İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Benim sana tavsiye edebileceğim yer Göztepe'de Handan Hanım. Gül hanımdan hiç memnun kalmayanlar olduğunu okudum ama Handan hanımla ilgili hiç olumsuz bir şey duymadım, bir de kendim de gidiyorum çok memnunum :) Sana tavsiyem yüz çok önemli bir bölge olduğu için riske atmaman ve mesafeyi göze alıp güvenilir birine gitmen. Şimdiden kolay gelsin :)

teşekkürler canım ilgin için.. haklısın aslında ama iki bebek var ve git gel yolda iki saat artı işlem bir saat günde üçsaatimi bu işe ayırmam gerek...
off off nasıl olacak.. işebaşlamadan bitsin istiyorum :KK43:((

Merhaba özlem, handan hanım bahsetti senden, benden bir akşam önce gitmişsin :) Ben çok memnun kaldım, hem güleryüzlü, hem hoşsohbet, hem işinin ehli, her soruya tatmin edici cevaplar veriyor,iyi ki gitmişim yani :)

evet bende memnunum senin gideceğini ben sölemiştim ona bizde bahsettik senden yani:)ben yüz bölgesi için gidiyorum kabuklanmada oluyor ama geçiyor sonra sen hangi bölge için gidiyordun ?bu hafta kardan dolayı gidemedim ama hava düzelsin yine gideceğim :)memnun kalmana sevindim bende lazer mağduruyum çünkü inşallah hepimizinki biter :KK1:

Hiiç sorun yok, aksine çok memnunum :) İki kere gittim 2 gün arayla. Dediği her şeye bire bir uydum ve aynen onun da dediği gibi iğne yaptığı yerlerin iyileşmesi için kabuk oluştu, üstüne bepanthen sürüyorum, yavaş yavaş geçiyor kabuklar, bir haftaya da bir şey kalmaz gibi duruyor :KK66:

taam dostum içim rahatladı ve sıkıntı yaşamadığınada çok sevindim.hepimize kolay gelsin.:nazar:

evet bende memnunum senin gideceğini ben sölemiştim ona bizde bahsettik senden yani:)ben yüz bölgesi için gidiyorum kabuklanmada oluyor ama geçiyor sonra sen hangi bölge için gidiyordun ?bu hafta kardan dolayı gidemedim ama hava düzelsin yine gideceğim :)memnun kalmana sevindim bende lazer mağduruyum çünkü inşallah hepimizinki biter :KK1:

aminnnn inşallah :) ben kollarım için gidiyorum.bıyık için de gitmek istiyorum aslında ama hafta içine kadar kabuklar geçmez diye yaptıramıyorum, kabuklar ne kadar sürede geçiyor? yoksa bir haftalık bir tatil falan olursa ancak yaptırabileceğim :))

aminnnn inşallah :) ben kollarım için gidiyorum.bıyık için de gitmek istiyorum aslında ama hafta içine kadar kabuklar geçmez diye yaptıramıyorum, kabuklar ne kadar sürede geçiyor? yoksa bir haftalık bir tatil falan olursa ancak yaptırabileceğim :))

benim yaptırdığım ilk gün ve bir sonraki gün kızarıklık oluyor ama çok değil kabuklanma 5-6 gün falan sürüyor ama öle rahatsız etmiyor beni çünkü kabuklanmadan sonra ben ten rengi pudra ile kapataliyorum herhangibir zararınıda görmedim gecede bepanten sürüyorum
ama şöle söliyim bıyık en acıyan yer bence :KK50:

slm herkese ben uun zaman oldu girmeyeleli deneyimlerimi paylasmıstım daha önce yüz bölgemde alexle ayva tyleri artırp sonarada iğneliden kalan cıkurlarla ugrastım 2 sene zindan oldu bana gecen sene aralık ayından beridir ethica incirli hastanesnde diode lazaere gidiyorum ve sonuçlarım mükemmel 2 veya 3 seans zannedersem bitecek allah herkesn yardımcısı olsun bulaşmayın derim iğneli epilasyona:KK43: çukrlar kaldı ama toparladm pskolojimi zor olasa da kybele avcılar subesnde yaptrmıştım iğneli epilasyonu asla hakkımı helal etmem allahlarından bulsunlar.

slm herkese ben uun zaman oldu girmeyeleli deneyimlerimi paylasmıstım daha önce yüz bölgemde alexle ayva tyleri artırp sonarada iğneliden kalan cıkurlarla ugrastım 2 sene zindan oldu bana gecen sene aralık ayından beridir ethica incirli hastanesnde diode lazaere gidiyorum ve sonuçlarım mükemmel 2 veya 3 seans zannedersem bitecek allah herkesn yardımcısı olsun bulaşmayın derim iğneli epilasyona:KK43: çukrlar kaldı ama toparladm pskolojimi zor olasa da kybele avcılar subesnde yaptrmıştım iğneli epilasyonu asla hakkımı helal etmem allahlarından bulsunlar.

canım benimmm sen en kötülerine rastlamışsın sanırımmm..bende,iğnelide var olan çukurlar bile kapandı:KK39:
onun için buralarda deneyimi olan arkadaşlardan yardım aldık. allahıma bin şükür,tüyüm nerdeyse bitti ve hiç bir sıkıntı yaşamadım.
allah sana kolaylık versin:KK50:

Bir kaç kere gittim saati 48 TL. İzmit'te başka bir yer olduğunu bilmiyordum güvenilir yerler mi acaba?

saati 48 tl mi çok iyi yaa
güvenilir mi ki
benim gittiğim dakikası 1.5 tl çok aşırı pahalıya gelio
tam olarak nerde burası

1.75 miii:KK19:
göztepede handan hanıma gidiyoruz .bir çoğumuzun bitti bile .
ve dakikası 1 tl. sadece .eğer uzun işimiz varsa ,toplamdan bile indirim yapıyor. iz yok...çekerken acı yok...ve kazıklanmak yok..teşekkürler:KK9::KK16:

Handan hanımın telf.unu acil olarak verebilir misiniz?

bir de size sorum işlemden sonra ne kadar su değdirmiyosunuz, yada değdiriyomusunuz? Teşekkürler

Handan hanımın telf.unu acil olarak verebilir misiniz?

bir de size sorum işlemden sonra ne kadar su değdirmiyosunuz, yada değdiriyomusunuz? Teşekkürler

ceylan_ceylin hanım özellikle varsa özlem hanımın telef.unu rica ediyorum ama ona ulaşamazsam acaba handan hanım mı diye düşünüyorum ama çok acil lazım bu akşam gitmek istiyorum

ceylan_ceylin hanım özellikle varsa özlem hanımın telef.unu rica ediyorum ama ona ulaşamazsam acaba handan hanım mı diye düşünüyorum ama çok acil lazım bu akşam gitmek istiyorum

ben özelden msj atamıyorum ceylin hanım atar size handan hanım ın telini ben bu akşam handan hanıma gideceğim öncedende yazdığım gibi ben memnunum uygunda yapıyor herhangibir iz de kalmadı tavsiye ederim :)

mrb kızlar avrupa yakasında iğneli epilasyon yapan iyi temiz güvenılır bır yer tavsıye edebılıcegınız bıryer varmı??yüzüme yaptırıyordum ama yarıda kaldı bayan işten cıkmıs ve şimdi nereye gideceğimi bilmiyorum tekrar lazere dönmek istemıyorum cvplarınızı beklıyorum

Son düzenleme:
merhaba,
bu konuda tecrübeli olanların yardımına ihtiyacım var.
yüzüme koltukaltıma el ve kollarıma iğneli epilasyon yaptırıyorum. el parmaklarına ve kollarına yaptıranlar va rmı aranızda? komple arınmak için tek kol ilk seans kaç saat sürdü yardımınıza ihtiyacım var? ve el parmaklarında ve el üstünde iz kalmasından korkuyorum acaba parmak ve eldeki kabuklanmaların ne kadar sürede geçmesi normal?
ve en önemlisi

hangi kremleri sürerek yardım alıyorsunuz bakımını el yüz ve kollara nasıl yapıyorsunuz?
günde kaç kez kremliyorsunuz

teşekkürler.

merhaba,
bu konuda tecrübeli olanların yardımına ihtiyacım var.
yüzüme koltukaltıma el ve kollarıma iğneli epilasyon yaptırıyorum. el parmaklarına ve kollarına yaptıranlar va rmı aranızda? komple arınmak için tek kol ilk seans kaç saat sürdü yardımınıza ihtiyacım var? ve el parmaklarında ve el üstünde iz kalmasından korkuyorum acaba parmak ve eldeki kabuklanmaların ne kadar sürede geçmesi normal?
ve en önemlisi

hangi kremleri sürerek yardım alıyorsunuz bakımını el yüz ve kollara nasıl yapıyorsunuz?
günde kaç kez kremliyorsunuz

teşekkürler.
kollarımda, lazerden arta kalanlara yapırdım ama iz falan kalmadıki? 10 günde hepsi geçmesi lazım gibi. seans öyle belli olmuyor.herkesin değişik tüy oranı.hepimizde aynı sayıda çıktığını zannetmiyorum.
en önemlisi olan kreme gelince, açıkçası ben birşey sürmüyorum dostum. :KK19:iyileşiyor kendi kendine.:KK76:
bunları , yaptırdığın uzmana sorsan daha doğru bilgilr alırsın hem:KK34:

yaptırdığım uzmanın tavsiyesine göre krem kullanıyorum da tecrübesi olanların da bilgilerini almak istedim :)
ellerine de yaptırmış mıydı o da aynı anda mı geçiyo acaba

arkadaşlar, burda yazılanlardan başlarda ben de etkilenmiştim ve gitmekten vazgeçtim gül hanım'a.. ancak fikrimi değiştiridim ve bugün gittim çünkü yaptığım araştırmalara göre özellikle anadolu yakasında adını tek duyuduğum ve işini en iyi yapan kişi oydu...ve gerçekten çok memnun kaldım.. etraf gayet hijyenikti ve canım da hiç acımadı yani acı hissettim ama dayanılmıycak gibi değildi, sinek ısırığı derler ya onun gibi işte...ayrıca gül hanım da gayet hoş sohbet biriydi.. bir tarfatan işlem yaparken bi tarftan da muhabbet ettikk... kısacası herkese tavsiye ederim...

işte memnun olanlar

X