İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

selam pandora,
benim cenemdeki tuyler baya siyahtı cımbız yuzunden. ama diger bolgelerimde ince ayva tuyleri var. onları da gayet gorup alıyor.
sonucta yogun ışık altında ve ozel bir gozlukle yapılıyor, koklerin gorunmemesi zor. şimdi gobege de başladım ki gobegim yuzumden de fenaydı. 2 hafta oldu, tuyler cıkmadı, sadece kabuklar var. onlar da yaza bitermiş. tek yapman gereken duzenli gitmek. kısacası memnunum baya.

Teşekkürler cevabın için ; sormak istediğim bir kaç şey daha var.epilasyondan sonra yüzün şişiyor mu? kabuk bağlıyor mu? Kabuklar ne kadar zamanda geçiyor? epilasyon yapılan kısmında bir daha tüyler çıktı mı? Bir de Cemile Hanım haftasonu çalışıyor mu? Açıkcası evde yapılmasından dolayı da çekincelerim var.Baktım da ne kadar sorum varmış:)

onceki sayfalara bakarsan benim de gitmeden once ne kadar soru sordugumu gorursun :)
yuzum fazla şişmiyor cunku genelde 1 saat suruyo seanslarım. bir keresinde 1bucuk saati gecmişti biraz.o zaman şişmişti işte farkedilicek kadar. onun dışında pek de farkedilmiyo. tabi pek toplamazsan saclarını daha rahat olur. bir de şu talk pudraları var ya..seanstan sonra bikac gun bol bol surersen rahat edersin.kabuklar da cok belirgin olmuyo. zaten hafif bi pudra suruyorum ben dışarı cıkarken. o kapatıyo. ince olanlar tekrar cıkmıyo genelde. cene biraz ugraştırıyo işte..ama hic sert tuyum kalmadı orda da. Cemile Hanım Cumartesi de calışıyor. Ev konusunda başta bende tedirgin olmuştum ama şimdi iyi ki evmiş diyorum, guzellik salonu olmasındansa..bi yandan film izliyorum, bi yandan tuylerimden kurtuluyorum, daha ne isterim:) boyle de reklam gibi oldu ama yanlış anlaşılmasın. hatta tam tersi, genelde pek yeni muşterisi de olsun istemiyorum, randevu almak sorun olur falan diye. yine de anlatmadan duramıyorum şu aptal tuylerden kurtuldugumu gordukce..

Koltuk altına epilasyon yaptırmayın diyor doktorlar.Lenfler var diye.Tıpta yeni sayılır epilasyon.Yıllar sonra nelerle karşılaşırız bilinmez diyorlar.Ben çene iyneli yaptıracağım.Beyaz çıktığı için iyne şart.Avrupa yakasında önerebileceğiniz bir yer varmı.Epilasyonda okmeydanı özel hastanesinden memnun yaptıran arkadaşlar.Yeşilköyden,beşiktaştan oraya gidiyorlar.İyne yokmuş maalesef.

hatta tam tersi, genelde pek yeni muşterisi de olsun istemiyorum, randevu almak sorun olur falan diye. yine de anlatmadan duramıyorum şu aptal tuylerden kurtuldugumu gordukce..
:))
Beni de çok rahatsız ediyorlar özellikle makyaj yaptığımda daha çok gözüme batıyor tüylerim.Gerçekten memnun kalan birilerinin tavsiyelerini görmek çok önemli.Ben İzmit te oturuyorum.O yüzden hemen gidemeyip böyle çok soru soruyorum.Ve ilgi gösterip cevapladığın için teşekkür ederim.Bir de acaba seans aralıkların ne kadardı başlangıçta?Cemile hanım yüzünde bölge bölge mi çalışıyor?yoksa tüm yüzü aynı anda mı? Ve acaba hafifte olsa hiç izin kaldı mı? Bİr de Cemile Hanım ın telefon numarasını yazabilirsen sevinirim.

