İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

balıkesirde yaptıran var mı bende yaptırmak istiyorum iğneli epilasyon ama guvenilir bir yer bilmiyorum

kızlar reklam ya da değil bunları tartışmak yersiz, reklam olduğunu düşünseniz bile gül hanım deneme seansı yapıyor gidin görün, böylece hakikaten anlamış olursunuz. evet kabul ediyorum, sanırım fanatik müşterileri var, insan acaba diyor anlıyorum seni angelnr ama deneme seansından sonra gördüm ki hakikaten gül hanım çok özverili ve iyi bir uzman, karın bölgemde küçük bir alana deneme yapmıştık, o bölgedeki tüyler %50 incelerek çıktı, bir seans daha gidebilsem belki bitecekti. ayrıca gül hanım olmayacak bölgeye de burası olmaz diyor, ticari amaçlar gütmüyor, keşke avrupa yakasında olsaydı da gidebilseydim.

gül abbasoğlu kendi merkezini açtı gidin görün hijyenmi değilmi anlarsınız
çok da hijyenik çalışıyor burada son zamanlarda bir kaç kişinin reklamı döne dolaşa yapılıyor kimse onlara çıkıp reklam yapıyorsunuz demiyor neden insanları karalamaya çalışıyorsunuz isteyen gider dener korkunuz gidenler memnun kalıcak diyemi haklısınız korkmakta bi kaç kişi kapmaya bakın burda belki gelirler size herkesin aklı var fikri var kimi kandırıyorsunuz aylardır forumda kimlerin reklamı yapıldığı belli bakın bakalım yazılan gül abbasoğlumu yoksa burda adı geçen 2 isimmi neden acaba bu hırs.

çok da hijyenik çalışıyor burada son zamanlarda bir kaç kişinin reklamı döne dolaşa yapılıyor kimse onlara çıkıp reklam yapıyorsunuz demiyor neden insanları karalamaya çalışıyorsunuz isteyen gider dener korkunuz gidenler memnun kalıcak diyemi haklısınız korkmakta bi kaç kişi kapmaya bakın burda belki gelirler size herkesin aklı var fikri var kimi kandırıyorsunuz aylardır forumda kimlerin reklamı yapıldığı belli bakın bakalım yazılan gül abbasoğlumu yoksa burda adı geçen 2 isimmi neden acaba bu hırs.[/QU

Ben de formun son bir kaç aydır reklamdan arındığını düşünüyorum. Daha önceden yapılan reklamlar sayesinde, işini gerçekten bilmeyen, konuda tecrübesiz ve maddi kaygı beklentisi olan uzmanların fazlası ile reklamı yapıldı. Ben de o "meşhur" "işini çok iyi yapan" iki uzmana gittim ve hala izlerini taşıyorum. Bu sebeple bırakın reklam yapmayı, kafa karıştırmayı insanlar tecrübesini anlatıp, yönlendirici olsunlar. Gördüğünüz gibi tecrübe edinen insanlar ve o tecrübeler doğrultusunda yönlendirilip derdine çare bulanlar, hiçbir şekilde şikayetçi değil. Şu anda forumda söylenen iki isimden de herkes memnun. Ben de önceki kafa karışıklığımdan ve yüzümdeki izlerin yarattığı psikolojik bozukluktan ve tabi ki tüylerden şu anda reklamı yapıldığını düşündüğünüz bir uzman sayesinde kurtuldum. Sizden ricam, memnunsanız memnunun deyin ve kimseyi reklam yapmakla yaftalamayın. Ha öyle düşünüyorsanız, buyurun gidin ve uzman nasıl oluyormuş görün derim. sağlıcakla kalın.

çok da hijyenik çalışıyor burada son zamanlarda bir kaç kişinin reklamı döne dolaşa yapılıyor kimse onlara çıkıp reklam yapıyorsunuz demiyor neden insanları karalamaya çalışıyorsunuz isteyen gider dener korkunuz gidenler memnun kalıcak diyemi haklısınız korkmakta bi kaç kişi kapmaya bakın burda belki gelirler size herkesin aklı var fikri var kimi kandırıyorsunuz aylardır forumda kimlerin reklamı yapıldığı belli bakın bakalım yazılan gül abbasoğlumu yoksa burda adı geçen 2 isimmi neden acaba bu hırs.[/QU

