İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

http://www.kadinlarkulubu.com/ignel...abbasogluna-igneli-epilasyon-yaptiranlar.html
bu linke girin...27.05.2010 tarihinde,bu paprikan, gül abbasoğlu adına başlık açmış:):):):)
yani 2 senedir gül abbasoğlu adına çalışan bir arkadaşımız kendisi.hemde yine bu sitede:):):)):
girin görün. paprikan, bundan sonra senin yerinde olsam, bu siteye girecek yüzüm olmaz. ama tabi her insanın utanç sınırı farklıdır.:KK34:

neden açmıyayım herkes burda başlık açıyor burdaki başlıkları yöneticilermi açıyor yasakmı var isteyen istediği başlığı açar memnun kalmışım benim gibi gül abbasoğluna epilasyon yaptıranların yorumlarını paylaşmak nesi yanlış anlamadım iyisiyle kötüsüyle herkes yazmış benim yüzüm kızaracak hiç bir şey yok burada herkes girsin baksın paylaştığın için teşekkürler linki sayende herkes linki görüp giricek paylaşımlarıda okucak ne güzel işte herkes neler paylaşmış bilicek.

ben uzmanın nasıl olduğunu biliyorum sizden tavsiye alamam hiç gerek yok nasıl reklam yapılmıyor telefonlar özellerde uçuşuyor sizin dediklerinizi ben yaşamadım benim gibi gül abbasoğlundan memnun olan bir sürü insan olduğunu biliyorum bir kaç kişi toplanıp istediğini yazıyor diye size inanıcak değilim evde çalışan birinede güvenip gidemem ne kadar yasal çalışıyor bilemem ben öyle şeylerden korkarım başımı derde sokamam allah korusun istediğiniz yere gidin size bişey diyemem benide ilgilendirmez ama burda kimseyi karalayamazsınız o zaman sizde karalamayın kimseyi gül abbasoğlundanda çok fazla memnun olan var siz yazıyorsunuz diye vazmı geçiceklerini sanıyorsunuz ona buradan değil büyük merkezlerden tavsiyeyle doktorlar lazerden sonrası için hastalarını yolluyorlar doktorlar beğenmese niye tavsiye etsinler daha fazla bişey diyemicem sonra oralarada el atarsınız burası yetmeyebilir belki iyi günler dilerim.

Bakın hanımefendi burada kimse kimseyi karalamıyor, sadece insanlar iyi veya kötü deneyimlerini paylaşıyor. Fakat arada, insanlar bir bakıma geçimlerini sağlamak için, kendi reklamlarını yapıp veya yaptırıp birçok kişiyi mağdur duruma düşürüyorlar. Ben de yıllar önce o mağdurlar kervanına katılan biri olaraktan bu durumdan rahatsızlık duyuyorum. Bu forumdaki insanlar memnun veya memnun değillerse bunu sebepleri ile birlikte anlatıyorlar. Kimse yaşamadığı bir şeyi yaşadı gösteremez. Yani kısaca adı geçen hanımdan mağduriyet yaşamadılarsa bunu burada şizofrenik bir biçimde anlatamazlar. Kimsenin böyle bir derdi yok. Herkes burada derdine derman arıyor. Ayrıca buradaki insanları hiçbir delil sunmadan direkt olarak reklam yapmakla suçlamanız kişilik haklarına hakarettir. Sitenin verdiği karara da saygı duyarak, iletişiminizde ölçülü olmanızı öneririm, zira bunu kendime yapılan bir hakaret olarak da kabul görüyorum.

Son düzenleme:
Birşey soracağım...

Yüz için iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum.

Ortalama ne kadar sürede sonuç alınıyor?

Bir kaç seans mı gitmek gerekiyor yoksa 1-2 sene falan mı?

Bir de tüyler ne kadar sürede çıkıyor?
Offf fenalık geldi...Ağdayla aldıkca yüzüm sivilceleniyor:KK5:

bende yüzüme + vücuduma yyaptırıyorum yüzüme 7 ay olacak 3 haftada bi yaptırıyorum yüzüme çok sıktı bnm yüzümdeki tüyler şuan tek tük kaldı ayrıca bu süre zarfında vücudumda bitti sayılır şuan çok mutluyumm.eğerki kıl kökünü yüksek akım verip kıl iğneye yapışırsa o kıl bidaha çıkmıyor ha nasıl çıkar altta uyuyan kıllar vardır anca o şekilde çıkıyor kıllar.

