İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

arkadaşlar ne olur sesimi duyun, bana bir yardım eli uzatın!
cindy güzellik merkezindeki yetkili hanımın ettiği yeminlere güvenerek yüz bölgesi için lazer paketi aldım. bitirme garantisi verdi ve maalesef parayı da peşin ödemiş bulundum. sadece 4 seans gitmeme rağmen favori kısmında sakallar oluşmaya başladı, üstelik nispeten daha ince olan tüylerim de siyahlaştı.

psikolojim alt üst olmuş durumda. yaklaşık 4 senedir her hafta yüzümü sir ağda ile alıyorum ve çıkmaları taş çatlasa 4 günü buluyor. bütün hayatımı yüzümdeki kıllar yönetiyor, bütün planlarım programlarımı sakallarımın çıkış gününe göre yapıyorum.

sizden ricam, istanbul sınırları içerisinde yüzde kalıcı iz bırakmayan bir iğneli eğilasyon uzmanı önermeniz. leke kalmasından ve gözenek genişlemesinden çok korkuyorum. ne olur reklam telaşına düşmeyin ve bana yardım edin! yeni üye olduğum için mesaj atarsanız çok sevinirim. mecidiyeköy'deki zeynep hanım hakkında da gidenlerden yorum bekliyorum. çok ama çok madurum. ağlayasım geliyor.

Son düzenleme:
Umayuma. senin için çok üzüldüm bence hiç denemediğimiz bir yerden paket almamalıyız. ben 4 yıldır aynı yere gidiyorum. ve yaptırdığım yerlerde kesinlikle bir iz kalmadı.göbek,bel,favori ve ensemi yaptırdım uzun yıllardır bu işi yapan bir hanımefendi zaten. bir arkadaşımın önerisiyle gitmiştim. iyiki de gitmişim:) sana orayı rahatlıkla önerebilirim bir kez daha magdur olmanı istemem. Bakırköyde capacitynin karşısındaki binada neka epilasyon merkezi var. esin hanım diye bir hanımefendi yapıyor...

Umayuma. senin için çok üzüldüm bence hiç denemediğimiz bir yerden paket almamalıyız. ben 4 yıldır aynı yere gidiyorum. ve yaptırdığım yerlerde kesinlikle bir iz kalmadı.göbek,bel,favori ve ensemi yaptırdım uzun yıllardır bu işi yapan bir hanımefendi zaten. bir arkadaşımın önerisiyle gitmiştim. iyiki de gitmişim:) sana orayı rahatlıkla önerebilirim bir kez daha magdur olmanı istemem. Bakırköyde capacitynin karşısındaki binada neka epilasyon merkezi var. esin hanım diye bir hanımefendi yapıyor...

4 yıl çok değilmi?:26:

merhaba, kocaeli de önerebileceğiniz bi yer var mı , bi iki yer denedim ama pek memnun kalmadım.

sevgili esines, mine_22, fragmann ve ceylan_ceylin. hepinize çok teşekkür ediyorum gösterdiğiniz ilgi için. buralarda benim çektiğimi çekmiş, beni anlayabilen insanlar olduğunu öğrenmek gerçekten içimi çok ferahlattı. size bir takım sorularım var ama sanırım şu 50 mesaj olayından dolayı geri dönüş yapamıyorum. umarım görürsünüz.

mine_22,
bahsettiğiniz yerde işlemi uygulattığınızda kabuk sorununuz oluyor muydu? oluyorduysa ne kadar zamana dökülüyordu? kılları çekilirken hissediyor muydunuz? güngören bana çok uzak ama değecekse deneyebilirim :KK43:

ceylan_ceylin,
handan hanımın hangi semtte çalıştığını söyleyebilir misiniz? sizde de kabuklanma oluyor muydu?

fragmann,
cemile hanım hangi semtte çalışıyor? lazer epilasyona gittiğim merkezde bana deliklere iğne girdiği için iğneli epilasyonun gözenekleri büyüttüğünü söylediler, beni bir güzel korkuttular. siz böyle bir sorun yaşadınız mı? sizin yüzünüz kaç ayda bitti?

