İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

ben istanbul avrupa yakasında oturuyorum. nişantaşında yaptırdım ama gittiğim yerde dk.sı 2,5 lira.

kızlar bi şe sorucam yüz bölgesi örneğin kaç dakıka ya da saat suruyo yanı lazerden daha mı az masraflı ıgnelı yoksa daha mı cok ??

kızlar bi şe sorucam yüz bölgesi örneğin kaç dakıka ya da saat suruyo yanı lazerden daha mı az masraflı ıgnelı yoksa daha mı cok ??

Bu sorunuzu yıllardır sadece iğneli epilasyon yöntemini uygulayan bir uzman olarak bana sorsanız tabii ki iğneli epilasyon derim ama diğer yöntemleri uygulayan birine sorsanız sanırım onlarda tam tersini iddia edeceklerdir. Uygulatanların bu sorunuza yanıt verebilmesi için ise aynı bölge ve aynı yoğunluk için tüm yöntemleri denemiş ve sonuç almış olmaları gerekir ki sanırım böyle birisine rastlamakda imkansızdır. Bunlar bir yana bu sorunuzun yanıtı için hangi verilere göre kıyaslama yapılabilir. Farklı yöntemler bir yana aynı yöntemlerde bile çok değişik fiyat uygulamaları mevcut. İğneli epilasyonda çalışma hızının da çok önemli olduğunu belirtmeliyim tabii. Ama ben size bazı kıyaslama kriterleri verebilirim. İğneli epilasyon yönteminde ödeyeceğiniz bedel esas olarak emeğin karşılığıdır zira kullanılan cihaz maliyeti oldukça düşüktür ama diğer yöntemde cihazların astronomik rakamlarda olması bakım-idamesi içinde büyük rakamlar gerekmesi nedeni ile kısmen emeğe olsada esas olarak cihazlara bir bedel ödenmektedir. Bu kapsamda bir maliyet değerlendirmesi yapılabilir belki. Elbette ücret de önemli ama esas olan netice almanız bunu sakın gözardı etmeyin sağlığımızdan daha değerli ne olabilirki. Bu nedenle size nacizene tavsiyem bu konuda güvenilirliği birinci planda maddiyat kısmını ise ikinci planda tutmanız. Süre ile ilgili sorunuza yanıt vermedim zira uygulama yapılacak bölge ve yoğunluğu görmeden buna cevap vermek inanın gerçekçi olmaz. sağlıklı günler dileklerimle.

arkadaşlar seans sayısı kıla göre değişiyor. ben yüzüm için lazere gidiyordum ve kendilerini ve aletlerini o kadar övüyorlardıkı. üstelik hastaneye gidiyordum. fakat 2 yıl gitmeme rağmen bir faydasını göremedım. saolsun oraya en son gelen uzman bana boşuna lazere gelme çünkü yüzde etkili tek yöntem iğneli epilasyon dedi ve bende bunun üzerine artık iğneliye başladım. seans sayısı vermekte yanlış lur çünkü bu herkese göre değişir. kiminin tek seansta belki biter kimi 1 yıl sonra. bunda düzenli gitmeninde önemi çok.

merhaba ben ilk başta kaş ve bıyıklarım için başlamıştım nisan başı gibiydi sonuçtan memenun kalınca bacaklarıma başladım yüzüme ilk başta 45 dakika olarak çalışmaya başlandı ama 45 dakikada hepsi bitmedi çünkü ara ara çalıştı yani bir bölge komple kılsız olmadı ama bıyık bölgemde kaşların alınması gereken kısmını aynı gün aldı şu an ayda 1 5 dakika kadar sürüyor ben memnunum ilk başta kıazarıkalık kabuk oluyor ama yüzdekiler 10 gün içinde düşüyor kabukların altları ilk başta pempe daha sonra kahverngi oluyor ama öyle çok yoğun değil onlarda zamanla geçiyor yalnız bacaktaki kabuklar 1 ayda düşüyor ama inan herşeye değiyor

hangı hastahaneye gıttın(özel msj atamıoum)) bı d hangı bolgeler ıcın gıttın
bı d yuz bolgesı ıcın ıgnelıe ne kadar gıttın sana gore cıdden para yonunden cok fark edıo muu
umarımm cook soru sorarak basını sısırmemısımdırr:))):80:

gulgul tum bacak mı gıdıosun o ne kadar suruo

arkadaşlar iğneli epilasyon için izmitte tavsiye edebileceğiniz güvenilir bir yer var mı

bende özel mesaj atamıyorum. :) nişantaşında epiline diye bir yer var oraya gittim.yeni başladım bende yüzümde kızarıklık falan olmadı sadece çok azıcık kabuklanma oldu.ama bu kişiye göre değişir. yalnız dakikası 2.5 tl oldugu için pahalı oluyo. yüz için gittim

Bayanlar İzmit'e en yakın yer Gölcük. Aysel hanımın ablası Huri hanım var. Ben aradım adresini aldım sadece tüylerin hepsinin uzamasını bekliyorum. Aysel hanım işinde iyi ablasının da öyle olduğunu düşünüyorum. Hiç gitmedim ama içim rahat gideceğim.

Gittiğiniz yer neresi mesaj atarsanız çok sevinirim hala arayıştayım da

Acaba gittiğiniz yer cemile hanım mı? Evde yapıldığı yazılmış her bakımdan güvenli bir yer mi? Ev olunca tedirgin oldum ve korktum bir çok kötü niyetli insan var malesef ki...Bi de herhangi bir iz kabuklanma falan oldu mu?

teşekkürler
bende göstepede bi yer buldum konuştum fiyatta cazip geldi sadece iğleni epilasyon yapılan bi merkez bu hafta gideceğim denemek için ayrıca altın iğne kullanıyorlarmış memnun kalırsam yazarım

vbenim gittigim yerde rakam daha uygun ,, 1.30 yeni başladım iyi gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…