koltukaltındaki kabuklar döküldükten sora kalan kızarıkımsı şeylerin geçmesi ne kadar süre alıyor kızlar...

valla yine aynı tartışmalar yine yeniden.sanırım bunlar benim gül hanımla ilgili bir arkadaşın yazdığı mesaja verdiğim cevap.bu nasıl iş valla anlamıyorum.biriyle ilgili iyi diyebiliyosun kötü diyemiyosun.deneyimim iyi değilse birileri rahatsız oluyo diye farklı mı yazıcazçtabiki herkes istediği yere gider.ama insanlar epilasyona başlamadan önce iyi kötü tüm deneyimleri duymak istiyor.paranızla zamanınızla rezil olmakta var sonunda.hele ki yüze yaptırıyorsanız

ayrıca kimseyi karalamıyorum gül hanım okuyorsa da bunlar da onun için kendi eksiklerini gidermek için fırsat.bu arada arkadaşım ilker yavrutürkün kuaför salonunda geçen sene gül hanıma epilasyona giderken ki faturalarımda duruyor.yani her halükarda oraya gittiğimi ispatlayabilirim.mesajlarım ve memnuniyetsizliğim sahte değil.en azından benim deneyimim bu.senin ki iyi ne mutlu sana harcadığın paranın ve zamanın karşılığını almışsın

Merhaba Arkadaşlar ,

Gül Abbasoğluna gidiyorum,arkadaşalarımda var giden ,1,5 yıl oldu ama bitti şükür kalmadı.Benim ara verdiğim gitmediğim ağda yada cımbızla aldığım zamanda oldu bu sebepten bitiş gecikti.
İlk başladığımda çenem ve favorilerim için bitirmek adına her hafta 50 dk çalışıyorduk ve 3 haftada tamamlamış oluyorduk çünkü insanın bütün kılları aynı anda çıkmaz bu gerçeği atlamayalım bu hafta aldığı değil 2. hafta aldığı.
1-2 ay sonra azaldı 2 haftada 1 e ,3 haftada bire düştü seans sayıları azaldı.seans süreleri kısaldı.Şu anda 1-2 ayda bir kontrol için uğrayorum.tek tük incelmiş ayva tüyü şeklinde olanlar var .

Gül hanımla yazında kışında çalıştım ,hatta epilasyon sonrası havuza gidip yüzdüm.kabuklanmada olmadı ,izde lekede hiçbir sorun yaşamadım ben.

Sorun yaşayan öncelikle sorun yaşadığı kişiyle görüşeli bence ,aldığınız mal bozuk çıkarsa satıcısına gider durumu anlatırız.Buradan hikyenik değil diyen arkadaşım neden Gül hanıma bunu söylememiş yada diğerleri .

Kalkılp uzun süre birine devam edip ondan sonra X bitirdi demenin manası yok ki etkisi ilk 6 ayda farkedilen bir uygulama herkesin cilt yapısı ,kıl yapısı farklı .

Ben vücudumun diğer yerlerine lazer yaptırdım,şuanda ayva tüyü gibi ve seyrek kaldı herkesin onlarca seans gittiği lazer bende 2 seansta bu etkiyi gösterdi ki epiderm e gidiyorum firmayıda bana tavsiye eden Gül hanımdır gel sana iğneli yapalım demedi.

Oradaki uzman bile şaşırdı bu kadar az seansta bu etkiyi göstermesine bir sorun yaşadığımızda önce sorunu yaşadığımız yerle konuşalım bilgilendirelim .

İnsanlar ekmek yiyor belkide bizim hatamız yada farklı bir sebebten sorun yaşıyor olabiliriz.

Biriyle ilgili tavsiye vermek onun hiçbir şeyini eksiltmez,ama kötülemek çok ciddi sonuçlar doğurabilir sağlam kanıtımız ve ispatımız olmadan karalamayalım ,faturalar sadece epilasyon yaptırdığınızı gösterir .

Gül Hanım abla gibidir ayrıca benim çok derdimi dinlemiş ,bana akıl vermiştir bunun için zaten hakkını ödeyemem , emeğine çok teşekkür ederim.
Elimizi vicdanımıza koyalım insanlar hakkında konuşurken .Özelliklede böyle herkesin çektiği bir soruna çözüm olan kişiler hakkında .

Hepinize ,mutlu ,huzurlu pazarlar dilerim .

