İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

kızlar kocaelinde iğneli yaptıran varsa yardımcı olabilirmi bana acaba. şu anda ütüleme yöntemine gidiyorum biraz seyrelmeye başladı şu anda iğneliyle devam edip tamamiyle bitirmek istiyorum. giden memnun kalan tavsiye edilebilecek yerler varsa yardımcı olurmusunuzzz....

Gölcük'te Huri hanım var Aysel hanımın ablası. Ben ona gidiyorum ama daha yeniyim. Uzun zamandır gidenler varsa onlar daha iyi yönlendirir tabi sizi. Başka bir yer bilmiyorum bende İzmit'ten gidiyorum.

izmitte kocaeli epilasyon merkezi var
bikaç yer daha var
ne kadara gidiyorsun sen KGamze

izmirde iğneli epilasyon için güvenilir bir yer bilen var mı? fiyatları hakkında da bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Merhaba, ben de iğneli epilasyon yaptırmak ve Handan Hanımla görüşmek istiyorum, rica etsem onun iletişim bilgilerini verir misiniz? teşekkürler.

Ceylan, Handan Hanımın telefon numarasını aldım çok teşekkür ederim :) Aradım, randevumu da aldım :) gelişmelerden haberdar edeceğim hepinizi arkadaşlar.

cemile hanım epilasyon bölgesini uyuşturmak için iğne kullanıyor mu yada uyuşturmak için başka herhangi birşey

slm bende gül hanım mağduruyum benim önceki mesajlarımı okursanız görürsünüz önce gül hanımiyi zannettim ama sağolsun arkadaşlar bitmesi lazım diye uyrınca orayı bıraktım ama cemile hanım gerçekten bana göre süper cilde göre fark edebilir çünkü benim cildim yağlı olduğu için leke felan kalmadı benim amacım benboşyere zamanımdan ve paramdan oldum kimse bu duruma düşmesin lütfen dikkat edin benim yüzümdeki tüyler bitti denecek kadar az kaldı şimdilik ara verdim ama devam edeceğim inşlh yardımcı olmuşumdur biraz uzun oldu

selam kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var . ben çorluda derya hanıma epilasyona gıdıyorum cildimde lekeler ve sivilceler oluyor ve izleri kalıcak dıye korkuyorum.en uygun fiyata yapıyor dıye onu tercıh ettım ama hıc memnun degılım.bahsettıgınız cemile hanıma gıtmek ıstıyorum. bana telefonunu ve adresını acil mesaj atarmısınız .. :KK43: :KK43::18:

merhaba arkadaşlar.. yüz için iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum.. daha önce bıyık ve çene altındaki bazı kıllar hariç yüzümden tüy aldırmadım.. hem şakaklarım hem yanaklarım çok tüylü.. istanbul anadolu yakasında mümkünse kartal maltepe civarında güvenilir birini arıyorum..
gül hanım varmış bostancıda ona iyi diyor burda pek çok kişi ama beğenmeyenler de var.. bana bostancıya gitmek zor olur ikiz bebeklerim var.. yolu bana yakın güvenilir birini biliyorsanız lütfen yardımcı olur musunuz... işe başlamadan bu sorundan kurtulmak istiyorum :KK43:((

merhaba arkadaşlar.. yüz için iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum.. daha önce bıyık ve çene altındaki bazı kıllar hariç yüzümden tüy aldırmadım.. hem şakaklarım hem yanaklarım çok tüylü.. istanbul anadolu yakasında mümkünse kartal maltepe civarında güvenilir birini arıyorum..
gül hanım varmış bostancıda ona iyi diyor burda pek çok kişi ama beğenmeyenler de var.. bana bostancıya gitmek zor olur ikiz bebeklerim var.. yolu bana yakın güvenilir birini biliyorsanız lütfen yardımcı olur musunuz... işe başlamadan bu sorundan kurtulmak istiyorum :KK43:((

kimsenin bilgisi yok mu arkadaşlar.. yaz gelmeden başlamak istiyorum lütfen yardım :KK43:

İnşallah memnun kalırsın ben bu akşam gidiyorum yine :)

Merhaba özlem, handan hanım bahsetti senden, benden bir akşam önce gitmişsin :) Ben çok memnun kaldım, hem güleryüzlü, hem hoşsohbet, hem işinin ehli, her soruya tatmin edici cevaplar veriyor,iyi ki gitmişim yani :)

kimsenin bilgisi yok mu arkadaşlar.. yaz gelmeden başlamak istiyorum lütfen yardım :KK43:

Benim sana tavsiye edebileceğim yer Göztepe'de Handan Hanım. Gül hanımdan hiç memnun kalmayanlar olduğunu okudum ama Handan hanımla ilgili hiç olumsuz bir şey duymadım, bir de kendim de gidiyorum çok memnunum :) Sana tavsiyem yüz çok önemli bir bölge olduğu için riske atmaman ve mesafeyi göze alıp güvenilir birine gitmen. Şimdiden kolay gelsin :)

hani gelişmeler??umarım sorun yoktur??:18:

Hiiç sorun yok, aksine çok memnunum :) İki kere gittim 2 gün arayla. Dediği her şeye bire bir uydum ve aynen onun da dediği gibi iğne yaptığı yerlerin iyileşmesi için kabuk oluştu, üstüne bepanthen sürüyorum, yavaş yavaş geçiyor kabuklar, bir haftaya da bir şey kalmaz gibi duruyor :KK66:

X