Ben de formun son bir kaç aydır reklamdan arındığını düşünüyorum. Daha önceden yapılan reklamlar sayesinde, işini gerçekten bilmeyen, konuda tecrübesiz ve maddi kaygı beklentisi olan uzmanların fazlası ile reklamı yapıldı. Ben de o "meşhur" "işini çok iyi yapan" iki uzmana gittim ve hala izlerini taşıyorum. Bu sebeple bırakın reklam yapmayı, kafa karıştırmayı insanlar tecrübesini anlatıp, yönlendirici olsunlar. Gördüğünüz gibi tecrübe edinen insanlar ve o tecrübeler doğrultusunda yönlendirilip derdine çare bulanlar, hiçbir şekilde şikayetçi değil. Şu anda forumda söylenen iki isimden de herkes memnun. Ben de önceki kafa karışıklığımdan ve yüzümdeki izlerin yarattığı psikolojik bozukluktan ve tabi ki tüylerden şu anda reklamı yapıldığını düşündüğünüz bir uzman sayesinde kurtuldum. Sizden ricam, memnunsanız memnunun deyin ve kimseyi reklam yapmakla yaftalamayın. Ha öyle düşünüyorsanız, buyurun gidin ve uzman nasıl oluyormuş görün derim. sağlıcakla kalın.

hangi uzmana gidyorrsunuz acaba
iğneli epilasyon yapan bir doktor merkezi varmış ama hiç bir fikrim yok nasl yaptkları hakkında doktorun adı dilek bahçekapılı yıldırım burada giden arkadaşlar varmı sizce nasldır arkadaşlar yakın olması da bi avantaj ama yinede içimden acaba diyorum doktor olması içimi rahatlatıyo ama ne yapsam bilmiyorum yardmı olun lütfen biraz cesarete ihtiyacım var

hangi uzmana gidyorrsunuz acaba
iğneli epilasyon yapan bir doktor merkezi varmış ama hiç bir fikrim yok nasl yaptkları hakkında doktorun adı dilek bahçekapılı yıldırım burada giden arkadaşlar varmı sizce nasldır arkadaşlar yakın olması da bi avantaj ama yinede içimden acaba diyorum doktor olması içimi rahatlatıyo ama ne yapsam bilmiyorum yardmı olun lütfen biraz cesarete ihtiyacım var

En kolay cevabı yine kendiniz bulursunuz. Gidip herhangi bir bölgenize (yüzünüz hariç) deneme atışı yaptırın ve sonucu kendiniz görün. Ben doğrumu bu şekilde buldum. Korkarak, geri adım atarak hiçbir şey elde edemezsiniz. Kim bilir belki de çok memnun kalacaksınız ve derdinize derman olacak. Gidin, deneyin ve güzel haberlerinizi verin. :)

ben uzmanın nasıl olduğunu biliyorum sizden tavsiye alamam hiç gerek yok nasıl reklam yapılmıyor telefonlar özellerde uçuşuyor sizin dediklerinizi ben yaşamadım benim gibi gül abbasoğlundan memnun olan bir sürü insan olduğunu biliyorum bir kaç kişi toplanıp istediğini yazıyor diye size inanıcak değilim evde çalışan birinede güvenip gidemem ne kadar yasal çalışıyor bilemem ben öyle şeylerden korkarım başımı derde sokamam allah korusun istediğiniz yere gidin size bişey diyemem benide ilgilendirmez ama burda kimseyi karalayamazsınız o zaman sizde karalamayın kimseyi gül abbasoğlundanda çok fazla memnun olan var siz yazıyorsunuz diye vazmı geçiceklerini sanıyorsunuz ona buradan değil büyük merkezlerden tavsiyeyle doktorlar lazerden sonrası için hastalarını yolluyorlar doktorlar beğenmese niye tavsiye etsinler daha fazla bişey diyemicem sonra oralarada el atarsınız burası yetmeyebilir belki iyi günler dilerim.