Merhaba Arkadaşlar ,

Gül Abbasoğluna gidiyorum,arkadaşalarımda var giden ,1,5 yıl oldu ama bitti şükür kalmadı.Benim ara verdiğim gitmediğim ağda yada cımbızla aldığım zamanda oldu bu sebepten bitiş gecikti.
İlk başladığımda çenem ve favorilerim için bitirmek adına her hafta 50 dk çalışıyorduk ve 3 haftada tamamlamış oluyorduk çünkü insanın bütün kılları aynı anda çıkmaz bu gerçeği atlamayalım bu hafta aldığı değil 2. hafta aldığı.
1-2 ay sonra azaldı 2 haftada 1 e ,3 haftada bire düştü seans sayıları azaldı.seans süreleri kısaldı.Şu anda 1-2 ayda bir kontrol için uğrayorum.tek tük incelmiş ayva tüyü şeklinde olanlar var .

Gül hanımla yazında kışında çalıştım ,hatta epilasyon sonrası havuza gidip yüzdüm.kabuklanmada olmadı ,izde lekede hiçbir sorun yaşamadım ben.

Sorun yaşayan öncelikle sorun yaşadığı kişiyle görüşeli bence ,aldığınız mal bozuk çıkarsa satıcısına gider durumu anlatırız.Buradan hikyenik değil diyen arkadaşım neden Gül hanıma bunu söylememiş yada diğerleri .

Kalkılp uzun süre birine devam edip ondan sonra X bitirdi demenin manası yok ki etkisi ilk 6 ayda farkedilen bir uygulama herkesin cilt yapısı ,kıl yapısı farklı .

Ben vücudumun diğer yerlerine lazer yaptırdım,şuanda ayva tüyü gibi ve seyrek kaldı herkesin onlarca seans gittiği lazer bende 2 seansta bu etkiyi gösterdi ki epiderm e gidiyorum firmayıda bana tavsiye eden Gül hanımdır gel sana iğneli yapalım demedi.

Oradaki uzman bile şaşırdı bu kadar az seansta bu etkiyi göstermesine bir sorun yaşadığımızda önce sorunu yaşadığımız yerle konuşalım bilgilendirelim .

İnsanlar ekmek yiyor belkide bizim hatamız yada farklı bir sebebten sorun yaşıyor olabiliriz.

Biriyle ilgili tavsiye vermek onun hiçbir şeyini eksiltmez,ama kötülemek çok ciddi sonuçlar doğurabilir sağlam kanıtımız ve ispatımız olmadan karalamayalım ,faturalar sadece epilasyon yaptırdığınızı gösterir .

Gül Hanım abla gibidir ayrıca benim çok derdimi dinlemiş ,bana akıl vermiştir bunun için zaten hakkını ödeyemem , emeğine çok teşekkür ederim.
Elimizi vicdanımıza koyalım insanlar hakkında konuşurken .Özelliklede böyle herkesin çektiği bir soruna çözüm olan kişiler hakkında .

Hepinize ,mutlu ,huzurlu pazarlar dilerim .

oraya gittiğimi ispatlıyorum ama bu doğru söylediğim anlamına gelmiyor.niye çünkü memnun kaldım diyemiyorum.bu ne demek ya.memnun kaldığını söyle tavsiye et bi sıkıntı yok sorun yaşadıysan söyleme insanları karalamış olursun.böyle bir şey var mı.yalan söyleseydim karalamış olurdum ama maalesef gittim gördüm yaşadım memnun kalmadım.bu kadar basit.size neden memnun kaldınız yalan söylüyosunuz diyomuyuz hakkımızda yok.aynı şekilde burda kimsenin bu tarz cümleler sarfetmeyede hakkı yok.ayrıca benim gül hanımla ne konuşup ne konşmadığımı kim bilebilebilir bide bunla ilgili yorum yapılıyor.pekçok kişi pek çok yere gitti memnun kalmayanlar ismiyle cismiyle burda yazdı.ankarada ki arkadaşların başlığında da gidip memnum kalan kalmayan rahatlıkla yazdı.ne hikmetse sadece gül hanımla ilgili deneyim yazmak karalama ve yalan olarak addedildi.niye arkadaşım sen diyosun memnunum şu şu sebepten,ben diyorum değilim şu şu sebepten.bunu niye danışıklı dövüşe dönüştürüyosunuz.ben olumsuz yazdıysam sizde olumlu deneyiminizi yazın olsun bitsin.bu arada ben gül hanıma gitmeden bir kaç ay önce epilasyonu bıraktım çıkacak pekçok tüy çıksın öyle gideyim diye.ya 5 ya 6 tam tur işlem yapıldı.yani epilasyon bölgesi tamamen uzatılıp tamamı 5-6 kez temizlendi.sonuçta %10 azalma bile yaşamadım.kör değilim şizofrende değilim hayal de kurmuyorum. hiç bir azalma görmediğim için, yapılan uygulamada akım verildikten sonra tüylerin çekilişini hissettiğim için ki diğer bir başlıkta aysel hanım kesinlikle hissedilmemesi gerektiğini söylediğinden yapılan epilasyona güvenim kalmadı.... ve bıraktım hijyen konusuna da gelince yattığımız bölümde bir önceki arkadaşın kılı tüyünü kendim peçetemle temizlemek zorunda kaldığım seanslar oldu.buna takıldım ama herhalde bunu da sorun yapmamalıydım ne biliyim cahillik işte.yoksa iğnenin hijyen olup olmamasıyla ilgili sorun yaşamadım zaten her seferinde iğneyi yanımda götürdüm.ne diyim herkesin aklı kendine yeter istediği yere gider yaşar ve deneyimler. ama memnun olur, ama olmaz.kimse kimseye yalan söylüyosun bu böyle başka bir sonuç olamaz diyemez.

