İftira :(

Bazı arkadaşlar öyle malesef, sorunları olunca arar anlatırlar. Sorun yoksa arayıp sormazlar. En iyisi dahil olmamak bu konularına. Bir daha ararsa böyle şeyler anlatmak için, bir bahane bul kapat telefonu. Yavaş yavaş da uzaklaş.

Bir daha ne arayin ne de ararsa acin. Yani o sizin ilginizi alakanizi degil kocasinin onu aldatmasini hak ediyor...

Kesinlikle düşünmeyin çıkarın hayatınızdan .Bu tipler sadece kendi sorunları olduğu zaman sizi kullanırlar.tecrübe ettim ben böyle bir insanı. Şimdi rehberimde bile kayıtlı değil

Böyle arkadaşlık olmaz.bence iletişimini kes bu kadinla

Evet bende ondan korktum kendi pislikleri beni bulacaktı...
ya sizin kocanızda bu kadar anlayışlı olmasaydı..gece gece bir erkeklerim konuşuyorsun deseydi..kadın sesini duymak istiyoruum deseydi...o adam BENİM KARIMLA KONUŞUYOR dermiydi...karısını eşinizle konuştururmuydu...allah korumuş sizi..hiç yaklaşmayınnnn

Bence arkadaşınla muhatap olma artık. Mesafeyi koy. Hatta lafı açarsa kusura bakma de ben hayatımda duymadığım lafı senin eşinden duydum sizin aranız iyi olsun ama ben artık pek görüşmek istemiyorum. Ben vaktimi aileme ayıracağım. Eşim iyi ki duymadı kocanın bana söylediklerini. Senin yüzünden ne durumlara düştüm de. Kimsenin de ailevi meselelerine bu kadar müdahil olmamaya çalış. Ortalık deli manyak dolu. Sinir oldum kadına ayrı, kocasına ayrı.

Böyle tiplerden benim çevremde de vardı. Hele bir tanesi eşinden neler çekti, dayak, evden kovma.Kız başka ülkedeydi, Camide yattığı günler bile oldu. Ve kıza ne dediysem dinletemedim. Kocasıyla barıştığı günler sesi soluğu çıkmazdı, hiç bişey anlatmazdı. Kötü olduğu günler soluğu ben de alırdı. Anlatırdı anlatırdı.Ailesine bile durumunu söylemezdi. Çünkü orda bırakmazlardı kızı. En sonunda ben dayanamadım ailesine ulaştım. Durumu anlattım. Ve geri çekildim. Bir daha kızla konuşmadım. Başına bişey gelirse de artık onun ve ailesinin sorunuydu. Beni ilgilendirmez diye düşündüm. Tüm böyle insanları hayatımdan çıkardım. Benim hayat enerjimi sömürmelerine artık tahammülüm kalmamıştı. Size de tavsiyem, ne olduğun unutun ve bir daha görüşmeyin. Hiç arkanıza bile bakmayın. nasıl huzurlu olacağınızı göreceksiniz.

Kızlar ne deseniz haklısınız kendime geldim.Birbirlerine bu denli bir güvensizlik icerisinde olduklarını da bilmiyordum.Bu yaşanan olayla öğrenmiş oldum.Bakin ben baştan eşime kimle konuşacağımı söyledim gizli saklı mutfağa gidip konuşmadım.Sende Esin’e haber ver bilsin dedigimde uyuyacak zaten uyusun konuşuruz dedi.Benimle konuşacağını söylemek istemedi.sen bilirsin dedim.Adam meğerse kapıda dinlemis fakat konuşmaları anlayamamış sadece küfürlü bir kelimeyi anlamış ondan sonra da telefonda biriyle biseyler yapıyor zannetmiş.Hadi ben olduğumu anladın daha ne diye sonrasında iftira edip deli gibi bağırıyorsun.Bu arkadaş beni dertleriyle dertlendirip keyfine bakmaktan da geri kalmadı.Allah kimseye vermesin beni zorda bırakacaklardi ama umurları olmadı.Deger mi kimse icin değmez.Bir anda saçma sapan birşeyin içinde buldum kendimi.Bundan sonra görüşmem o kadar doldum ki...

Yaw senin kocan da seni uyarmıyor mu görüşme bu manyağım karısıyla falan?

Bence arkadaşın ile görüşmeyi kes ben olsam öyle yapardım kocası ve kendisi biraz dengesiz gibi

O kadar olaydan sonra arkadaşının birşey yokmus gibi eşiyle ilişki yaşamasını okuyunca bende film koptu istemsizce güldüm kusura bakmayın gözlerimden yaş aktı. Gerisi cok uzun okuyamadım

Arkadaşına bugüne kadar yapacağını yapmışsın artık ne akıl versen boş çünkü inanmak istediği için eşine inanıyor. Düşüncesizliği de cabası. Ayrıca adam senin numaranı almıştır herhangi bir olayda sana veya eşine zarar da verebilir psikopatsa. Arkadaşınla iletişimi kesmelisin bi şekilde.

Böyle insanlarla muhattap olma, kimse için de üzülme... o aldatılmaya bağışıklık kazanmış... terbiyesizler. Kesinlikle hayatımdan çıkarırdım ben.

Arkadaşın Kk da kocam beni dövüyaaaaa diye konuya girip ama iyi bi adam hallettik özür diledi diye konuyu kapatan üyegillerden.
Kendi rahatsız değilse bırak devam etsin hayatına. Sen kendi rahatın için defet gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…