En kolay cevabı yine kendiniz bulursunuz. Gidip herhangi bir bölgenize (yüzünüz hariç) deneme atışı yaptırın ve sonucu kendiniz görün. Ben doğrumu bu şekilde buldum. Korkarak, geri adım atarak hiçbir şey elde edemezsiniz. Kim bilir belki de çok memnun kalacaksınız ve derdinize derman olacak. Gidin, deneyin ve güzel haberlerinizi verin. :)

haklısınız umarım memnun kalırım :)) sanırım bbiraz fazla korkuyorum ama deneme yaptırmam gerekiyor inş bende güzel haberler verebilirm ve sizin gibi güzel sonuçlar alırım

ay bu sohbete çok güldümmm:KK9:
cemile ve handan hanımda rahatsız olmuş birileri:KK33:
karşılıklı al takke ver külah yapmışlar:KK50:
burada herkes bir saygı ve yardımlaşmayla sohbet ederken,onlar çok sinirlenmişler. gül hanımın adı sayfalar önce geçmiş, onlar planlarını yapmışlar güzelll:KK15:
nedense profesyonel şekilde bide reklamdan bahsetmişler. ben bunların müşteri olduğuna zerre kadar inanırmıyım peki? tabiki hayır..bir müşteri memnuniyetini anlatır.hırs yapmaz..biz anladık sıkıntının ne olduğunu kızlar :KK34:

ayrıca gül hanım, adımı soyadımı bütün olarak veremeyeceğim ama..soyadım yılmaz ve hala izlerinizi taşıyorum aradada size saygılarımı sunuyorum.siz bilirsiniz şimdi kim olduğumu :KK42:

valla bende handan hanıma tesadüfen gittim hatta nette adınız dolaşıyor deyince okadar şaşırdıki anlatamam:)
ayrıca ben onun yeni müşterisiyim ve memnunum ben sadece memnun olduğun için insanlara yardım amaçlı yazdım çünkü benim gibi mağdur olan çok insan var bu siteden görünce bi denemek istedim denemek bedava arkadaşlar herkes herkezi deneyebilir diğer adı geçen insanları hiç bilmiyorum sadece bu sitede duydum adını bilmediğim içinde yorum yapmadım ama anladığım kadari ile gidip memnun kalmayanlar var onlarda doğal olarak tabiki yazacaklar burası paylaşım sitesi ama memnun olan arkadaşlarda olabilir onlarda olumlu yazar neden bukadar sinir yapılmış onuda anlamadım bence herkes tavsiye edilen yere gidip denesin ben denedim memnun kaldım herkese bu konuda bol şans çünkü bu konu gerçekten önemli işin içinde sağlık var.

ay bu sohbete çok güldümmm:KK9:
cemile ve handan hanımda rahatsız olmuş birileri:KK33:
karşılıklı al takke ver külah yapmışlar:KK50:
burada herkes bir saygı ve yardımlaşmayla sohbet ederken,onlar çok sinirlenmişler. gül hanımın adı sayfalar önce geçmiş, onlar planlarını yapmışlar güzelll:KK15:
nedense profesyonel şekilde bide reklamdan bahsetmişler. ben bunların müşteri olduğuna zerre kadar inanırmıyım peki? tabiki hayır..bir müşteri memnuniyetini anlatır.hırs yapmaz..biz anladık sıkıntının ne olduğunu kızlar :KK34:

bende size çok güldüm son noktayı ben koyarım der gibi reklamı yapan belli biri bişe aradımı kim hemen burda isim veriyor görüyoruz gül hanımın fazla müşteriye ihtiyacı yok anlaşılan sizin varki buraya pc nin başına oturtmuşlar sizi her iğneli epilasyon sorana ikamethınızı vericeksiniz nerdeyse sanki sizin yaptığınız reklamı kimse anlamıyor savunanlara bakın hele ne yaptığınız belli müşteri ayağına bekleyin kim arıyorsa verin adresi denesin dimi ya ne zararı var hırsı yapan sizsiniz aylardır herkesi yönlendirin biri gül hanıma gidicem deyince onada hırs yapın yok hijyen değil öyle değil böyle değil gayetde hijyen çalışıyor en azından kaçak çalışmıyor vergilerini devlete veriyor bende buna gülerim işte:KK9:

bende size çok güldüm son noktayı ben koyarım der gibi reklamı yapan belli biri bişe aradımı kim hemen burda isim veriyor görüyoruz gül hanımın fazla müşteriye ihtiyacı yok anlaşılan sizin varki buraya pc nin başına oturtmuşlar sizi her iğneli epilasyon sorana ikamethınızı vericeksiniz nerdeyse sanki sizin yaptığınız reklamı kimse anlamıyor savunanlara bakın hele ne yaptığınız belli müşteri ayağına bekleyin kim arıyorsa verin adresi denesin dimi ya ne zararı var hırsı yapan sizsiniz aylardır herkesi yönlendirin biri gül hanıma gidicem deyince onada hırs yapın yok hijyen değil öyle değil böyle değil gayetde hijyen çalışıyor en azından kaçak çalışmıyor vergilerini devlete veriyor bende buna gülerim işte:KK9:
demek bu işler böyle oluyor..gül hanımdan prim alıyorsunuz? aklıma bu gelmemişti:KK1:
iyi iş..anlaşıldı şimdi neden yardımcı olanlara sinirlendiğiniz..işinize taş koyduk demek:KK51:
ben sadece 2 kişiyi yönlendirdim burda kendi uzmanıma...bu kadarla patronunun işleri durduysa harbiden ben birdaha kimseye yardımcı olmam. güzellikle söylemen yeterli bu kadar çemkirmeyede, bayağılaşmayada gerek yoktu.:KK34:

üstelik dostum ,sen yanlış kişiye sarmışsın.gül hanım için hijyen değil yazanda ben değildim.hadi git birazda ona bulaş.:KK20:

ayrıca sizi bu bulaşmalarınızdan dolayı şikayet ettim bilginiz olsun. saygısızlık ve hırsınız yeter artık.bu bloğu çirkinleştiremeyeceksiniz.:KK19:

demek bu işler böyle oluyor..gül hanımdan prim alıyorsunuz? aklıma bu gelmemişti:KK1:
iyi iş..anlaşıldı şimdi neden yardımcı olanlara sinirlendiğiniz..işinize taş koyduk demek:KK51:
ben sadece 2 kişiyi yönlendirdim burda kendi uzmanıma...bu kadarla patronunun işleri durduysa harbiden ben birdaha kimseye yardımcı olmam. güzellikle söylemen yeterli bu kadar çemkirmeyede, bayağılaşmayada gerek yoktu.:KK34:

ben gül hanım değilim orda yanılıyorsun kendi yaptığınızı başkalarının üstüne atmayın lütfen asıl siz bulaşıyorsunuz niye bu kadar bulaşmanız anlayamadım doğrusu

ben gül hanım değilim orda yanılıyorsun kendi yaptığınızı başkalarının üstüne atmayın lütfen asıl siz bulaşıyorsunuz niye bu kadar bulaşmanız anlayamadım doğrusu
ya dostum yukarıyı oku. biz gül hanımla ilgili laf bile etmemişken daldın birden.ben seni ne tanırımki bulaşayım?

ayrıca seni şikayet ettim.yönetici yukardan başlayacaktır okumaya. niye saldırdığını ben bile bilmiyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/ignel...abbasogluna-igneli-epilasyon-yaptiranlar.html
bu linke girin...27.05.2010 tarihinde,bu paprikan, gül abbasoğlu adına başlık açmış:):):):)
yani 2 senedir gül abbasoğlu adına çalışan bir arkadaşımız kendisi.hemde yine bu sitede:):):)):
girin görün. paprikan, bundan sonra senin yerinde olsam, bu siteye girecek yüzüm olmaz. ama tabi her insanın utanç sınırı farklıdır.:KK34:

ayrıca seni şikayet ettim.yönetici yukardan başlayacaktır okumaya. niye saldırdığını ben bile bilmiyorum.

ben size yazmamıştım ki siz cevap vermişsiniz siz cevap verincede bende cevap vermek zorunda kaldım burda başka birine yazdım aslında keşke siz cevap yazmasaydınız bana çünki gül hanıma randevu alıpta gitmek isteyen bir bayana özellikle gitmesin diye artık bişey diyemedi hijyen değil dedi bende bildiğim gördüğüm bir şeyin aksine söylenmesine karşıyım çünki gerçekten gül hanımın müşterisiyim uzun bu foruma uzun zamandır girmemiştim girip öyle bir yazıyla karşılaşınca çok üzüldüm kim olsa aynı şeyi yapar bende bu forumdan buldum gül hanımı memnun olmak suçmu herkes kime isterse ona gider neden engellenmek ister anlamam. size gelince aslında tavrım size değildi hoş şeyler değil bunlar ki gül hanım hijyene çok önme verir biraz karalama olmuş burda o kişiden gül hanıma beni şikayet etmeniz neyi değiştirir ben reklam için burda olsam bu kadar zamandır boşmu dururdum bi düşünün siteye bile girmiyordum.

X