Allah herkesi doğru insanlarla karşılaştırsın ve umarım herkesin bu konuda ki çabası sonuçsuz kalmaz

oraya gittiğimi ispatlıyorum ama bu doğru söylediğim anlamına gelmiyor.niye çünkü memnun kaldım diyemiyorum.bu ne demek ya.memnun kaldığını söyle tavsiye et bi sıkıntı yok sorun yaşadıysan söyleme insanları karalamış olursun.böyle bir şey var mı.yalan söyleseydim karalamış olurdum ama maalesef gittim gördüm yaşadım memnun kalmadım.bu kadar basit.size neden memnun kaldınız yalan söylüyosunuz diyomuyuz hakkımızda yok.aynı şekilde burda kimsenin bu tarz cümleler sarfetmeyede hakkı yok.ayrıca benim gül hanımla ne konuşup ne konşmadığımı kim bilebilebilir bide bunla ilgili yorum yapılıyor.pekçok kişi pek çok yere gitti memnun kalmayanlar ismiyle cismiyle burda yazdı.ankarada ki arkadaşların başlığında da gidip memnum kalan kalmayan rahatlıkla yazdı.ne hikmetse sadece gül hanımla ilgili deneyim yazmak karalama ve yalan olarak addedildi.niye arkadaşım sen diyosun memnunum şu şu sebepten,ben diyorum değilim şu şu sebepten.bunu niye danışıklı dövüşe dönüştürüyosunuz.ben olumsuz yazdıysam sizde olumlu deneyiminizi yazın olsun bitsin.bu arada ben gül hanıma gitmeden bir kaç ay önce epilasyonu bıraktım çıkacak pekçok tüy çıksın öyle gideyim diye.ya 5 ya 6 tam tur işlem yapıldı.yani epilasyon bölgesi tamamen uzatılıp tamamı 5-6 kez temizlendi.sonuçta %10 azalma bile yaşamadım.kör değilim şizofrende değilim hayal de kurmuyorum. hiç bir azalma görmediğim için, yapılan uygulamada akım verildikten sonra tüylerin çekilişini hissettiğim için ki diğer bir başlıkta aysel hanım kesinlikle hissedilmemesi gerektiğini söylediğinden yapılan epilasyona güvenim kalmadı.... ve bıraktım hijyen konusuna da gelince yattığımız bölümde bir önceki arkadaşın kılı tüyünü kendim peçetemle temizlemek zorunda kaldığım seanslar oldu.buna takıldım ama herhalde bunu da sorun yapmamalıydım ne biliyim cahillik işte.yoksa iğnenin hijyen olup olmamasıyla ilgili sorun yaşamadım zaten her seferinde iğneyi yanımda götürdüm.ne diyim herkesin aklı kendine yeter istediği yere gider yaşar ve deneyimler. ama memnun olur, ama olmaz.kimse kimseye yalan söylüyosun bu böyle başka bir sonuç olamaz diyemez.

Allah herkesi doğru insanlarla karşılaştırsın ve umarım herkesin bu konuda ki çabası sonuçsuz kalmaz

Siz nasıl mennuniyetsizliğinizi yazdıysanız bende memnuniyetimi yazdım,Bunu yazmam seni neden rahatsız etti ?Yalan kelimesi hiç geçmiyor yazdığım yazdıda yada senin nickin ,neden üstüne alındın ??
Bende gerizekalı yada şizofren değilim gözlümle gördüğüme yaşadığıma elimdekine mi, yoksa başkalarına inanıcam .
Ben yeni başlamıyorum bitirdim zaten epilasyonu :21:
Burada şu durumu Gül hanıma bildirdim buna rağmen devam etti gibi bir yorum yada şuna dair elimde raporum var diyen birini hiç görmedim.Kendiniz çalıp kendiniz oynuyorsunuz bence birazcık .

