İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

ben handan hanımla yüz için 1 saat çalışıyorum ama 1 saatte bile hepsi bitmiyor bu senin isteğine ve sabrına bağlı istersen 3 saatte çalışabilir ama bence 1 saatten fazla çalıştırma çünkü ilk gün bayağa kızarıyor 2. günden sonra kızarıklığı geçiyor sonra minik benekler halinde çok ufak ama, noktalar oluşuyor iyileşmeye yakın kaşınmalar oluyor kabuklanma gözünü çok rahatsız etmez şöle bir tavsiye verebilirim 1-2 gün sonra çok gözüne batarsa ten rengi pudra sür ben çalıştığım için mecburen sürüyorum bi yan etkisi olmadı ama aslında sadece beyaz pudra veya bepanten tavsiye ediliyor
şimdi ben bunları yazıyorum ama kişiden kişiyede değişiyor benim 1 saatte bitmemesinin nedeni ayva tüylerimide detaylı aldırıyorum
tüylerin nekadarda çıktığını tam olarak sölemeyemem çünkü bazıları hiç çıkmıyor ama en erken 1 ay sonra çıkar çıkacak olursa oda ilk senansdan sonrakiler. mesela bir yerde kalın bir kılım vardı o 2. akımdan sonra hiç gelmedi kalın olduğu için gelemediğini farkediyorum aklına takılan başka bişery olursa yine sorabilirsin:KK49:

ya biliyorum çok şey soruyorum kızlar ama, hiç bilgim yok bu konuda kusura bakmayın.
1. kabuklar oluşmazdan önce pudra, fondöten vs sürmek cilde zarar vermez mi? leke oluşturmaz mı?
2. kabuklar oluştuktan sonra sürülmesi tavsiye edilen bepanten, ozon yağı vs gibi ürünler, kabukları yumuşatmaz mı? yumuşayan kabuk düşerse leke kalır diye korkuyorum. sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?

bu leke oluşumundan o kadar çekiniyorum ki, kabuk oluştuğunda yüzümün kabuklu yerlerini hiç yıkamamayı, oralara su değdirmemeyi falan düşünüyorum. ola ki su kabuğu yumuşatır da vaktinden önce düşer diye.

ya biliyorum çok şey soruyorum kızlar ama, hiç bilgim yok bu konuda kusura bakmayın.
1. kabuklar oluşmazdan önce pudra, fondöten vs sürmek cilde zarar vermez mi? leke oluşturmaz mı?
2. kabuklar oluştuktan sonra sürülmesi tavsiye edilen bepanten, ozon yağı vs gibi ürünler, kabukları yumuşatmaz mı? yumuşayan kabuk düşerse leke kalır diye korkuyorum. sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?

bu leke oluşumundan o kadar çekiniyorum ki, kabuk oluştuğunda yüzümün kabuklu yerlerini hiç yıkamamayı, oralara su değdirmemeyi falan düşünüyorum. ola ki su kabuğu yumuşatır da vaktinden önce düşer diye.

1-kabuk olmadan önce sürmen lazımki o bölge terlemesin ve sulanmasın
2-krem...gibi şeyler kabukları yumuşatıyo ve olması gereken zamandan önce döküyo böylece kabuğun altı iyileşmemiş olduğu için altından kırmızı lekeler çıkıyor meydana
ve bu lekeler çok uzun sürede iyileşiyo

ben epilasyon sonrası günde 2 kere filan bolca pudra sürüyorum.böylece iyice kuruyo orası ve eğer kaşımazsam ellemezsem güzelce kendi halinde dökülüyo ve hiç iz kalmıyo

mesela koluma ilk seansa 2 sene önce gitmiştim.uyku arası bi bölgeyi farkında olmadan kaşıdım ve o bölgenin lekesi hala duruyo.ama diğer ellemediğim yerler hep iyileşti

