbirleriyle bitişen ve kaş ortası bölgesinin tamamen kapanmasına neden olan tüyler bir çok kişi için sosyal anlamda sıkıntı verici ve hatta utandırıcı etki oluşturabilmektedir. Kaş çevresindeki istenmeyen tüylerden kurtulmak için günümüzde sadece ağda, cımbız, rastık çekmek veya tüy dökücü kremler kullanmak gibi geleneksel yöntemler kullanılmakla kalmıyor. Son zamanlarda lazer epilasyon adı verilen ve tüy köklerinin lazer ışınları ile kalıcı bir biçimde alınması teknii de kaş epilasyonu yöntemleri arasında öne çıkmaktadır.

Lazer epilasyon kaş inceltmede kullanılıyor olsa da yaygın bilinen kanının aksine aslında bir kaş şekillendirme tekniği değildir. Şimdi sizlere kaş epilasyonu, özellikle de lazerle kaş aldırma hakkında sık sorulan sorulara cevaplar vererek bilgiler verelim.

Kaş Epilasyonu Kimlere Uygulanır?

Özellikle mono-kaş adı verilen bitişik kaşlı kişilere, kaş arası boşluktaki tüyleri almak için veya, kaşın saç hizasına kadar uzandığı durumlarda uygulanır.

Kalıcı Kaş Epilasyonu İçin Ne Yapmak Gerekir?

Lazerle kaş aldırma diğer epilasyon yöntemlerine göre daha az süre isteyen ve daha seyrek tekrarlanan bir tüy dökme yöntemidir. İstenmeyen tüylerden kalıcı bir biçimde kurtulabilmek için her biri 5 dakika süren seanslara girmek gerekmektedir. Bu seanslar kişinin cilt ve saç yapısına göre değişmekle birlikte genellikle birkaç haftadan daha fazla olmayan bir süreçte tamamlanabilmektedir.

Lazerle Kaş Aldırma Yöntemi Nasıl Çalışır?

Kaş epilasyonu sırasında lazer ışınları şaç folikülüe odaklanarak burada ısıya dönüştürülür. fototermoliz veya ışık yöntemi kullanarak çalışan bu teknikte istenmeyen tüyler daha çıkmadan köklerinde ısıyla kurutulur. Bu noktada lazer epilasyonla kaş aldırma diğer kaş aldırma tekniklerinden farklılaşmaktadır. Ağda veya cımbız gibi geleneksel yöntemlerde tüy deri yüzeyine çıktıktan sonra alınabilmektedir.

Kaş Epilasyonunun Zararları Yan Etkileri

Uzman kişilerce yapıldığında son derece güvenilir ve hiç bir yan etkisi olmayan lazer epilasyon (kaş epilasyonu) tekniği ile yıllardır sizleri rahatsız eden kalın veya biçimsiz kaş görünümünden kurtulabileceksiniz.

Kaş Epilasyonu Herkeste İşe Yarıyor Mu?

Kaş epilasyonu yaptıracak kişinin yaşı, cinsiyeti veya ten renginin ne olduğu fark etmez. En inatçı ve yoğun tüylenme yaşayan kişilerde bile 4-5 haftada istenilen sonuçlar alınabilmektedir.

Kaş Epilasyonu Fiyatları

Ortalama olarak seans başı epilasyon ücreti 30-60 tl arasında değişmektedir.

ahmet maranki kaş tüylerini inceltmek icin ne yapmak gereklidir doğal kaş epilasyonu TERMAJ BE GÖRSELLER ve dahası belirtileritedavileri.com da sizlerle

aylardır yapılan yorumları okuduktan sonra burada reklam amaçlı yorumlara aldanarak yaklaşık 4 ay önce gül abbasoğluna yüzüm için epilasyona başladım işe yaramadığı gibi yüzümde lekeler oluştu üstelik o kadar parada boşuna gitti lekelerde cabası kimse reklam amaçlı yorum yapmasın yazık insanlarla oyun oynamayın neyseki ordan kurtulup başka bir yere başladım inşallah kurtulacağım

çok geçmiş olsun canım umarım bir an önce istediğin gibi olur yüzün,ben vücudum için lazere başladım .1 seans gittim henüz,gittiğim yerde yüzüm içinde sordum .iğneli epilasyon olması gerekiyor dedi. sen normal lazer mi yaptırdın

teşekkür ederim ben vucuduma lazer yaptırdım şükür bitti yüzüm için iğneliye gidiyorum şu an memnunum bakalım bitecek inşallah

teşekkür ederim ben vucuduma lazer yaptırdım şükür bitti yüzüm için iğneliye gidiyorum şu an memnunum bakalım bitecek inşallah

iğneli epilasyon yaptırdıktan sonra o alınan bölgelerdek ikızarıklık tahriş ne kadar sürede geçiyor , sivilce yada yara oldumu oralarda, birde gitmeden önce ilk seans için oraları jiletlemek mi gerekiyor. bana kısaca bilgi verebilirmisiniz zahmet olmazsa.

