İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Arkadaşlar, lazer epilasyonda, lazer ışığı,ince tüyleri kesinlikle görmüyor ve esmer tene uygulanmıyor. Yaparız diyenler var ve bir dolu çin aletleride var. Bitene kadar diyorlar. Sizde bitecek garantisi görüyorsunuz ama en sonunda bıkıyorsunuz zaten.ben lazerden sonra ince tüyler için iğneliye devam ettim.gayet başarılı. şu anda tek bir tüyüm yok.tüysüzlükten uçuyorum

3 senedir lazere gıdıyorum yuzum ıcın onceden daha az vardı sımdı coğaldı bıtmıyor kesınlıkle tavsıye etmıyorum bu ay ıgnelıye baslıcam benı basından uyarsalardı yuzum bu kadar ısın gormezdi inş.iğnelıyle bıter :44:

Arkadaşım malesef lazerciler bu konuda açık konuşmuyor. Müşteri kaçırmamak için. Umarım benim kadar şanslı olur,iyi bir uzmana rastlarsın. Kesinlikle kuaförlere gitme.uzman bulmalısın. Iğneli epilasyonda iz kalma riski var (eğer kişi bilgili değilse)

İstanbul da yaptırıyorsanız nerede yaptırdığınızı yazarmısınız.

Yok ben yüzüm ve ellerim için gideceğim de gitmeden sormak istedim. Bir gün azmış ben su ile çok haşır neşirim şu an içim rahatladı resmen teşekkürler.

peki siz iğneli epilasyon yapan biri olarak hangisini önerirsizin lazermi iğneli epilasyonmu

Yok ben yüzüm ve ellerim için gideceğim de gitmeden sormak istedim. Bir gün azmış ben su ile çok haşır neşirim şu an içim rahatladı resmen teşekkürler.

rica ederim hepimiz birimiz, birimiz hepimizin tecrübelerinden yararlanıyoruz işde tatlım

ben şişlide oturuyorum. gittiğim yer,göztepede. zaten 30 günde 1 gidiyorum sorun olmuyor. göztepe işinize yararmı?birde, burdan telefon yada adres yazmak,site için sorun oluyormu?

Merhaba. İgneli epilasyon yaptirdiginiz yerin adresini adini telefonunu tum iletisim bilgilerini alabilir miyim :)

arkadaşlar dakikası kaç liraya gidiyorsunuz?
benim gittiğim yer pahalı mı diye merak ettim de

güngör hanım iğne için 20 lira dakika ücreti olarak 1 TL alıyor kızlar. yılbaşında biraz zam gelebilirmiş.
bi de benim hiç kabuklanma veya iğne izi gibi sorunlarım olmadı hatta kendisine de sordum "benim yaptıgım kimsede kabuklanma olmamıştır" dedi. gerçekten iz bırakmıor. inşallah çok fazla atış yapılmasına gerek kalmadan da biter. sadece yüz yaptırıyorum.

ben bugün bacaklarıma başladım ama 1.5 saatte anca bi bacağımın 5te biri bitti
çok pahalıya gelicek yaa (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…