esines,
dikkate alıp cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

canım kabuklanma cok olmadı ya pek bellı bıle deıl ben 1 seans yuzume yaptırdım sımdı bugun gene gıdıcem belkı kollarıma bıle yaptırırım 10 yıllk tecrubesı var bayann bır de paket prgrm aslnda ben ıgnelıde duymamıstm hıc ama yapıo olmaları daha ıyı btııs garantılı soncta onu da takstlendırırler dıe dusunuyorm ama genede sen bılrsn allah hepımıze yardımcı olsn zor ısler bnlr:KK43:

UMAYUMA çok iyi bir yerde yaptırırsan iz kalmıyo bende mersinde sadece iğneli epilasyon yapan ve bu işi 30 yıldır yapan bi yerde yaptırıyorum hiç bi iz yok.ama bi ara mersin dışında bir şehirdeydim kıllar da uzadığı için mecburen yaptırdım orda biraz iz kaldı ama koltuk altında kaldı bu iz.ben çene ve göğüs ucunuda yaptırıyorum ama aklınız varsa koltuk altını yaptırmayın çok acıyo bi de pahallı oluyor lazerde daha erken bitiyormuş
ama yüzünüze kesinlikle iğneli epilasyon yaptırın tabi ki göğüs ucuna sırtınıza falan da iğneli yaptırın.
mine -22 kol için paket programının ücreti ne kadar bi de çok acır gibime geliyo. hiç denedin mi

cnm koluma cok az bı bolgeye yaptrdım az bı denedım sora dedımkı lazerle azalsında öle koluma devam edıyım dedim ama yuzume 1 seans gırdım memnunum deneyımlı bı bayan ıns cabuk bıter:KK43:

KGamze
gölcükte bi yere gitttiğini yazmıştın önceki sayfalarda, memnunmusun? bi de yer ismi, telefon vs yazabilir misin
? kocaeli de iğneli epilasyon yaptıran yokmu :) ses çıkmıyor hiç. bu gidişle İstanbul a gidicem.

Göztepedeki Handan hnmın telefon vs bilgilerini verirseniz iyi olur :KK66:

kızlar hormonal bir bozukluk sebebıyle(ör:tiroid) tuylenme problemı olanlarınız tedavıye basladıktan ne kadar sure sonra epilasyona başladınız? nasıl sonuclar aldınız. deneyımlerınızı aktarmanız şahane olacak..

cocoon benim de tiroid sorunum var okadar da doktora gittim tüylenme konusunda bir şey diyen olmadı ki tüylenme sorunum da var :S
şimdi de lazere iğneliye başladım kadın doğuma da sordum sorun yok dendi gerçi kaç yıldır kullanıyorum ilaç normal durumda tirodim ama tüylenme etkisini ilkkez duyuyorum senden

arkadaşlar ne olur sesimi duyun, bana bir yardım eli uzatın!
cindy güzellik merkezindeki yetkili hanımın ettiği yeminlere güvenerek yüz bölgesi için lazer paketi aldım. bitirme garantisi verdi ve maalesef parayı da peşin ödemiş bulundum. sadece 4 seans gitmeme rağmen favori kısmında sakallar oluşmaya başladı, üstelik nispeten daha ince olan tüylerim de siyahlaştı.

psikolojim alt üst olmuş durumda. yaklaşık 4 senedir her hafta yüzümü sir ağda ile alıyorum ve çıkmaları taş çatlasa 4 günü buluyor. bütün hayatımı yüzümdeki kıllar yönetiyor, bütün planlarım programlarımı sakallarımın çıkış gününe göre yapıyorum.

sizden ricam, istanbul sınırları içerisinde yüzde kalıcı iz bırakmayan bir iğneli eğilasyon uzmanı önermeniz. leke kalmasından ve gözenek genişlemesinden çok korkuyorum. ne olur reklam telaşına düşmeyin ve bana yardım edin! yeni üye olduğum için mesaj atarsanız çok sevinirim. mecidiyeköy'deki zeynep hanım hakkında da gidenlerden yorum bekliyorum. çok ama çok madurum. ağlayasım geliyor.