ben her hafta gidiyorum. daha uzun tutabilirim seans aralıklarını ama bi an once bitsin diye duzenli gidiyorum.bolge bolge calışıyo genelde. iz yok ama tabi her hafta yuzumde calışıldıgı icin puruzsuz olmayacak bitene kadar.tam bi onceki kabuklar gecmeye başlıyo, başka bolgede oluşuyorlar. ama dedigim gibi pudrayla cok da belli olmuyo.numarasını mesaj atıyorum. cok da yaymayalım=)

mrb kızlar size bişey sormak istiyorum iğneli epilasyona baslamaya karar verdım yaptıracağım yer iğneyi benim almam gerektiğini yani iğne için ayrı ücret istiyorlar heryerde bu böylemidir bilmediğim için soruyorum cvplarınızı bekliyorum?

selam..igne icin en başta bi ucret oduyorsun, sonra hep aynı igneyle devam ediyosun.

:)teşekkür ederim ilgin için

Hoşgeldin ziyaretçi oturum aç ya da kayıt ol.

SEMPREMAJ İLE YÜZDE İSTENMEYEN TÜYLERE SON VEDA

Sempremaj yüz istenmeyen tüylere veda seti 5 farklı üründen oluşmaktadır. Bu ürünler aşama aşama ilerleyen adımlar şeklinde takip edilmeli adım atlanmamalıdır.

PEELING

Kılcal damarları harekete geçirmek ve cilt gözeneklerini açmak amacıyla kullanılır. Peeling uygulaması ciltteki ölü deri tabakasını alırken, daha önceden oluşmuş batık kılları yüzeye çıkarır ve yeni batık kıl oluşumunu önler. Kılcal damarları harekete geçiren peeling uygulaması, kan dolaşımını hızlandırarak cildimizi ağdaya hazırlar. Böylelikle sir ağda sırasında daha az acı hissedilir. İçeriğinde yer alan greyfurt ve limon özleri sayesinde cildimiz tazelenmiş olur. Greyfurt ve limon özlerinden elde edilen C vitamini aynı zamanda cildi yaşalanma etkilerinden korur.Su bazlı üretilen ürünümüzde, insan vücudunun %80’inin su olduğu göz önüne alınmış ve cildin nem dengesi korunmuştur. Sizi berrak ve temiz bir cilde götüren yolun ilk başlangıcı peeling uygulamasıdır.

TONİK

Peeling uygulamasından sonra cildi temizlemek amacıyla kullanılır. Yüz gözeneklerinin temizlenmesini sağlar ve kıl köklerini açar.

Hassasiyet derecesi düşünülerek hazırlanmış olan ürünümüzde; gülsuyu, lavanta extratı, kafirun ve karakafes bitkisinden elde edilen allantoin gibi bitkisel özler bulunmaktadır. Bu bitki özleri, cildin sakinleşmesini sağlar ve hızlanan kan dolaşımı ile birlikte acısız bir ağda yapma ortamı oluşturur.

SİR AĞDA

Bitkisel içerikli doğal reçine, balmumu ve talk pudradan oluşan nano teknoloji ile üretilen Sempremaj Sir Ağda, aynı noktada 21 kez uygulanabilme özelliğine sahiptir. Bu durum şu anlama gelir: Sempremaj Aktif Tüyler Sir Ağda, aynı noktada defalarca uygulansa bile ciltte tahriş, kızarıklık ve yırtılma oluşturmaz. Aynı noktada 22. uygulama sonunda sadece kızarıklık ve daha sonraki uygulamalarda tahriş oluşur. Bu durum çok önemli noktadır.Yüz kıllarının yön durumuna göre çeşitli bölümlerden oluştuğu düşünülürse, aynı noktaya uygulanabilme özelliği son derece önemlidir. Yüz-vücut kıl ve tüylerinin yönü farklı farklı olduğundan dolayı birden fazla uygulama gerekecektir. Sempremaj Ağda en küçük boydaki tüy ve kılları alabilme özelliği ile kolay ve rahat bir bakım sağlar.