Ben de çene bölgem için bir seans iğneli epilasyona gittim. Jiletlemek gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil.
Lazerde dediğiniz gibiymiş sanırım, kılların sert ve siyah olması için jiletletiyorlarmış.

Ben çenemdeki tüyleri daha önce hiç almamıştım, dokunulmamıştı yani. Direkt aldırdım iğneli epilasyonla.

Beklediğimden çok daha az acıdı. Aynı gün biraz kızarıklık oldu. Zaten antibakteriyel pudra falan sürmek gerekiyor üç gün boyunca. Sonra biraz kızarıklık ve çok hafif kabuklanma oldu. Ama 3-4 güne kadar geçti onlar da.

içimi rahatlattınız yüz bölgesi için lazere gitmeyi düşümüyorum çene altı özllikle ama o kadar çok farklı yorum var ki insan endişe ediyor.

ben bacaklarım ve kollarım için bahçelievler esta word e gidiyorum ,yüz için de aynı yeri düşünüyorum

arkadaşlar handan hanımın iletişim bilgilerini bilen varsa verebilirmi lütfen. anadolu yakasında iğneli epilasyon yaptırıp memnun kaldığınız başka bir yer varsa onlarıda söylermisiniz lütfen.

Selamlar, fikirlerinize ihtiyacım var.

Arkadaşlar kollarıma yaklaşık 4-5 aydır iğneli epilasyon yaptırıyordum. İlk başlarda gayet iyi dayanıyordum ancak tahammülüm azaldı sanırım artık emla ile bile hafif hafif hissetmeme rağmen en fazla 1.5 saat dayanabiliyorum Ve artık daha sık gitmem gerek çünkü yaz gelip güneş çıkmadan bitirmek istiyorum, leke kalmaması açısından. Her neyse soruma geleyim.

Bazı tıp merkezlerinde veya hastanelerde iğneli epilasyon yapılacak bölgeye uyuşturucu iğne yapıldığını duydum. Daha önce yaptıran var mı aramızda? Tavsiye ediyor musunuz? Kaç saat etkisini sürdürüyor ve gerçekten o bölgeyi hiç hissetmiyor musunuz? Tavsiye eder misiniz? Lütfen acilen yardımcı olun bana :18:

Merhaba,
Konuyu soyle bir okudum ve anladigim kadari ile Anadolu yakasinda Handan Hanim ve Cemile Hanim guvenilir uzmanlar.
Rics etsem bana Handan Hanim ve Cemile Hanimin iletisim bilgilerini alabilir miyim? Bu arada her iki yerde acaba genital bolgeye islem yapiyorlar mi?

şu an yeni gittiğiniz yer neresidir acaba?

kızlaaar ayrdım edin şuan canım çok yanıyor.koltuk altıma yaptırdım iğneli.çok acıdı iki gündür.hiçbirşey değdirmedim.şuan bi baktım içi iltihap dolu sivilceler olmuş ve çok canım yanıyor.madecossol sürdüm işe yarar mı yaa ne olur yardım edin geçer mi bunlar?

içimi rahatlattınız yüz bölgesi için lazere gitmeyi düşümüyorum çene altı özllikle ama o kadar çok farklı yorum var ki insan endişe ediyor.

yüz bölgesi için lütfen lazere gitmeyin. benim hem de arkadaşlarımın tecrübeleri ile sabittir. yüz için en temiz, etkili ve kalıcı sonuç iğneli epilasyonla alınır. iyi bir uzman bulun ve sabırlı olun. gerçekten sonuçları çok güzel.umarım en kısa zamanda probleminize çözüm bulursunuz :)

Herkese Merhaba, iğneli epilasyona başlamadan önce ben de sitelerden araştırma yapmış fikir edinmiştim,çok faydalı oluyor ben de paylaşmak istedim sizinle. İş yerime yakın diye Alsancak derimi tercih ettim önce.Pişman oldum tavsiye etmem kimseye. İlk nedenim ben lazer kesinlikle düşünmüyordum (çenem için gidiyorum) kıllarım yoğun olduğu için sürekli lazer yapalım diye ısrarlar,sanki zorla yapıyormuş gibi tavırlar hoşuma gitmiyordu .tabi bi de yeni başlamıştım çok tecrübem yoktu bu konuda meğer yeterli elektiği vermiyormuş öyle baştan savma yapıyormuş.3 kere gittim kıllarımda azalma olmadı sadece sararıyordu. Bi tuhaflık olduğunu anladım biraz daha araştırdım anladım elektriğin yetersiz olduğunu.Hemen başka bir yer aradım ve bornova hediye güzellik merkezini buldum zaten duymuştum metini 2 kere gittim.İlk gidişte daha yarı yarıya indi.Tavsiye edilir. Fiyat olarakta yarı yarıya düştü onuda belirteyim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…