Ben 2 ayda toplam 6 seansa girdim ve zaten esas etkiyi ilk 6 aydan sonra görüyorsun kaç seans hesap bile etmedim .Ki ilk aylarda azalma değil en fazla incelme oluyor ,sonrasında azalma geliyor.
Gittiğim en az 25 seans vardır,iğneli epilasyon pat etki gösteren bir uygulama değil özellikle yüz bölgesinde sebibinde akımın diğer bölgeler kadar yüksek verilememesi iz kalaması için bu şekilde yapılıyor .

Ben Gül hanıma gittiğimde bana söylemişti en baştan sabırlı olup devam edersen ara vermeden 1 yıl gibi bir süre alır diye 5-6 seans değil 1 yıl ilk başta haftada 1 sonrasında 2 haftada bir sonrasında uzayan sürelerle .

Benim iğnem hep Gül Hanımda kaldı ki kendisi usulunce saklar ,ben yatmadan önce hep örtü değişti.

Ki sadece yüz bölgeme yapılır yüzümde zaten oraya değmiyor.

Ki oldu diyelim napıyosunuz kuaför salonunda başkasının saçı değiyor diye koltuk mu değiştiyorlar size ,yoksa strech filmle mi kaplıyorlar ,komik olmayalım lütfen :KK49:

Allah hepimize önce doğru insnaları sonra da inanç ve sabır versin,başladığın işte istikrar gösterip sabretmek hiçde kolay değildir.
:KK34:

ama yeter sıkıldım. son sözü söyleyen haklıdır mantığı, ilkokulda kaldı. büyüdükçe, bunun doğru olmadığını ve lafın arkasına laf koymanın başka anlamları olduğunu öğrendik biz....

Son yorumumun üstüne yüzlerce sayfa yazılmış ama bu gül abbasoğlu isimli kişinin reklam telaşesi hala son bulamamış..
hala birileri reklam yapıyor ve hala çok şükür ki bunun farkında olanlar var..
ne güzel ki ben o dönemde öncesinde araştırmamı yapmak adına yorum yapmışım ve sonrasında tercihimi yaparak, şu kişiye gidiyorum durum şu bu şeklinde seans sonralarında yorumlarımı yapmış ve yorumları kesmişim..

işini iyi yapan kişilerin reklama bu denli ihtiyacı yoktur..ama görüldüğü üzere o zamandan bu zamana hala bu tarz reklam çabaları varsa müşteri ihtiyacı var demektir..üzücü..

bu yorumumu kimseyle tartışmak,laf ebeliği yapmak için yazmıyorum..bahsettiğim tarz yorum gelirse de cevap yazmayacağımı belirteyim :KK66:) :KK36:

mrb arkdşlar ben 1250 tlye lazer epilasyon yaptırıyorum bir yere ama yuzum cabuk bıtısn dıye bır de kollarımı iğneliyle yapıcam yarın ama bu paketın ıcınden ayrı 20 tl iğne parası verın dedi ıgne 20 tl mı bılıomsnz daha ucuza bulabılırmıyım? nerelerde satılır baska yerden alsam 2 numara gümüş iğne dedi biliomsnz?

canım iğne normalde ne kdr kı ya bılıomsn nereden alabılırım güngören haznedar da oturuyorm bılen varsa yzsn ltfn:KK43:

o taraftan hiç bilmiyom yaa eğer anadolu yakasına geçen bir tanıdığın varsa handan hanımın telini vereyim. o iğne alsın ondan olurmu?

mrb arkdşlar ben 1250 tlye lazer epilasyon yaptırıyorum bir yere ama yuzum cabuk bıtısn dıye bır de kollarımı iğneliyle yapıcam yarın ama bu paketın ıcınden ayrı 20 tl iğne parası verın dedi ıgne 20 tl mı bılıomsnz daha ucuza bulabılırmıyım? nerelerde satılır baska yerden alsam 2 numara gümüş iğne dedi biliomsnz?

merhaba bende iğneye 20 tl vermiştim normal fiyatı bu. bir kere alıyorsun uzun süre kullanılıyor zaten :)

X