İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Arkadaşlar halen iletişim bilgileri ve fiyatlandırma bekliyorum, handan hanım ya da cemile hanım, her ikisinden de memnun kalınmış sanırım. bir an önce halletmem lazım. yardım edebilirseniz çok sevinirim.

:):) evet iki epilasyon da biraz külfetli ama aralarında biraz da olsa fark vardır diye düşünmüştüm benn de:):) tesekkür ederim canım

Arkadaşlar halen iletişim bilgileri ve fiyatlandırma bekliyorum, handan hanım ya da cemile hanım, her ikisinden de memnun kalınmış sanırım. bir an önce halletmem lazım. yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Aynı şekilde ben de bilgi mesajı bekliyorum, önceki sayfalarda yazmıştım fakat gözden kaçmış olabilir

çoktan beri girmiyorum ama benim diğer mesajlarımda var cemile hanımın numarası: üsküdarda çok kolay ben çoook memnun kaldım bir kaçtane kaldı yüzümde tekrar başlayacağım ama ısrarla tavsiye ederim

çok çok teşekkürler biran önce başlayacağım=)

birde, echomar hastanesinde çalışıyordu şimdi ise evinde çalışıyor. bilginiz olsun diye yazıyorum. ben hiç rahatsızlık duymadım ama tercih etmeyenler olabilir diye yazıyorum.

Ben yüz bölgeme yaptırıyorum ve 3. ayımı doldurucam bu ay. Her ay gidiyorum ve azalmayı farkediyorum. Bazen alınan yer 2 ay cıkmıyor. Acısı oluyo elbette cene kemiğinin oralarda özellikle ama dayanabilirsiniz. Ben ilk başladıgımda 2,5 saat gibi bi sürede bitmişti yüzüm düsünün:) Şimdi max. 80 dk da halloluyo ve maliyette azaldı haliyle. Yüzümdeki tüyler yüzünden cok cektim o yuzden emin olmadan kmseyi yönlendirmek istemedimn. ben zeynep polata gidiyorum yeri mecidiyeköyde. internette aratırsanız bulunur iletişim bilgileri.iz kalmadı şimdilik ben gayet memnunum.

ve de sunu soyliyim sakın sakın normal epilasyon değdirmeyn suratınıza benim tüylerim sakal oldu bu yüzden. her cıktıgında jilete vur diyen o aptal estetisyenler yüzünden.

ceylan_ceylin bana özelden mesaj atmışsınız ama ben daha yeni olduğum içn özel mesaj atamıyormuşum burdan tesekkür etmek istedim handan hanımın numarasını vermişsiniz ama galiba yanlış oldu ben numara aramıyordum :))) zaten trabzondayım ben handan hanım nerde hiç bir fikrim yok ona gitmem pek mümkün gelmedi bana :):) yine de tesekkür ediyorum burdan ..

kızlar ya iğnelı cok mu acıyor benım yanaklarımda kıllar var 4 5 tane sıyah sıyah utanıyorum ınsanlarla cok yakın gorusemıorum napmalıyım bana da yardım edın

Aynı şekilde ben de bilgi mesajı bekliyorum, önceki sayfalarda yazmıştım fakat gözden kaçmış olabilir

bana özelden mesaj atmışınız ama benim hakkım dolmuş o yüzden atamıyorum.Numara doğru ama sakın lazere bulaşmayın ben lazer mağduruyum siz cemile hanıma hemen başlayın geç kalmayın bendaha önce yanlış iğneli yerlerede gittim ama doğru adres cemile hanım umarım yardımcı olmuşumdur .Kolay gelsin

Ben samsunda ikamet ediyorum burda iğneli epilasyon yaptıran yada bilgisi olan varsa bana adres verebilir mi lütfen.Ayrıca şehir dışında uygulama yaptırmış olanlardan da fiyat ve adres istiyorum ben beyaz tenliyim ve leke kalma korkusu yaşıyorum.Benim gibi beyaz tenli olup uygulamadan memnun kalanlar yaptırdıkları adresi verebilirler mi acaba?Ben tüm kol ve bacak için istiyorum.Teşekkürler...

kızlar ya iğnelı cok mu acıyor benım yanaklarımda kıllar var 4 5 tane sıyah sıyah utanıyorum ınsanlarla cok yakın gorusemıorum napmalıyım bana da yardım edın
o kadar acımıyor. zaten uzmanın iyiyse,hissetmemen için krem kullaıyor merak etme. artmadan bir an önce epilasyona koşş

Cevap için çok teşekkürler, not ettim defterime. Birçok eziyet ve olumsuz sonuçlar sonrasında da olsa doğru uzmanı bulmuş olmanız sevindirici, yorumlarınızı görünce bir nebze daha rahatlıyor insan...

o kadar acımıyor mu
hiç de canım tatlı değildir ama çok fena bişi bunun acısı
o kadar ki anestezi kremi aldım
uzmanın elide önemli tabi...
emla krem kullanıyor benim yaptırdığım yer. çok fazla sııntı çekmedim
birde, iğneli epilasyon konusunda bilgi almak isteyen arkadaşlar, ayselepilasyon nikli arkadaşımıza danışsınlar. uzman o...uzman konusunda yardım almak isteyen olursa, nereye yakınsanız,o bölgeden ,deneyimli bir uzman bulmanız için yardımcı olmaya çalışıyoruz.

off yaptır yaptır bi bacağım bitmedi daha ne kıllıymışım yaa
hem sıkıntı basıyo hem de birsürü param gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…