1-kabuk olmadan önce sürmen lazımki o bölge terlemesin ve sulanmasın
2-krem...gibi şeyler kabukları yumuşatıyo ve olması gereken zamandan önce döküyo böylece kabuğun altı iyileşmemiş olduğu için altından kırmızı lekeler çıkıyor meydana
ve bu lekeler çok uzun sürede iyileşiyo

ben epilasyon sonrası günde 2 kere filan bolca pudra sürüyorum.böylece iyice kuruyo orası ve eğer kaşımazsam ellemezsem güzelce kendi halinde dökülüyo ve hiç iz kalmıyo

mesela koluma ilk seansa 2 sene önce gitmiştim.uyku arası bi bölgeyi farkında olmadan kaşıdım ve o bölgenin lekesi hala duruyo.ama diğer ellemediğim yerler hep iyileşti

sürdüğünüz pudra beyaz pudra mı yoksa kozmetik amaçlı satılan kapatıcı pudralar mı? yüzünüze fırça ile mi uyguluyorsunuz yoksa elinizle ovalayarak mı?
bir de işlem uygulandıktan sonra iyileşmesi için her gün bepanten sürülmesi öneriliyormuş, siz kullanmıyorsunuz sanırım. bu iyileşme hızınızı uzatmadı mı? dışarı çıkmazdan önce güneş koruyucusu sürmek gerekiyormuş, siz kabukları yumuşatır diye onu da sürmüyor musunuz? kabuklarınız kaç günde dökülüyor?

hala 50 mesaja erişemediğim için özelden soramıyorum, kusura bakmayın.

sürdüğünüz pudra beyaz pudra mı yoksa kozmetik amaçlı satılan kapatıcı pudralar mı? yüzünüze fırça ile mi uyguluyorsunuz yoksa elinizle ovalayarak mı?
bir de işlem uygulandıktan sonra iyileşmesi için her gün bepanten sürülmesi öneriliyormuş, siz kullanmıyorsunuz sanırım. bu iyileşme hızınızı uzatmadı mı? dışarı çıkmazdan önce güneş koruyucusu sürmek gerekiyormuş, siz kabukları yumuşatır diye onu da sürmüyor musunuz? kabuklarınız kaç günde dökülüyor?

hala 50 mesaja erişemediğim için özelden soramıyorum, kusura bakmayın.

- utalk antibakteriyel pudra sürmen lazımki hem mikropta kapmasın.
- pudrayı hafifçe işlem yapılan yere elimle sürüyorum.fırça ile olursa kaşıntı yapar.kabuklar tahriş olur
- bol pudra sürünce zaten kabuklar çabuk dökülüyo.ondan sonra deri iyileşsin diye bepanthen sürebilirsin.enaz 6-7 epilasyon uzmanına gittim.hiçbiri bepanteni kabuklara önermiyor.
- yüz bölgesi zaten yaz aylarında kesinlikle yapılmaz.kış döneminde yaptırıncada hafif güneş koruyucu sürmek gerek.
- 2 sene önce k.altıma tatil öncesi yaptırdım.tatilde okadar güneş koruyucu sürmeme rağmen 2 yerde leke kaldı.
- kabuklar 10 güne kadar dökülüyor.
- kabuk dökülme sonrası bölgeye bol peeling yapmak derinin yenilenmesini hızlandırıyor

off ne çok bilgeçlik yapmışım he:KK52::KK52:

- utalk antibakteriyel pudra sürmen lazımki hem mikropta kapmasın.
- pudrayı hafifçe işlem yapılan yere elimle sürüyorum.fırça ile olursa kaşıntı yapar.kabuklar tahriş olur
- bol pudra sürünce zaten kabuklar çabuk dökülüyo.ondan sonra deri iyileşsin diye bepanthen sürebilirsin.enaz 6-7 epilasyon uzmanına gittim.hiçbiri bepanteni kabuklara önermiyor.
- yüz bölgesi zaten yaz aylarında kesinlikle yapılmaz.kış döneminde yaptırıncada hafif güneş koruyucu sürmek gerek.
- 2 sene önce k.altıma tatil öncesi yaptırdım.tatilde okadar güneş koruyucu sürmeme rağmen 2 yerde leke kaldı.
- kabuklar 10 güne kadar dökülüyor.
- kabuk dökülme sonrası bölgeye bol peeling yapmak derinin yenilenmesini hızlandırıyor