SİR AĞDA SONRASI TEMİZLEME YAĞI

Her sir ağdadan sonra, ağda kalıntılarını temizlemek amacıyla, ağda temizleme yağı kullanılır. Bugüne kadar ağda temizleme yağlarında likit parafin kullanılırken, şimdi yüzde yüz doğal bitkisel yağlardan oluşturulmuş yeni bir ürün söz konusudur: Sempremaj Ağda Temizleme Yağı içeriğinde bulunan aloe vera, mürver çiçeği ve sarı kantaron bitki özleri cilde elastikiyetini geri kazandırırken, cildinizi sakinleştirir ve oluşabilecek tüm alerjen etkileri uzaklaştırır.Sizi ağda kalıntılarından tamamen kurtarır. Sempremaj Ağda Temizleme Yağı, cilt hassasiyeti göz önünde bulundurularak hazırlanmış bir üründür.

Temizlenen ve ölü deri tabakası kaldırılan cilt enfeksiyona açık hale gelir. Cildin enfeksiyon kapmaması ve hasar görmememesi çok önemlidir. Bu nedenle Sempremaj Ağda Temizleme Yağı mutlaka ve mutlaka kullanılmalıdır. Herhangi bir nedenle başka bir ağda temizleme ürünü kullanılması uygun olmamakla birlikte, tüy sorununun yok edilmesinde gereken performans sağlanamayacaktır.

TÜY AZALTICI BAKIM KREMİ

Sempremaj Tüy Azaltıcı Bakım Kremi, sir ağdanın yapılmasından 24 saat sonra kullanılacak olan üründür. İçeriğinde bulunan deniz yosunlarından elde edilen Pseudoalteromonas özü, kılcal damarlar ve kıl soğancığı arasını besler. Bu durum, kılların zayıflayıp yok olamasını sağlayacaktır. Doymuş kıl kökü tekrar gelişim gösteremez.

Bakım kremimiz bugüne kadar yanlış yapılmış uygulamalardan kaynaklanan sorunların da çözülmesine yardımcı olacaktır. İçeriğinde bulunan karakafes bitkisinden elde edilen allantoin özü cilt renginin dengelenmesine; kananga ve tefarik bitkilerinin özü bugüne kadar sarkmış, deforme olmuş yüzün toparlanmasına; lavanta ve melissa bitkileri ise cildi sakinleşmesine ve alerjen etkilerden uzak kalmasına yardımcı olur. Ayrıca, vücut ve yüz gözeneklerinin farklı boyutlarda olmasından dolayı yüz bakım kremimiz nanoteknoloji ile üretilmiş olup, yüz için gerekli gözenek çapları dikkate alınmıştır. Bu durum tamamen kremin emilimini arttırmakta, aktif görevin hızla gerçekleştirmesini sağlamaktadır. Günlük kullanıma uygun olan bakım kremimiz mutlaka gece kullanılmalıdır. Cildin dinlenmeye geçtiği gece saatlerinde bitkisel extratlar aktif halde görev yapacak ve kısa sürede pürüzsüz ve parlak bir ten sunacaktır. Aynı zamanda cilt bakımınız için ikinci bir ürüne gerek kalmaz.

YÜZ BÖLGESİ UYGULAMA

Peeling: Temizlenecek olan bölgeye dairesel hareketlerle yumuşak masaj yapılır ve cildin ölü hücre tabaksının atılması sağlanır.

Tonik: Sempremaj Peeling uygulanan cilt, pamuk yardımıyla toniklenerek temizlenir. Ağda öncesi hazırlık tamamlanmış olur.

Ağda: Sempremaj Sir Ağda, kesinlikle Sempremaj Sir Ağda Makinesinde 40 dakika sürede eritilmelidir. Ağda, uygulama yapılacak bölgenin tüy çıkış yönünde uygulanmalı ve tüyler, tüy çıkış yönünün tersine çekilmelidir. Ağdanın tüy çıkış yönünde uygulanması çok önemlidir. Aksi takdirde kırılma ve batıklar oluşur. Ağda öncesi Sempremaj Peeling ve Sempremaj Tonik uygulaması gerekir.

Ağda Sonrası Temizleme Yağı: Ağda yapıldıktan sonra kalıntıları temizlemek, enfeksiyona açık cildi korumak amacıyla uygulanır. Mutlaka kullanılması gerekir. Başka bir temizleme gerecinin kullanılması istenilen sonucu sağlamaz. Temizleme yağını masaj yaparak uygulamak yeterlidir.

