İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

iğne parası bi kerelik
bulunduğm yerde seçenek kısıtlı maalesef
bu arada yukarda bi bacağımın 5te biri anca bitti demiştim
yanlış anlaşılmasın dizden altının 5te biri
bi buçuk saatte bitti
gerçi yıllar önce yaptıran annem iyi sürmüş dedi

Ben Cuma günü gideceğim ilk kez kollarım ve el üstü için ama bir sorum var. Sadece kollarımı açmam gerekiyor değil mi!? iğneli yaptırırken özel giyilen bir kıyafet var mı!? sadece dirseğe kadar kollar olacak!? Bilmiyorum burada giden var mı Aysel hanımın ablasına!?:18: çok heyecanlandım.

tek bacağım, 7 saat sürmüştü. bencede iyi
alt bacağın 5te biri bi buçuk saat iyi mi yani dersin?
yaşamın boyunca ağdaya vereceğin para ve harcayacağın zamana bakarsak. hiç pahalı değil. kolay gelsin
ben de öyle düşünerek avutuyorum kendimi ya :))

yok sadece yapılacak yeri açsan yeter ya. kıyafet filan yok özel

kızlar bana özelden mesaj atabilecek olan var mı ç bende lazere gidiyorum incelince tüyler iğneye gitmek istiyorum. Şu doktoru öneririm diyen var ise bana telefon ve adresini verirse çok memnun oluurm . birde fiyat hakkında bilgi veirirseniz. Komple bacak, genital ve koltuk altı için . teşekkürler...

Of yarın randevu ve çok heyecanlıyım. Çok acır mı acaba diye. Koltuk altımı yaptırmaya utanıyorum. Ve üst bacağımı o kadar tüylerim var ki Allah'ım çekinmekten strese girdim.

5 de 1 çok normal. zaten,tek tek yakma yöntemi olduğundan, daha hızlısı zor. zaten önemli olan isabetli girişler. hızlı olması önemli değil çok. işe yaramayan girişler yapılırsa hızın anlamıda yok :) kolay gelsinnn

benim alt bacaklarım ilk turda 12 saat sürdü bu hafta 2.turu yaptırdım 10 saat sürdü aslında ikinci tura gittiğimde göziken kıl azdı ama ince ve dönük çoktu 3 ten sonra daha fazla azalma olacağı ssöylendi

Bugün ilk kez yaptırdım bacağımın bir bölgesine sadece, zamanımız azdı yarım saatlik oldu. O kadar da acımadı. Bacaklar ve koltuk altı biraz sürer dedi ama olsun razıyım.

slm herkese bende iğbneliye başlıcam bu hafta gidicem inşallah çelik iğne ve dk 1 tl kadın aban tüylerine hiç dokunmasaydın 1 seansta %90 biterdi dedi ama ben malesef dokunmuştum önceden ağda laser vs. o yüzden 4 seans flaan sürer dedi.benm sormak istedim çelik iğne iyimi ve seansı uzayan varmı?

Çelik iğnedense izolasyonlu nemectron marka iğnelerin daha uygun olduğunu düşünüyorum ve yıllardır bu mesleğin içinde olan bir uzman olarak tavsiyem bu yöndedir.

Göbeğime de gittim acıdı biraz ama çok değil. Sonra pudra kullandım bol bol kabuk kabuk oldu. İz falan kalmayacak gibi görünüyor.

hesabı açar açmaz ilk mesajımı yazıyorum, zor durumdayım 6-7 ayım var evlenmeye, Cemile Hanım'dan bol bol bahsedilmiş, acaba herkes memnun mu halen, bir sıkıntı yaşanmadıysa acil telefonuna ve adresine ihtiyacım var, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

cemile hanımı tanımıyorum ama handan hanımdan memnunuz kadıköy tarafındaysan bilgilerini verebilirim canım

cemile hanımı tanımıyorum ama handan hanımdan memnunuz kadıköy tarafındaysan bilgilerini verebilirim canım

Ben Avrupa yakasındayım ama farketmez eğer iyiyse kalkar giderim hiç sorun değil=) Bana iletişim bilgilerini ve fiyatlandırmasını gönderebilirsen çok sevinirim=)

Bayanlar, benim merak ettiğim siz lazerden sonra tamamen bitmeyen tüyler için mi gidiyorsunuz iğneliye, yoksa direkt hiç lazerle uğraşmadan iğneliye mi başlıyorsunuz?
Ben de düşünüyorum, aklımda fakat bir fırsat bulamadım. Bir an önce başlamakta fayda var. Bir de rica etsem iğneli epilasyonda şu memnun kaldığınız yerlerin ve kişilerin bilgilerini özelden bana da yazarsanız çok sevinirim.

ince ve sarı tüyler için iğneli ,kalın ve siyah kıllar için ise lazer epilasyonu mu yaptırmak lazım ? ben de epilasyon yaptırmak istiyorum ama nerden nasıl başlamam gerekiyo bilmiyorum
ücret ve zaman olarak hangisi daha avantajlı acaba

ikiside pahalı olaylar tatlım ama sorun kökünden bitiyor
hangi epilasyonla başlaman gerektiğini az çok yazmışsın.yani tüye bağlı. iyi bir uzmana git. güvenebileceğin birine sor seni yönlendirsin
kolay gelsin sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…