off ne çok bilgeçlik yapmışım he:KK52::KK52:

dedikleriniz aklıma yattı ama 10 gün kabuklanma için çok uzun bir süre. on gün boyunca kursta, okulda, işyerinde o şekilde dolaştığımı hayal edemiyorum :KK43:( bir de konuştuğum yerler normalde yazın yüz yapmadıklarını, ama kıştan başlanmışsa yazın gelmemin sorun olmayacağını söylediler. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

dedikleriniz aklıma yattı ama 10 gün kabuklanma için çok uzun bir süre. on gün boyunca kursta, okulda, işyerinde o şekilde dolaştığımı hayal edemiyorum :KK43:( bir de konuştuğum yerler normalde yazın yüz yapmadıklarını, ama kıştan başlanmışsa yazın gelmemin sorun olmayacağını söylediler. siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

yüz bölgesi hassas bi bölge.daha düşük frekansla yapılacağı için çok kabuk olmaz.dışarı çıkarken hafif makyaj pudrası sürersin.sen tüm yüzmü yaptıracaksın.eğer öyleyse başlamak için geç kalmışsın .ama yüzde faul,çene filansa yaptıracağın çok dikkat çekmez.

su değdirme olayıda zaten 2 gün su değmemesi gerekiyor.sonrasındada su değidirdikten sonra bol pudra sürcen

yüz bölgesi hassas bi bölge.daha düşük frekansla yapılacağı için çok kabuk olmaz.dışarı çıkarken hafif makyaj pudrası sürersin.sen tüm yüzmü yaptıracaksın.eğer öyleyse başlamak için geç kalmışsın .ama yüzde faul,çene filansa yaptıracağın çok dikkat çekmez.

evet geç kaldım maalesef. zurnanın zırt dediği yer 2012'nin şubat ayına denk geldi. alın ve bıyık hariç tüm yüzümü yaptırmayı istiyorum. favori ve çene ucunda sert sakal tipi kıllanmalar var. yüzümün diğer yerleri de ince fakat siyah tüylü, halıflex gibi resmen. sir ağda ile aldığımda cildim resmen bir ton açılıyor. en azından hazirana kadar insan içine çıkacak hale geleyim, çene-favori gitsin, ona da razıyım. hasbel kader bir erkek arkadaşı edindim, adamı 1 metreden yakınıma yaklaştıramıyorum. farkedecek diye ödüm kopuyor :KK43:(

evet geç kaldım maalesef. zurnanın zırt dediği yer 2012'nin şubat ayına denk geldi. alın ve bıyık hariç tüm yüzümü yaptırmayı istiyorum. favori ve çene ucunda sert sakal tipi kıllanmalar var. yüzümün diğer yerleri de ince fakat siyah tüylü, halıflex gibi resmen. sir ağda ile aldığımda cildim resmen bir ton açılıyor. en azından hazirana kadar insan içine çıkacak hale geleyim, çene-favori gitsin, ona da razıyım. hasbel kader bir erkek arkadaşı edindim, adamı 1 metreden yakınıma yaklaştıramıyorum. farkedecek diye ödüm kopuyor :KK43:(

moralini bozma.benimde seneler önce horman dengem bozulmuştuta biranda yüzüm kıllanmıştı.1 sene sir yaptırdıktan sonra iğneli yaptırmıştım.ama bikerede tüm yüze değilde bölge bölge.önce faulleri hallettim.sonra çene.sonra kaş üstü ve kaş arası
sonuç 8 senedir çokçok rahatım.
sende bölge bölge yaptır.bi bölge iyileşsin sonra diğerine geç.çok kabuk olmaz.

moralini bozma.benimde seneler önce horman dengem bozulmuştuta biranda yüzüm kıllanmıştı.1 sene sir yaptırdıktan sonra iğneli yaptırmıştım.ama bikerede tüm yüze değilde bölge bölge.önce faulleri hallettim.sonra çene.sonra kaş üstü ve kaş arası
sonuç 8 senedir çokçok rahatım.
sende bölge bölge yaptır.bi bölge iyileşsin sonra diğerine geç.çok kabuk olmaz.