Ağda Sonrası Bakım Kremi: Diğer işlemler yapılıp, tamamlandıktan 24 saat sonra uygulamaya başlanır. Gece kullanılacak bakım kremi günlük uygulanmalıdır. Uygulama öncesi cilt Sempremaj Peeling ve Sempremaj Tonik ile temizlenmelidir. Aynı zamanda cilde bakım yaptığından dolayı cilt bakım kremleri kullanmanıza gerek yoktur. Ürün hazırlanırken nanoteknoloji uygulanmıştır.

Not: Sempremaj cilt bakım setleri bayanların regl dönemi bittikten sonra kullanılmalı ve ağdanın yapıldığı gün en az 12 saat süre ile duş alınmamalıdır.

Çünkü buradaki en büyük faktör Sempremaj ağda temizleme yağının cilde iyi nüfuz etmesini sağlamaktır. Neticeye ulaşabilmemiz için bu uygulama süresine mutlaka uyulmalıdır.

kızlar böyle bi ürün çıktı yeni seda sayanda ve başka sağlık programlarında tanıtıldı ben sipariş ettim yüz için olanını umarım işe yarar eğeer işe yarar sa hepinizi bilgilendiricem çünkü bı kıllardan çok çekiyorum

Son düzenleme:

Bunlarla uğraşmak çok zor arkadaşım. Belki azaltabilir ama asla bitirmez. Parana yazık etme bence. Kesin çözüm iğneli epilasyon.

merhaba, bende iğneli yaptırıyorum fakat ben iğne parası ödemedim hiç. kezban hanıma gidiyorum çok da memnunum..

merhaba, bende iğneli yaptırıyorum fakat ben iğne parası ödemedim hiç. kezban hanıma gidiyorum çok da memnunum..

saol cnm benden 25 tl iğne ucretı ıstedıler.ve süreklı gıttıgım yer 2 senedır oraya gıdıyorum lazer epılasyon bıtırmedıgı ıcın iğnelıye gecmemı soyledıler iğne parası isteyınce bana sacma geldı sormak ıstedım kezban hanım nerede istanbuldamıı ??

25 tl çok istmeişler ya o ne öyle

KEzban Hanım istanbulda Suadiye de. şimdiki yerinden memnun değilsen önerebilirim ben çok memnunum.

İğneli epilasyon da tüyleri ne kadar uzatmamız gerekiyor!? ben utanıyorum ya uzun uzun gidilmez ki!?:26:

Bir şey daha öğrenmek istiyorum. İğneli epilasyondan sonra üç gün su değmemesi gerekiyormuş ben yüzüme ve ellerime de yaptıracağım ama su değer yani o yüzden su değerse ne olur!? tüylerin bitmesi daha mı geç olur yoksa iz falan mı kalır!? neden sudan kaçmalıyız benim için bu mümkün değil çünkü üç gün uzun bir zaman.

Benim değiştirdiğim uzmanlardan ve iğneli deneyimimden bildiğim kadarıyla su değdirmeme olayı 1 gün. Yani çoğunlukla 1 gün denir, açıkçası 3 günü ilk defa duyuyorum gibi bi şey. Tabi uzmanınız ne diyorsa uygulamaya çalışın ama dediğiniz gibi 3 gün ellere su değdirmemek ciddi anlamda imkansız. Su değdirmemenin nedeni sanırım o gözenekler işlemde açıldığı için, mikrop kapmasın, tahriş olmasın vs diye. Siz yine de tüm bunları uzmanınıza danışın, sorun bence. Bir de burda İğneli Epilasyon Uzmanının paylaşım alanı diye bir başlık var, kendisi İzmir'den bir uzman ona da danışabilirsiniz.

Öncelikle üç gün değil o bir gün. Doktorum bana birgün suya değdirme dedi ama çok katı bir kural değildi sanırım çünkü ben yaptırdıklarımın arasında iki sefer gelir gelmez duş aldım hiç birşey olmadı, doktorum dediyse kesin iyiliğim için demiştir ama dayanamadım :26: iz flan yok rahat ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…