umayumu merhaba
bende senin gittiğin yere lazer için gidiyorum bende netten bi paket almıştım ama yüz bölgesi için değil banada yüzüne yapalım demişlerdi ama ben öle olacağını bildiğim için yaptırmadım çünkü başıma gelmişti ama bence orası zaten kötü biyer lazerde de başarılı değiller bu benim fikrim paket bikaç seans sonra bitecek ve sadece tamamlamak için gidiyorum şuan hiç memnun kalmadım ve bunuda söledim çalışanlarıda çok ilgisiz neyse ben de yüzüm için handan hanıma gidiyorum ceylin önermişti ben memnunum tabi bunlar göreceli şeler istersen bi deneyebilirsin
bende kabuklanma oldu ama hemen geçiyor artı çok kötüde bir görüntüsü yok izde kalmadı şuan yüzümde bayağa azalma var ben hiç beklemeden iyi iğneli epilasyon yapan birine başla ben erkenden başlamadığıma çok pişman oldum hep çok acıyor diye gözümü korkuttular acıyor ama abartıldığı gibi değil
inşallah kurtulursun kısa sürede

umayumu merhaba
bende senin gittiğin yere lazer için gidiyorum bende netten bi paket almıştım ama yüz bölgesi için değil banada yüzüne yapalım demişlerdi ama ben öle olacağını bildiğim için yaptırmadım çünkü başıma gelmişti ama bence orası zaten kötü biyer lazerde de başarılı değiller bu benim fikrim paket bikaç seans sonra bitecek ve sadece tamamlamak için gidiyorum şuan hiç memnun kalmadım ve bunuda söledim çalışanlarıda çok ilgisiz neyse ben de yüzüm için handan hanıma gidiyorum ceylin önermişti ben memnunum tabi bunlar göreceli şeler istersen bi deneyebilirsin
bende kabuklanma oldu ama hemen geçiyor artı çok kötüde bir görüntüsü yok izde kalmadı şuan yüzümde bayağa azalma var ben hiç beklemeden iyi iğneli epilasyon yapan birine başla ben erkenden başlamadığıma çok pişman oldum hep çok acıyor diye gözümü korkuttular acıyor ama abartıldığı gibi değil
inşallah kurtulursun kısa sürede

cindy güzellik merkezi'nin müşterilerine gösterdiği ilgi, ancak parasını alıncaya kadardır. daha sonra randevu alabilmek için bile bin dereden su getirebilecek duruma düşersiniz. işlemi uygulayan hanımları da çok yoğun olarak çalıştırdıklarından, kimsenin nazını çekemez konumdalar. bir tanesi bana '15 dakika boşluğumuz olursa o esnada yemek yiyebiliyoruz. onun dışında yemek molamız bile yok.' demişti. bilemiyorum artık, ben hanımın yalancısıyım. bir allah'ın kulu beni uyarmadı 'yüzünüze lazer değdirmeyin' diye. sanırım kullandıkları teknoloji de lazer değil ayrıca. şu IPL miydi neydi, ondan yapıyorlar yanlış anlamamışsam.

bugün hem cemile hanım ile hem de handan hanım ile görüştüm. ikisi de son derece güven verici geldiler bana. handan hanım 'yüzünü bir seansta bitirebiliriz eğer dayanabilirsen' dedi. (tabii burda bir seanstan kastım, bir tur: yani yüzdeki tüm kılları bir seansta epile etme işlemi.) özlem8381, sen de öyle bir seferde tüm yüzünü mü yaptırıyorsun? öyle yaptırırsam çok kabuklanma olmaz mı? senin ilk seansından kaç gün sonra tüylerin çıkmaya başlıyordu?

fragmann ve ceylin çok teşekkür ederim ikinize de. tavsiye ettiğiniz isimler gerçekten güven verici hanımlardı.