epilasyondan sonra kabuklar döküldükten sonra kahverengi leke oldu mu olduysa ne kadar sürede geçti bide nerede yaptırdın

epilasyondan sonra kabuklar döküldükten sonra kahverengi leke oldu mu olduysa ne kadar sürede geçti bide nerede yaptırdın

kabuklar kendi halinde dökülürse leke olmuyor.ama biyere takılırsa yada kaşınıp dökülürse ozaman leke oluyor.
benim yüz ve bacak bölgemde leke yok,ama kolumun bazı yerlerinde farkında olmadan kaşıdığım için lekeler var.gerçi lekeler pleeng ve bepntenle geçiyor ama zaman alıyor

canım benimmm sen en kötülerine rastlamışsın sanırımmm..bende,iğnelide var olan çukurlar bile kapandı:KK39:
onun için buralarda deneyimi olan arkadaşlardan yardım aldık. allahıma bin şükür,tüyüm nerdeyse bitti ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.
allah sana kolaylık versin:KK50:

Siz kime gittiniz yerini ve bilgilerini mesaj atar mısınız? Ayrıca leke problemi olmadı ben daha önce koluma yaptırdım ve 2 aya yakın oldu hala kahverengi lekeler bir türlü geçmedi:KK43: malesef. Bidaha aynı uzmana gitmek istemiyorum ama başka uzman bulmam lazım yardımcı olursanız sevinirim...

kollarımda, lazerden arta kalanlara yapırdım ama iz falan kalmadıki? 10 günde hepsi geçmesi lazım gibi. seans öyle belli olmuyor.herkesin değişik tüy oranı.hepimizde aynı sayıda çıktığını zannetmiyorum.
en önemlisi olan kreme gelince, açıkçası ben birşey sürmüyorum dostum. :KK19:iyileşiyor kendi kendine.:KK76:
bunları , yaptırdığın uzmana sorsan daha doğru bilgilr alırsın hem:KK34:

Hangi uzmana yaptırdınız acaba ve hiç mi iz kalmadı kolda

handan hanıma yaptırdım. hiç biyerimde kalmadı iz.niye kalsınki?

ceylan_ceylin, handan hanıma gittim. iğne uyguladığı yer önce kabardı, sonra böyle pütür pütür kabarık oldu. nasıl anlatsam, sanki böyle ufacık ufacık sivilceler gibi düşün, ama sivilce gibi yumuşak değil sert kabartılar. bunlar normal midir? sende de oluyor muydu ilk günler? acaba kabuklanmanın belirtileri de ben mi abartıyorum? çünkü gidenler, ilk günden kabuk oluşmadığını söylemişti.

bu arada cemile hanım'a da gidip deneme atışı yaptırdım. onun yaptığı tarafta böyle bir pütürlenme yok, sadece genel bir kızarıklık var.

lakin cemile hanım da 5-6 tel kıl çekti ve iğne parası olarak 20tl talep etti. bu bana çok geldi açıkcası. halbuki handan hanım hiç para almadan deneme yapmıştı (15-16 kök çalıştı) ve iğneyi de bana hediye etmişti. bu arada her ikisi de izole iğne dedikleri bir şey kullanıyorlar. aynı iğne yani. altın ya da gümüş değil.

bunun dışında ikisi de son derece güvenilir hanımlar ve epilasyon yaptıkları yer de gayet hijyenik.

ceylan_ceylin, handan hanıma gittim. iğne uyguladığı yer önce kabardı, sonra böyle pütür pütür kabarık oldu. nasıl anlatsam, sanki böyle ufacık ufacık sivilceler gibi düşün, ama sivilce gibi yumuşak değil sert kabartılar. bunlar normal midir? sende de oluyor muydu ilk günler? acaba kabuklanmanın belirtileri de ben mi abartıyorum? çünkü gidenler, ilk günden kabuk oluşmadığını söylemişti.

yok kabuklanma olamaz.kabarıklıktır o. yeni ya ondan.

X