cocoon benim de tiroid sorunum var okadar da doktora gittim tüylenme konusunda bir şey diyen olmadı ki tüylenme sorunum da var :S
şimdi de lazere iğneliye başladım kadın doğuma da sordum sorun yok dendi gerçi kaç yıldır kullanıyorum ilaç normal durumda tirodim ama tüylenme etkisini ilkkez duyuyorum senden

sawdust belki de yanlış kullanmışımdır. şöyle bir durum var böbrek üstü bezleri ve özellikle yumurtalıklarla tiroid bezlerinin organize çalışması gerekiyor. biri diğerini de etkiliyor. ben pcosla öğrendim ilk durumumu sonra bi de tiroid çıktı. testlerini yaptırmışsındır sanırım kadın hastalıkları bölümünde. onlar değerleri görünce endokrinolojiye yönlendirdiler beni. prolaktin değerin belki yuksektı.
ne durumdasın peki işe yarıyor mu epilasyon? yani tedaviye baslamadan epilasyon yaptırsam sanki yeniden de çıkabilir gibi bir algı oluştu bende. hormonlar aynı durumunu devam ettiriyor olacaklar cunku. diğer yandan da iğneli kökünden alıyor tüyleri. tedbiri elden bırakmamakta yarar var yine de :)

cindy güzellik merkezi'nin müşterilerine gösterdiği ilgi, ancak parasını alıncaya kadardır. daha sonra randevu alabilmek için bile bin dereden su getirebilecek duruma düşersiniz. işlemi uygulayan hanımları da çok yoğun olarak çalıştırdıklarından, kimsenin nazını çekemez konumdalar. bir tanesi bana '15 dakika boşluğumuz olursa o esnada yemek yiyebiliyoruz. onun dışında yemek molamız bile yok.' demişti. bilemiyorum artık, ben hanımın yalancısıyım. bir allah'ın kulu beni uyarmadı 'yüzünüze lazer değdirmeyin' diye. sanırım kullandıkları teknoloji de lazer değil ayrıca. şu IPL miydi neydi, ondan yapıyorlar yanlış anlamamışsam.

bugün hem cemile hanım ile hem de handan hanım ile görüştüm. ikisi de son derece güven verici geldiler bana. handan hanım 'yüzünü bir seansta bitirebiliriz eğer dayanabilirsen' dedi. (tabii burda bir seanstan kastım, bir tur: yani yüzdeki tüm kılları bir seansta epile etme işlemi.) özlem8381, sen de öyle bir seferde tüm yüzünü mü yaptırıyorsun? öyle yaptırırsam çok kabuklanma olmaz mı? senin ilk seansından kaç gün sonra tüylerin çıkmaya başlıyordu?

ben handan hanımla yüz için 1 saat çalışıyorum ama 1 saatte bile hepsi bitmiyor bu senin isteğine ve sabrına bağlı istersen 3 saatte çalışabilir ama bence 1 saatten fazla çalıştırma çünkü ilk gün bayağa kızarıyor 2. günden sonra kızarıklığı geçiyor sonra minik benekler halinde çok ufak ama, noktalar oluşuyor iyileşmeye yakın kaşınmalar oluyor kabuklanma gözünü çok rahatsız etmez şöle bir tavsiye verebilirim 1-2 gün sonra çok gözüne batarsa ten rengi pudra sür ben çalıştığım için mecburen sürüyorum bi yan etkisi olmadı ama aslında sadece beyaz pudra veya bepanten tavsiye ediliyor
şimdi ben bunları yazıyorum ama kişiden kişiyede değişiyor benim 1 saatte bitmemesinin nedeni ayva tüylerimide detaylı aldırıyorum
tüylerin nekadarda çıktığını tam olarak sölemeyemem çünkü bazıları hiç çıkmıyor ama en erken 1 ay sonra çıkar çıkacak olursa oda ilk senansdan sonrakiler. mesela bir yerde kalın bir kılım vardı o 2. akımdan sonra hiç gelmedi kalın olduğu için gelemediğini farkediyorum aklına takılan başka bişery olursa yine sorabilirsin:KK49:

X